poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

w zadnym wypadku slusznej decyzji o likwidacji tego osrodka.
wielkie brawo za odwage!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

też uważam ze ma racje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

jeszcze jedno na tym spotkaniu bedzie jak wiemy kołakowski, czeczeni, fundacja ocalenie....a przepraszam gdzie miejsce dla mieszkancow miasta? oraz ochrona policji od razu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Jaj najbardziej tak małe miasto jak Łomża fizycznie nie jest w stanie sprostać tak licznemu napływowi uchodźców, który ma miejsce.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Nie jestem zwolennikiem Kolakowskiego a tym bardziej adamosaxx ale w tej sprawie macie moje poparcie;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

czy ktos wie czy na spotkaniu beda mieszkancy??? ludzie nzainteresowani bo jesli nie to obawiam sie ze zakrzycza posła przy wspoludziale tej calej pozal sie boze fundacji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Popieram Posła

DiDi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Jestem Za.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Jak pies by pogryzł człowieka to by sensacji nierobili, jak by człowiek zagryzł psa to już co innego..

Tak samo i tutaj, czeczeńce latają z kosami i jak pobiją łomżyniaka to sensacji nie ma, ale jak (niby) łomżyniak pobije czeczeńca to halo na całą Polskę.

Życie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

za robotę się lepiej bierzcie bo czeczeńcom na zasiłki brakuje pieniędzy, a nie tu dyskusje prowadzicie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

nie lubie PIS - owcó , ale w tej sprawie popieram !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

POPIERAM !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Panie pośle ma pan w tej sprawie moje całkowite poparcie , nie można dopuścic do sytuacji żebyśmy nie czuli się bezpiecznie w naszym domu , do tego nie dopuściłby nikt nawet najbardziej tolerancyjni ludzie , byc może w dużo wiekszym miescie oni tez czuliby sie lepiej i szybciej odnależli by się w naszym społeczeństwie. Odnosnie podjudzania do nienawiści to niektórzy nie wiedzą o czym piszą. Dla przypomienia część mieszkańców tego ośrodka została przeniesiona z Katowic gdzie też zaczęły być z nimy problemy i o tym jakoś było cicho. Ośrodek musi zostać przeniesiony , co zaś się tyczy rodzin mieszkających w mieście to oni przynajmniej mnie nie przeszkadzają , nie przeszkadza mi również że kobiety noszą chusty , czy cokolwiek , nie przeszkadza mi nawet jakby zbudowali tu meczet ale muszą jedna sprawę zrozumieć że na razie są tu gośćmi i mają szanowac nasze zwyczaje , żaden z tych pożal sie boże obrońców nie wspominał że polacy jak pracuja za granicą to żyją według zasad obowiązujących w danym społeczeństwie . Natomiast prxzedstawiciele fundacji niech sie zatroszczą o mozliwość nauki Polskiego dla cudzoziemców , niech nauczą czego w tym kraju się nie toleruje spacerowania z nożem po mieście , to nie Grozny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Również popieram tą decyzję, tak jak pewnie większość łomżyniaków.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Mimo iż nienawidze PiS, to jednak w tym przypadku jstem za Kołakowskim. Prosze nie odpuszczać!. Czeczeńcom trzeba dac szansę, a nie tworzyc slumsy bez przyszłości!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Wszystkie te wypowiedzi świadczą niestety o ciemnocie jaka cały czas panuje w Naszym kraju!!! Piszecie o tym że mają pracować i gdy tylko jest możliwość robią to!!! Pieniądze dostają z funduszu europejskiego i nie odbierają Wam!!! Wydaje mi się że ludzie powinni wypowiadać się na tematy o których mają jakiekolwiek pojęcie bo głupota jak widać roznosi się szybko a brak tu konkretntych i MĄDRYCH argumentów!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

ty madra? a do tego funduszu to kosmici wpalcaja te pieniadze?? widzials pracujacego???czy tak piszesz bo ci wygodnie?
masz tu madry argument przejdz sie wieczorem w ich okolicy jak ci przekopia tylek czy poryzaja nozykiem to ci wybija z glowy te lewackie poglady.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

