sobota, 01 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Instalacja lpg do samochodu

Mam zamiar zainstalować sobie LPG w aucie. w związku z tym mam prośbę jaki warsztat polecacie? jaki jest obecny koszt takowej instalacji ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Na Krasce. Obok elektryka samochodowego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Zadzwoń albo najlepiej podjedź do gazowników z Senatorskiej, zdiagnozują samochód i dowiesz się wszystkiego sam, a nie tutaj, gdzie usłyszysz milion różnych opinii itp. Jakby nie było chłopaki z Senatorskiej są najdłużej i robią nadal najlepiej. Obecnie cena za sekwencję na 4 cylindry wynosi chyba 2200zł, gdzie np. u Kubusia będzie 2000zł albo i mniej, ale zobacz jaki sprzęt tam wkłada, jak to jest zrobione i zobaczysz po jakim czasie chcąc nie chcąc wylądujesz i tak na Senatorskiej, mówię z doświadczenia i tego, co bardzo często obserwuję.

Pozdrawiam

________________________________________
Life is brutal and full of zasadzkas and ...
Sometimes kopas w dupas? No, always!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Kolego jedz na Senatorską nie bedziesz żałował ja już półtora roku mam i żadnych problemów tylko na prymie nie tankuj...

Krzyśś..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Dokładnie tak jak chłopaki powyżej piszą, podjedź do Mak-Robu na Senatorską, a na pewno nie pożałujesz, zrobią wszystko na cacy i będziesz zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Ja tez słyszałem pozytywne opinie o zakłądzie z Senatorskiej.

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Ja polecam Gazozbyt na Krasce koło Elektryka.
Sekwencja 2100zł, a urządzenia te same co w każdym innym zakładzie w Łomży. Panowie znają się na rzeczy i na pewno będziesz zadowolony, nie olewają klienta. POLECAM GAZOZBYT!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

ja polecam na senatorskiej nawet gdy dwuletnia gwarancja minela gdy mialaem problem z obrotami to pojechalem do nich i zrobili mi to od reki bez oplaty. serwis jest super tam:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Popieram większośc MAK-ROB na ul. Senatorskiej!! W razie jakiś problemów awarii chłopaki robią od ręki i jak kolega wyżej napisał lepiej zapłacic 200 zł więcej niż wydac później na naprawę drugie tyle!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

A ja polecam Gaz Car. Naprzeciwko media expert, tam gdzie mają skutery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

jak juz instalujesz to jakis dobry polecam i drogi:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

a do jakiego samochodu chcesz???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

do fabii 1.4 MPI. Dzięki wielkie za wskazówki :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

A wie ktos moze czy mozna zmienic zwykła instalacje gazową na sekwencje,i jakie są to koszty ?

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Oczywiście, że można zmienić, do wymiany idzie praktycznie wszystko, co z instalacji pod maską, ze starej zostaje tył czyli zbiornik z wielozaworem oraz przewody idące od tyłu pod maskę, elektronika cała jest do wymiany. Kosz to pewnie coś w granicach 1500-1600zł, ale nie jestem pewien.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Instalacja lpg do samochodu

Instalacja gazowa to tylko na Senatorskiej, szybko, sprawnie i solidnie.
Z serwisem nie będziesz miał problemów, chłopaki siedzą aż zrobią, nie odsyłają klientów z naprawami a to jest bardzo ważne. W innych zakładach to tylko aby założyć nawet za niższą cenę. Ale chyba zdajesz sobie sprawę, że cudów nie ma coś kosztem czegoś. Ja tam jestem zadowolona z ich obsługi i ich insatalcji. Mnie od razu powiedzieli co będzie w moim aucie dobrze chodzić i oni dostosowują rodzaj instalacji do samochodu a nie jak leci. Tu nie ma rutyny. Widać profesjonalizm.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org