sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Długa nie dla pań.....

To kolejny przykład urzędniczej głupoty i niekompetencji.
Innych przykładów jest wiele, np.:

1. Aby przejść z ul. Sienkiewicza do Biedronki trzeba zrobić sporą rundę np. do przejścia przy Krótkiej, bo na przedłużeniu chodnika (tego od strony skweru) zamiast przejścia dla pieszych (w tym ułatwienia przemieszczania się niepełnosprawnym) mądrale z ratusza postawiły PARKOMAT!!!! Ha, ha, ha.. Ot myślenie.

2. Na środku chodnika (Al. Legionów przed rondem naprzeciw salonu Ery) stoi sobie spokojnie słup. A co tam, niech go omijają.

3. O durnych działaniach miejskich strażników na parkingu przy zbiegu ulic Polowa-Sienkiewicza można też napisać książkę.

4. Ruch jednokierunkowy na Sadowej i Sienkiewicza doskonale generuje korki uliczne.

5. Kostka na Dwornej od dawna powinna być położona na nowo, tymczasem ładuje się miliony w Długą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długa nie dla pań.....

zgodze sie z czwartym punktem, wyjazd z Sienkiewicza na Polowa jest rzeczywiscie fatalnym rozwiazaniem, szczegolnie gdy chcemy skrecic w lewo, a wystarczyloby pokierowac ruch na dworna...
reszta jakos mi nie przeszkadza, a kostka na dlugiej mi sie podoba, napewno jest ladniejsza od rozowego, chodnikowego polbruku. Panie w szpilkach...wybaczcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długa nie dla pań.....

zgodze sie z czwartym punktem, wyjazd z Sienkiewicza na Polowa jest rzeczywiscie fatalnym rozwiazaniem, szczegolnie gdy chcemy skrecic w lewo, a wystarczyloby pokierowac ruch na dworna...
reszta jakos mi nie przeszkadza, a kostka na dlugiej mi sie podoba, napewno jest ladniejsza od rozowego, chodnikowego polbruku. Panie w szpilkach...wybaczcie:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długa nie dla pań.....

1. pierdzielisz, jak chcesz isc do biedronki to wiadomo ze sie wczesniej zmienia "pas". od strony al legionow idziesz po lewej, od dwornej(katedry) po prawej, a jesli idziesz od sienkiewicza to coz, musisz zrobic rundke ok 20 metrow(do pasow przy wysepce na ul. dworna - al. legionow !!

2. masz przejscie gora jak ci sie dolem nie podoba, ale faktycznie, niech przeniosa znak drogowy calkowicie na trawnik.

3. straz miejsca to zupelnie inny "dzial" ;)

4. sienkiewicza jest za male na ruch dwukierunkowy, chyba ze zlikwidowac parking(glupie co?), na sadowej jest szkola wiec moze to i lepiej ze jest tam jednokierunkowy

5. pomysl czemu. bardziej sie oplaca miastu wwalic miliony w ulice dla samochodow czy w taka dluga(spacerowa, zeby wiecej przyciagnac ludzi) ?

jak juz cos komentujemy to sumiennie i rzetelnie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długa nie dla pań.....

MarCo - która ulica według ciebie jest wazniejsza Dworna czy Długa ???????

pomyśl a potem pisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długa nie dla pań.....

A moim zdaniem to ruchu jednokierunkowe jest za malo.
Cala okolica staregio Rynku powinna byc jednokierunkowa
Ulica Senatorska, Dworna od Gielczynskiej to masakra,
Tylko ze ruch jednokierunkowy tez trzeba zaplanowac madrze
Senatorksa w jedna strone a Dworna w druga. Przecznic pomiedzy nimi jest dosc zeby dojechac gdzie trzeba.

To rcuh dwukierunkowy na wasskich ulicach gdzie dodatkowo sa parkingi generuje korki i problemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Długa nie dla pań.....

Ja tez zawsze przejezdzajac uliczkami w centrum miasta, myslalam sobie, ze te uliczki sa tak waskie, ze nie nadaja sie na ruch dwukierunkowy... Powinni zmienic je na jednokierunkowe. Tylko wlasnie musza to zrobic madrze...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org