O czym tu dykutować mają swój kraj niech w nim żyją i robią co chcą.Uciekają jak tchórze zamiast stanąć w obronie własnej ojczyzny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

popieram posła!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie no taaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Do maja 30 a jakie ty i na poparcie czego masz argumentyi jeszcze powiedz co tak cię rozjasniło , a może postaram sie ja coś wiecej wytłuymaczyć Fajnie by było by ktoś tych ludzi oprócz polskiego nauczył pewnych zwyczajów np że do mieszkania najpierw sie puka a po otrzymaniu zaproszenia wchodzi odwrotnie robi tylko złodziej a niestety tak robia czeczeni , że jak sie spowoduje wypadek to nie wzywa sie kolegów na pomoc tylko po cichu załatwia z poszkodowanym , że nie podchodzi sie do przechodnia na ulicy i nie prosi o dwa zł bo tak robia tylko menele, że w polsce to sie oświadcza dziewczynie a nie porywa .A wtedy jak już będa znać to wszystko to należy sie zapytac czy to wszystko akceptuja i chca tu żyć jesli tak to mamy im to umozliwić i pomóc i to jest własnie tolerancja i przykład zdrowego rozsądku .Jeśli nie są w stanie tego zaakceotowac to należy zafundować bilet do dowolnego kraju. Uwazam ponadto ze Pan poseł Kołakowski bardzo dobrze zrobił wywołując temat bo za jakis czas mogłoby byc za póżno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

w tematach forum oprócz Polityki i ogólnego forum powinno być jeszcze CZECZENI

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

... [post usunięty - Ustawa o Ochronie Danych Osobowych]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Wieści Podwarszawskie - wydanie internetowe | 16 sierpnia 2008 nr 33 (952) 7 3

16 sierpnia 2008 nr 33 (952)Wojna polsko-czeczeńska pod lasem radzymińskim

2 sierpnia o godz. 17.10 w Słupnie na drodze nr 631 trzy samochody wypełnione osobnikami obcej narodowości - najprawdopodobniej czeczeńskiej - zaatakowały dwa nasze, polskie auta. Napastnicy, którzy pojawili się na drodze znienacka, poruszali się czarnym BMW E46, niebieskim BMW 3 oraz fioletowym volkswagenem golfem III. Całkiem niezłe bryki jak na przyjezdnych z umęczonego wojną kraju. Te trzy obce samochody zajechały naszym drogę, zmusiły do zatrzymania i bez zbędnej dyskusji - na przeszkodzie do rozmowy stanęła także nieznajomość języka - przystąpili do akcji. W ruch poszły drewniane i metalowe pałki. Czeczeni pobili polskich mężczyzn, a następnie porozbijali im samochody. Po czym odjechali w siną dal.
Co spowodowało tak wielką agresję Czeczenów? Nieoficjalnie wiadomo, dlatego przestrzegamy wszystkich panów, którzy jadąc trasą w kierunku Nieporętu mają ochotę na spacer po lesie. Bo szukając jagódek i poziomek, można się natknąć na Czeczena z metalową pałą.
J.A.

hbhlok

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Do fimajster nie wiem dlaczego aż tak strasznie przeszkadzają Ci rzeczy które na codzień robią Polacy! Przeciez to wszystko co napisałeś to są zachowania bardzo często spotykane wśród Polaków! ?Nie bronie ich bezkrytycznie ale jestem pewna że żaden z nich nie pobiłby na ulicy kobiety! I myślę że ta sytuacja jest ogólnie przejawem zwykłego bandyctwa i nie chodzi tu o to że to akurat Czeczenki zostały pobite! A co do porwań to nie wiem czy się orientujesz że te kobiety chcą być porywane!!!! Pózniej są żonami i napewno nie dostają jak to się dzieje wśród małżeństw gdzie w sposób cywilizowany kobieta jest proszona o rękę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

rada miasta wydala uchwale broni czeczenow a nie Polaków hehe a gdzie wasza uchwala jak co piatek soborta czeczeni leja polakow pod lokalami gdzie jestescie z wasza uchwala o ksenofobii wtedy co???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

nasza rada broni bandytów i nozowników - nie warto chodzic na wybory.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Trzech nastolatków narodowości czeczeńskiej napadło na gimnazjalistę. Chłopiec został pogryziony w szyję i pobity. Trafił do szpitala.
Gimnazjalista został zaatakowany przez dwóch 16–latków i 14–latka przy ul. Raciborskiej w piątek około godz. 8 rano. Dzięki relacji świadków policjanci kilka minut później odnaleźli sprawców na ul. Mehoffera. Chłopcy zostali zatrzymani i przewiezieni do komendy.

