poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
w obronie Łomży

MIESZKAŃCY ŁOMŻY CHCĘ POINFORMOWAĆ WAS I ZMOBILIZOWAĆ DO DZIAŁANIA W OBRONIE NASZEGO MIASTA!!!

Wczoraj wieczorem w ratusz w Łomży w tajemnicy odbyło się spotkanie miłościwie nam panującego Wojewody Podlaskiego oraz jego świty z władzami Łomży żeby nas uświadamiać, pouczać i wprowadzać swoje rządy!
„Módlmy się oby nam nie zaszkodzili bo na pewno nam nie pomogą!”
W miniony tydzień w naszym mieście miały zaszczyt odbyć się podobne obrady owalnego stołu gdzie komitet platformy „ trójca przenajświętsza” w składzie pan Poseł Tyszkiewicz, Wojewoda Żywno oraz Komendant Wojewódzki Policji z B-stoku uświadamiali oraz ostrzegali o tym jakie skutki prawne dla łomżyniaków niesie za sobą brak tolerancji dla naszych jak że kochanych lokatorów na gapę „ Czeczeńców”. Swą skromną osobą chciałbym poinformować naszych „trzech wspaniałych” , że minął już ten czas kiedy Komitet Wojewódzki z B-stoku rządził w Łomży! Jedną z porażek były wasze kilkuletnie starania o wydzielenie trasy Via-Baltica! Dziś jeśli pan Poseł Kołakowski z dobrego serca chcąc pomóc Czeczenom chciałby nie zamknąć ale przenieść ośrodek dla cudzoziemców do lepiej rozwiniętych województw co też poparła tą myśl fundacja „ocalenie” gdzie mogli by żyć lepiej, godniej i liczyć na lepszą pomoc! W tej kwestii Spotkał się z pogardą i krytyką ze strony pana Posła Tyszkiewicza! Czyż bym wyczuwał nutkę zazdrości ze strony pana Posła, że to nie on pierwszy wpadł na ten pomysł! Ale to jeszcze nie koniec wiadomości ! Nasz zazdrośnik wraz z Wojewodą Żywno zapowiedzieli ze ośrodka na pewno nie przeniosą!!! Czym jest ta niechęć spowodowana? Bo na pewno nie niesieniem pomocy gdzie jak wspomniałem wraz ze większym miastem wiąże się większa pomoc! może obawiają się opinii białostoczan gdzie ich okręgi wyborcze i poparcie drastycznie by zmalało w nadchodzących wyborach dowiedziawszy się, że ich wyborcy zamiast pomagać nam OBYWATELOM i ich dzieciom w obecnym kryzysie wolą pomóc cudzoziemcom. Przepraszam ale tu nie chodzi o rasizm ale przynajmniej równo uprawnienie jeżeli nie możemy mieć takich samych przywilej jakie posiadają uchodźcy np. 1000zł za dziecko + darmowa nauka + wsparcie PUP itp. to ja zrzekam się obywatelstwa bo w końcu o kogo na pierwszym miejscu powinny dbać władze Łomży jak nie o swojego obywatela? Przecież powinno nam się pomóc na pierwszym miejscu! I tak wracając do konsensusu mojej wypowiedzi zwracam się z uprzejmą prośbą do wojewody i jego świty pozwólcie nam normalnie żyć u siebie w Łomży a jak chcecie rządzić to rządźcie dalej ale w B-stoku ok.! a nie jak pan Tyszkiewicz który próbuje jak zwykle wtrącić swe trzy grosze gdyż oprócz krewnych z Łomży to on z tym miastem nie ma nic wspólnego! Oj! Przepraszam ale prawie bym zapomniał przecież mamy w swoich szeregach również nam dobrze znanego łomżanina pana w-c Marszałka Jacka Piorunka a dlaczego bym zapomniał? Hmm.. może dlatego że, ostatnio jest on bardzo milczący!!! I mam nadzieje że nie jest to spowodowane wirusowym bólem gardła nadchodzącej jesieni ale wrodzoną inteligencją i wyczuciem czasu gdzie dane cechy charakteru zawsze mi imponowały. I oto mój postulat niech nasz pan w-c Marszałek Piorunek zechce wesprzeć w działaniach pana Posła Kołakowskiego współpracując z nim i niech staną razem ramię w ramię jak brat z bratem i pomogą dla nas łomżyniaków pozytywnie rozstrzygnąć męczącą nas od kilku tygodni problem!
XXX

xxxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

Zrób przysługę Polsce i zrzeknij się tego obywatelstwa...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

Dokładnie i skąd masz te dziwne dane odnośnie wsparcia?

__________________________________________________________

http://www.interost.pl sklep z wannami, kranami, kotłami itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

akasha za tobą też nikt nie będzie płakał, przynajmniej frais wyraża swoją troskę o losy ziemi łomzyńskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

Ja nie wymagam żeby ktoś za mną płakał... Skąd ci to przyszło do głowy? 0_o

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

A skąd ci przyszło do głowy że Polska nie chce fraisa?Masz rację akasha od starej panny nic się nie wymaga:P
A ty jasiu nie przejmuj się i tak nikt cię nie rozumie tym bardziej gdy piszesz z sensem więc głowa do góry;)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

Nexxxt chyba źle skonstruowałeś zdanie bo przypuszczam że chciałeś mnie nazwać starą panną a wyszło jakbyś był po mojej stronie. Więc przeczytaj jeszcze raz swoją wypowiedź przemyśl ją i spróbuj jeszcze raz. Trzymam kciuki :)

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

zrobmy z lomzy drugi prypec. wyniesmy sie wszyscy

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

Akasha-ty jesteś Polką,Polakiem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

Polka przebywajaca za granica.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

Jak wrócisz i po mieszkasz,po żyjesz w kraju otrzesz się o rzeczywistośc trochę to może wtedy będę z tobą miał o czym rozmawiać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

hej czekist zle zrozumiales. ja tylko udzielam ci info-gdzies kiedys byl temat -chyba tez o czeczenach i tam ona pisala ze tez przebywa za granica-ja mysle ze to niemcy- (---.dip.t-dialin.net) -to chyba niemiecki t-online.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: w obronie Łomży

Ten szum tylko nam zaszkodzi - agresywne lenie zobaczą, że warto zgrywać ofiary i będą robić prowokacje - od czasu do czasu jakiś Czeczen lutnie Czeczenkę w ryjka i znów płacz, że Polacy to rasiści.

Ale warto pisać o problemie, ludzie to czytają i jednak widzą, że cała Łomża nie chce tych pasożytów utrzymywać, a nie tak jak piszą w Wybiórczej "ksenofobiczne jednostki".

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org