poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Liliana Horoszko

czy ktos był na koncercie tej Pani w jej nowym wydaniu rockowym. Jaka jest Wasza opinia. Tylko prosze grzecznie , kulturalnie i merytorycznie.

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liliana Horoszko

Pierwszy zespół - Mad Bee - bardzo dobry. Blues rock, do tego covery Claptona i Hendrixa. Syndrom Li p. Liliany - muzycznie bdb, taki bardziej pop rock w stylu lat osiemdziesiątych, ale wokalnie cieniutko. Na sali jakieś 25 osób, ale nic dziwnego, bo reklamy koncertu praktycznie nie było.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liliana Horoszko

No właśnie - grzecznie się pytam,gdzie był ten koncert bo rzeczywiście z reklamą było cieniutko.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liliana Horoszko

klub Pop art ulica wojska polskiego

Dina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liliana Horoszko

ahhahaha cieniutko,,,,,bo nie chcialo mi sie spiewać jakoś...za duzy kac ahhaha ale od mojego wokalu wara,,,najpierw trzeb a miec uprawnienia,,zeby robic koment i SŁUCH hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Liliana Horoszko

czeski film , takie są reklamy w Łomży niestety.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org