W tym czasie inny patrol odszukał poszkodowanego. Wezwana na miejsce karetka pogotowia, przewiozła gimnazjalistę do szpitala. Z jego zeznań wynika, że chłopcy już dzień wcześniej zaczepili go w autobusie i grozili mu.
10:40 06.06.2009 Stolica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Wyjebać ich z Łomzy po prostu.porozsyłać na próbę po okolicznych miasteczkach..jak będą i tam problemy odesłać skąd przybyli.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Autor: Sativa (---.elomza.pl)
Data: 28-09-09 17:33

W wakacje przed jednym z barów na południu 2 Czeczenów ostro pobiło kobietę.Polka bawiła się z nimi a gdy nie miała już pieniędzy na dalsze sponsorowanie została mocno skopana. Mam nadzieję że coś w końcu pęknie i sami weźmiemy sprawy w swoje ręce.
żródło 4lomza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

DO MAJA30 przeczytaj i odpowiedz jak to Czeczenki lubia być porywane....-http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20081218/REG00/465404485

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Panie Kołakowski niech Pan tą kiełbasę wyborczą w polędwiczkę zamieni...może by Pan tak zrobił coś dla tego miasta i jego mieszkańców,żeby w końcu na chleb mogli zarobić i czynsze zapłacić.Niech Pan nie szczuje ludzi na innych,bo nawet jak się Panu uda pozbawić tych ludzi miejsca do życia po raz kolejny(jedne stracili uciekając przed śmiercią),to nie zmienia to faktu,że Łomża staje się martwym miastem,w którym niedługo zostać będą musieli tylko emeryci i Ci,którzy umrą tu z głodu...To nie Czeczeni są naszym problemem ale nieudolna władza,która dba tylko o własne kieszenie.To źle prowadzona polityka stwarza problemy a nie ludzie,którzy są ofiarami tej polityki.
Wstyd Panie pośle,że posuwa się Pan do takich tanich chwytów aby zapewnić sobie miejsce przy "korycie"po raz kolejny..żenada:(((

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

no własnie ...? Ja likwidacji firmy płaceniu na nasze panstwo podatkow iZUSu mam zasiłku 420 zł ! A czeczeni ile? Moze to jest sprawiedliwosć!!!!
BRAWO PANIE KOŁAKOWSKI !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Też się pod tym podpisuje.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

czeczeni mieszkaja w niedalekim sasiedztwie ode mnie. mam dosc wysluchiwania ich glosniej muzy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Ta nagonka się nie skończy jeśli sami jej nie skończycie! A co do tego artykułu o porwanej Czeczence...taka tradycja i gdyby to odbyło się w innych okolicznościach nie byłoby sprawy!!! Pracuje z Czeczenami ich żony to moje dobre znajome i wiem jak u nich pewne sprawy się odbywają niestety niektóre tradycje są tak zakorzenione że nie da się ich zmienić! To jest ich historia i nie chcą jej stracić! Mieli nadzieje że tu nie będą musieli walczyć! Mój przyjaciel tylko za to że jest Czeczenem i ma czeczeńskie dziecko które bronił został skatowany! A mimo to wierzy w dobrych ludzi...tylko gdzie oni są????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Do adamosxx niestety zawsze znajdzie się ktoś kto powtarza głupoty i bełkot zacofanych ludzi! Z Czeczenami pracuję a co do kasy to wątpię czy z twojej udałoby się coś wyskrobać! pozdrawiam i proponuję poczytać trochę ambitniejszą lekturę...żeby się nie ośmieszać!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

na wybory nie chodzę, ale dla jednej sprawy się przejdę nawet jak to będą głupie obiecanki to i tak jakiegoś nieroba muszą wsadzić na fotel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

trzymaj się Pośle i nie dawaj obszczymurom.

"Mondrości" nam nie dadzą bo sami jej nie maja/

starozakonni jak zwykle odwracaja kota ogonem. Sposobem na ich wodogłowie jest wpisywanie poparcia dla inicjatywy Posła .

Domaganie się prawa i równego traktowania uchodźców i obywateli to nie rasizm.

Przypomnę co państwo Polskie funduje naszym uchodźcom

na 1 dziecko w rodzinie 1000 zł miesięcznie
na uczące się dziecko stypendia
obiady za free, przedszkole za free, w urzędzie pracy czeczeni otrzymują prace - pracodawca dostaje zwrot kosztów za takiego pracownika
mieszkanie socjalne na które polskie rodziny czekaja nawet 10 lat o dziwo szanse maja na nie rodziny czeczeńskie

bez komentarza

Moze i polskie rodziny którym wypłaca sie grosze z MOPSU powinny wyjechać do czeczenii i wrócić jako uchodźcy by byc w ten "równy " sposób byc traktowane przez nasze państwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

do Maja30 to my sie mamy dostosowac do nich czy oni do nas w dupie mamy ich tradycje i zwyczaje, sproboj swoje zwyczaje zaadoptowac u nich a wtedy bardzo szybciutko zmienisz zdanie, wypersfaduja ci je w 3 sekundy i nie bedzie czasu na twoje madre pierdoly.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

fajnie tylko zmienić nazwisko i zapuścić brodę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

maja 30 skompromitowalas sie na calej linii

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

posieł Kołakowski - kiełbaska wyborcza się kręci, co ?!



