piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
komuna pod galeria

normalnie kolejki az sie ciągnęły.. tych ludzi chyba tysiace były az ochroniarze stali i nie wpuszczali bo tyle było ludzi... jakby za darmo ubrania rozdawali a obizai za max 20 zł . co ciekawe wczoraj buty kosztowały 150 a dzis 240 ;D przecenione na 150. pic na wode fotomontaz...

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

Ludziom ciemnote wciskaja. Wielki mi obnizki 20zł !!! Co to jest
A naiwni i tak kupią, beznadzieja . Nie byłem i nie miałem zamiaru być.
Prawdziwe obnizki cenowe to sa................... ale za granica.. Kto był ten wie. Polska jeszcze dawno za murzynami!!!!!!!!!!!

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

to dobrze że nie chciało mi się iść tam, wiadomo ludzie uslyszą promocja juz wierzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

hahahahahhahaha bądźcie pozdrowieni ludzie z promocyjnej ściemy hahahahaha

Start nie znaczy nic... Na mecie doznajesz olśnienia FREESTYLE RIDERS
(:Łomża moją weną:)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

do mikula91: kolejki były spowodowane tym, że osoba będąca administratorem nowej części galerii zażądziła, aby były otwarte 1 drzwii, także to nie wina ochroniarzy, a co do promocji to ciekawie, czyj to pomysł był, żeby były upusty nowej kolekcji odzieży bądź obuwia do 70% - zapewne nie najemców poszczególnych butików.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

To było żałosne ze strony organizatorów tej promocji!!!
I zastanawiam się tylko czy nie wiedzą co to jest wyprzedaż,
czy raczej uważają ludzi za idiotów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

PfFf... Promocja też mi nowosc!! Żeby kupic cos 20 zł trzeba było swoje odczekac ot nic tak za darmo i jak ktoś15 napisał promocję to są zagranicą bo upusty są o połowę ceny!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

Po prostu następnym razem taka 'kampania reklamowa' nie wypali albo przyjdzie mniej idiotów..:) wielkie wyprzedaże /jeśli chodzi o polskie realia/ prędzej będą w większych centrach handlowych np w Wawie, Wrocku czy w Łodzi ale na pewno nie u nas..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

Spodnie przed obniżką - 130 zł, póżniej podnieśli cenę do 180 zł, a w promocji znowu 130.Podobnie z butami.Jedna wielka ściema.BO te kołtuny myślą, że na kołtunów trafili.Więcej tam nie zajrzę!!!

jarek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: komuna pod galeria

Takie "promocje" to nie nowość, przed promocją podnosi się cenę tyle samo a nawet więcej, o ile obniży się w trakcie promocji.

http://www.4lomza.pl/forum/read.php?f=2&i=210953&t=210953




Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org