poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Poszukujemy Sponsora :)

Dzień Dobry!!!
Jesteśmy raczkująca drużyna do Piłki Siatkowej w Łomży, właśnie zaplisaliśmy sie do Ligi i potrzebujemy sponsora, który zrobi nam jakieś stroje :) ,gdyż sami nie jestesmy w stanie sobie ich zrobić:(.Wiecej info pod adresem E-mail:pito29@o2.pl .Po zwycięstwie Polaków jest chyba warto inwestować w Siatke :) Pozdrawiam!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

z wórków powycinać i wio do gry !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

a mnie na kupe zbiera :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

idź do milionerów może wygrasz i kupisz stroje drużynie albo zagraj w totka



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

czy wy macie jakies kompleksy ze po wszystkich jedziecie debile???dobrze robia przynajmniej to lepsze niz wystawanie na winklach i zebranie o 1zl na browarka.popieram was szampon

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

a ja zrobię fikołka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

może perspektywa ?? albo jaka vija baltica czy cuś :) JBB, Baranowski z płonącym logo :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

ile takie stroje by kosztowaly?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Dziś wygrały Polki 3-0, wiec jest to chyba nastepny powód zeby zrobić zeby nasza siatka sie rozwijała :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Więc czy bez tych koszulek nie będzie się rozwijać ? Lepiej byś napisał , że sponsor koszulek może umieścić reklamę na nich i to jest dla niego większą zachętą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Ja Ci szampon nie zrobie koszulek, ale jesli pozwolisz podpowiem Ci cos na temat samego szukania.
otoz sponsor to nie darczynca.
Jego interesuje:
Co to za liga, ile tam gra druzyn, jak czesto bedziecie grac mecze, w jakich miastach, przy jak licznej widowni, czy na meczach bedzie jakas prasa, czy te mecze bede relacjonowana w jakis TV regionalnej, moze kablowej, ....itp. itd.

W te kwestie uderzaj a nie ze skoro Polki wygraly 3:0 to warto Wam zrobic koszulki. Moze Wy zagracie 1 mecz na pol roku, a za rok w ogole sluch po Was zaginie....
Rozumiesz co mam na mysli?
Przygotuj sobie wlasnie takie pismo i udaj sie do kilku duzych lomzynskich firm. Szukanie sponsora to mozolna i frustrujaca praca.

Zycze Wam powodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Witam mogę sponsorować waszą drużynę. Koszulki nie mogą więcej kosztować jak 800 zł. Jesteśmy firmą i wspomożemy waszą drużynę.
Jak będziesz zainteresowany to daj znać.
pozdrawiam
Volumee

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Ogólnie rzecz biorąc 800 zl na firme to jest mało zeby kupic stroje dla co najmiej 12 osobowej druzyny:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

to ja tylko dodam w temacie ze juz raz im pomoglem to szli podziekowac ponad 3 miesiace, przyszedl jeden chlopak, zostawil medal i nmigdy wiecej go nie widzialem, ost. mial czelnosc napisac maila czy znowu im nie zrobie koszulek, pytanie tylko co z tymi ktore zrobilem im ost.?? zero wdziecznosci...............

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Ja jak Ja , OKS 9ka Maria zajęła 3 "zacne 3 miejsce" Mają przychodzic i pic z toba piwo w barze?? Przez cały dzień zmagań zawitało na boisku ok. 600 os. min. od Hu*a ministrów i całej "elity" i ty uważasz że nikt nie zobaczył strony internetowej na bluzce którą im zrobiłeś??
Moja drużyna grała "kontrastach" i zajęła 1 miejsce. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Ale jakby co to zajeliśmy 2 miejsce :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

800 zł nie wystarczy na PODSTAWOWY strój dla drużyny grającej w tak "WIELKIM" turnieju jakim jest liga o Puchar Prezydenta Miasta Łomży ? Bez żartów, chyba,że ten zespół wymaga oryginalnych koszulek i spodenek w zamian za logo jakiejś firmy... trochę skromności by się przydało.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Damianolo moze sie nie interesujesz tym. Ale ja wiem ile kosztuje np strój koszulka + spodenki do piłki nożnej. + wszelkie napisy tak jak numer , logo , strona , nazwa druzyny za wszystko musisz płacić. I teraz w druzynie jest 12 osób bo tak przewiduje regulamin ligi , dla każdego po 100 zł wychodzi 1200 zł. Pozdrawiam ( i nie są to stroje "nike")

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Zwykła biała koszulka cena ok 15-20zł (na allegro są nawet po 5zł ,a nawet tak słabej jakości uważam,że wystarczy na jeden turniej) Spodenki z Umbro albo z Diadory można na allegro kupić za 20zł, ale załóżmy,że zakup w naszej drogiej Łomży czyli na spodenki słabsze niż te wyżej wymienione od 20 do 30zł. Przy najdroższyn wariancie mamy za ten komplet 50zł + wydrukowanie logo firmy na białych koszulkach (tutaj się nie orientuję jak ceny w naszym mieście, więc załóżmy że za spore logo na samych plecach ok 10zł) Więc sumując najdroższy wariant ,który zawiera koszulkę i spodenki z logiem =
60 zł :) Przy najtańszym 35zł :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

UWAGA DO Volumee !!!!
Jestem oficjalnym przedstawicielem tej drużyny, wobec Pańskiej chęci chciałbym się spotkać w Łomży jutro w godzinach popołudniowych, najlepiej gdzieś w centrum. Odzew proszę wysłać na dowolny email : pito29@o2.pl lub pitman4@o2.pl. Serdecznie pozdrawiam !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

weź plastuch ty nawet grać w siate nie umiesz a ty sponsora chcesz ogarnij sie dziecko!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

800 zł to nie pieniądze. Ostatnio bylem w Białym i były jakieś przeceny sportowych koszulek bodajże do piłki nożnej to takie no w miarę 120 komplet. Co natomiast Ja mam powiedzieć, jak mój oszczep którego jeszcze nie mam kosztuje 800 zł którym można normalnie zacząć trenować, w dodatku z najniższej polki. CO do tych strojów to idzie coś wyszarpać taniego i dobrego tylko trzeba chcieć !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

hehe takie rzeczy na forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

a sami nie możecie sie złożyć na te stroje wystarczy trochę chęci a jak będziecie dobrze grali to i sponsor się znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

Sponsor na koszulki znalazł się, a co do jestes elo? to niech się zamknie bo tylko gadać umie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Poszukujemy Sponsora :)

siatkowke trzeba wspierac popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org