piątek, 03 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
kobiety w lomzynskiej policji

Co sadzicie na temat łomzyńskich policjantek? Czy nie uważacie, że żenujacy jest to widok, gdy z radiowozu wyskakuje cale 150 cm policjanta? te baby chyba odrobinę się pomylily... Nie budzą respektu, a wręcz przeciwnie, sprawiają, że człowiekowi chce sie śmiać......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Po 1. Oczywiście nie wywyższam tutaj mężczyzn ale uważam że ten zawód jest raczej męski po 2. Wątpie żeby kobietę bili w szkole (a w większości tacy idą na policjanta) po 3. Rzeczywiście mała kobitka nie budzi respektu po 4. A.C.A.B :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

racje mata



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Pan (P)olicjant i miał akurat dyżur przy telefonie, kiedy zadzwonił (F)acet ze smutna wiadomością:
F: Chciałem zgłosić, że na ulicy leży przejechany pies.
P: No i co w związku z tym?
F: No bo ja dzwonię, żeby poinformować rodzinę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Skoro przeszły testy fizyczne i psychologiczne to pewnie nie są gorsze od facetów.A poza tym maja giwery.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

No i dzięki nim policja wydaje się bardziej przyjazna ,osobiście wolwłbym dostac mandat od pani w mundurze niz od pana policaja............hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

no tylko ciekawe czy chciałbys dostac od takiej pałą a baby w mundurze są najgorsze są słabymi kobietkami ale mają taki przywilej ze mogą przyj** pałą i lubią z niego korzystac ile tylko mogą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

tylko problem polega na tym, ze one chca byc jak najlepsze i u kobietek nie dasz rady zmniejszyc mandatu czy dac pouczenia... za ambitne sa;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Policjantki mają dużo niższe wymagania niż faceci - to w ramach uprawnienia.
Giwera dla policjanta nie służy do strzelania.
Nie ma chętnych facetów, więc Policja musi uzupełniać braki kobietami.

Czy ktoś widział patrol policyjny złożony z dwóch kobiet?
Kobietę zawsze ochrania policjant.
A feministki nadal twierdzą, że kobiety są równie skuteczne w Policji jak faceci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

utor: realista (---.elpos.net)
Data: 04-10-09 13:01


Czy ktoś widział patrol policyjny złożony z dwóch kobiet?
Kobietę zawsze ochrania policjant.



I tu się kolego mylisz. Policyjne patrole złożone tylko z kobiet jeżdżą i to w naszym regionie dość często. Nie jest to nic nowego. Za mało uważnie obserwujesz realisto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Brzeczyszczykiewicz ma racje jezdza patrole kobiece... jeszcze do niedawna lanosem jz drogowki jezdzily dwie sympatyczne Panie Policjantki...

latozdurex ma racje ostatnio mialem przypadek to ewlasnei ta Sympatyczna miła Policjantka nie chciala ani troszke ulzyc na mandacie tylko grona granice wedlug taryfikatora oczywiscie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Ciekawe czy biorą w łape??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Ja miała odwrotnie upierdliwego policjanta i policjantkę która przekonywała do odstąpienia od mandatu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

zalezy po prostu na kogo się trafi.....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

myślę że to poniżające kiedy kobieta pałuje, albo spina w kajdany i wrzuca na sukę, i w ogóle zero kobiecości :/

tak jak niedawno co ta policjantka katowała tego dziadzia, co im coś o ziemię poszło, to normalne ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

pala to pala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

a SwS głąb to głąb

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Dla mnie w ogóle zawód policjanta czy policjantki jest upokarzającym, pomimo że trudnym, a czy go wykonuje kobieta czy mężczyzna to też jest nieistotne, ważne jest by zachować twarz i również być człowiekiem wobec człowieka, bo mamy za dużo nadużyć i braku kompetencji w pewnych sprawach, a jak wiadomo również za czasów II wojny światowej rządziło nami gestapo, ale wśród nich też byli ludzie z charakterem, więc życzę wszystkim mundurowym jasności umysłu w pracy i zachowania twarzy, więcej kultury i uśmiechu jak to bywa na zachodzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

I więcej uprawnień i pieniędzy im życzymy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

i szybszego kontaktu z bazą, i mniej agresywności i żeby im nigdy wódki w życiu nie zabrakło i żeby złapali w końcu jakiegoś prawdziwego przestępcę. jakiegoś bogatego złodzieja z mafii np. polityka czy innego złego władce wszechświata

pozdrawiam ja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

albo męża wsród policjantów...........

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Nie łamcie prawa to nie będziecie mieli doczynienia z policją ;P
A policjanki nie sa takie złe i wcale nie gorsze od policjantów! A to czy dostaniesz pała to zależy tylko od twojego zachowania ;P Więc co się czepiacie dziewczyn? Praca jak każda.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Mam na stałe kontakt z kobietami w mundurze. I powiem krótko: kupa śmiechu!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Ale macie problem he he. Lepiej zajmijcie się tym, żeby dystrybucja paliw była tańsza. Dzięki temu częściej będziecie jeździć swoimi furami, a widok policjantki wpisze się wam na stałe do tych mużdżków. Pozdrawiam.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

kobiety w policji-skoro tam pracują to muszą byc dobre, ktos je do tej pracy przyjął
a wzrost nie ma żadnego znaczenia- małe jest piękne:)

placek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Znam jedna osobiscie i powiem krotko, pewnie wiekszosc z was nie dorasta jej do piet. W tym co robiliscie, w tym jak sobie radzicie czy ile wypiliscie.
Trening treningiem a zyciowe doswiadczenie pozostanie na topie.

"Ja jestem wolny,
mam swoje zdanie,
to czego pragnę to świat bez granic."
Chocolate Spoon

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

muszą dobrze pałować

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

kręcą nieżle tyłkami bo ich kolegom ślina cieknie z pyska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

Czesio..
byłeś??? widziałeś??? że policjantka katowała??? jak nie to siedź cicho bo plotki to się same roznoszą nie trzeba im pomagać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

kompleks panowie mają, może boją się poprosi ć o numer telefonu hehehe;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

nie byłem nie widziałem marchewo i cicho siedzieć nie bede !!!
łoooo łooooo łoooooooooooo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

szkoda ich .W mundurze to już nie kobieta. baba w policjii działą jak zimny prysznic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

pablo4 i tu się mylisz, nie wiesz jak bardzo:> chyba ze znasz to z autopsji ale myslę, raczej jestem przekonany że nie he he he he he bo bys tak nie pisal

placek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

pozdro dla wszystkich babek z policji łomżyńskiej, do zobaczonka na melinie ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: kobiety w lomzynskiej policji

i niech im cycki rosną

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org