poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
który ortodonta pilne!!!

Wiem, ze temat był wałkowany już wiele razy ale mam nie lada problem więc mam nadzieję że pomożecie. Otóż, chcę założyć córce aparat stały. mieszkam w Ostrołęce a u nas niestety nie ma dobrych specjalistów. Ze starszą córką jeździłam do p. Majewskiej do Łomży. Zakończyłyśmy już leczenie. Z efektów leczenia jestem zadowolona, córka ma ładne zęby ale koszt wizyt (każdorazowo co 6 tyg 160-180 zł)mnie przerastał. Sama dotąd nie wiem skąd pani ortodontka brała te ceny. Teraz chcę założyć drugiej córce aparat stały. Orientowałam się i każdy za głowę się łapał gdy mówię ile płaciłam, podobno do 100 zł to max. Chcę znaleźć lekarza profesjonalistę ale nie za te pieniądze. Dzwoliłam do p. Minko, ale umówienie się w tym roku jest już niemożliwe. Słyszałam tez o p. Leszku Cwalinie. Czy ktoś leczył się u niego? Słyszałam, że przyjmuje w Łomży. Czy może jest jeszcze ktoś wart polecenia? liczę na pomoc bo chcę dziecku jak najszybciej rozpocząć leczenie . pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który ortodonta pilne!!!

Ja polecam panią Gocłowska mi robiła aparat kilka lat temu i brała po 80 zł za wizytę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który ortodonta pilne!!!

sama nosiłam aparat u bardzo dobrej ortodontki w Białymstoku- doktor Szarmach, ma ona pacjentow z calej Polski, wizyty co miesiac wiec nie powinno byc problemu z dojazdem koszt max 100zl, ja bylam i jestem bardzo zadowolona bo kobieta naprawde zna sie na rzeczy i usmiech wyglada po prostu pieknie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który ortodonta pilne!!!

polecam jak najbardziej Pana Leszka Cwaline,nosilam aparacik stały i jestem bardzo zadowolona,nie jest drogi i naprawde profesjonalnie podchodzi do klienta,przede wszystkim nie owija w bawelne tak jak inni ortodonci(a byłam u kilku)przyjmuje w Łomży na ulicy Korczaka oraz w Białymstoku.polecam w 100%.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który ortodonta pilne!!!

rownież polecam dr Cwalinę

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który ortodonta pilne!!!

Ja polecam Panią ortodontkę ktora jest 2 razy w miesiacu w gabinecie u Panstwa Pioro na ulicy Hipokratesa.Wszak u mojego dziecka był to aparat zdejmowany..koszt wizyty to 30 zł, na 5-6 tyg.
Pani ortodontka przyjezdza z Białegostoku.
Zadzwon do tego gabinetu to sie wszystkiego dowiesz.

RUMCAJS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który ortodonta pilne!!!

kaasik, ja córce zakładałem właśnie w Ostrołęce u pani Suskiej-Szałkowskiej i jesteśmy bardzo zadowoleni ;)

Na lewo most, na prawo most a dołem Narew płynie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który ortodonta pilne!!!

Polecam dr .Cwalinę
NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: który ortodonta pilne!!!

Wielkie dzięki :) Umówiłam się już na wizytę u p. Cwaliny
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org