________
Malachit



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Kompromitacja przed ludzmi którzy nie mają pojęcia o tym co piszą? Trudno dam radę z tym żyć!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

mam nadzieje ze ty sprzatasz tylko w tej szkole bo jesli nie to wspolczuje uczniom, zero pojęcia w temacie a opierasz sie na znajomosci czeczenskiej jestes wiec stronnicza w dyskusji to raz
dwa to to ze oczywiscie ze z moich podatkow tez sa utrzymywani, myslisz ze jak kasa z unii to od kosmitów ? widze ze nie slyszalas o skladkach czlonkowskich to przykre bardzo bo dajesz mierny przykład aha moze polec nam tu wszystkim jakas ambitna lektóre ktora ostatnio obracałas...co to bedzie? naj czy moze pani domu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Jestem stronnicza zresztą tak jak Ty! A jesli chodzi o znajomość czeczeńską jak to określiłeś to mam ją z doświadczenia a nie z przekazów ulicznych! A co do LEKTURY to Tobie polecam słownik ortograficzny! Wiesz co a co do kasy bo tu chyba głównie o to chodzi to płacisz na pijaków na rencie, na pedofili i morderców w więzieniach...tak więc wydaje mi się że dalsza dyskusja nie ma sensu bo pewnie żadne z nas nie odpuści! to pozdrawiam i życzę miłego życia..w zaścianku!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Z tego co słyszę od wielu ludzi to wielu popiera akcję p.Kołakowskiego. Nie słyszałem głosów sprzeciwu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

haha wilelka pani maja30 wyjechala z zascianka i jest pierwszopokoleniowym gó...m pod warszawa nie osmieszaj sie kobieto:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Poseł Kołakowski to żaden mój idol ale w tej sytuacji popieram go - Czeczeni powinni być usunięci z miasta. Skończyć z socjalem i albo się biorą do roboty albo pa pa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Wywalić tych pasożytów.
Maja30 - nie uderzyliby kobiety? Daj maila to Ci wyślę jak ucinają głowę niewinnej kobiecie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Co racja to racja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Adamossxx z Pruszkowa a nie z zaścianka!!! A tak swoją drogą nie oceniaj ludzi według swojej osoby! W dzisiejszych czasach trudno znależć tak zacofanych ludzi jak TY...i dzieki Ci za to Panie Boże!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Polki LECA NA TAKICH PODPALANYCH A TU W TEMACIE JEDNA OSOBA JAK NAJBARDZIEJ BO TAK ICH BRONI ZAJADLE ZE PAMPERS PELEN JAK ICH TAK KOCHASZ JEDZ NA WYCIECZKE DO DAGESTANU LUB INGUSZETII ZAPEWNIAM CIE ZE TWOJE UCZUCIE PRYSNIE SMIESZNA OSOBO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Carlos durny jesteś w Inguszetii nie ma Czeczenów to po pierwsze! Po drugie nie kocha i nie leci tylko szanuje i współczuje że ich gehenna wcale się nie skończyła mimo że wyjechali z własnego kraju w poszukiwaniu spokoju! A to jest chyba typowy ludzki odruch..jak widać nie wszystkim znany!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Polacy,wracajcie do Polski!!! Polska jest dla Polaków!!!
Po jaką cholerę jeździcie po świecie,osiedlacie się w bogatszych krajach,bierzecie tam zasiłki na dzieci albo siedzicie na socjalach lepszych niż tu wypłata!!!
Wracajcie!!!Polska odda wam "czeczeńskie"zasiłki i tu też przeżyjecie!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

i IwaSara wiedźma stara ugotuje was w kotle hahahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Maarcin

Tarzałem się po dywanie jak zobaczyłem to zdjęcie. Rozumiem skad tyle biedronek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Autor: Czesio (---.elomza.pl)
Data: 04-10-09 17:27

i IwaSara wiedźma stara ugotuje was w kotle hahahah
Czesio...ja w przeciwieństwie do innych nie czatuje na czeczeńskie zasiłki a i kotła nie mam...a gdybym go miała,to czesiowej zupki dla biednych bym nagotowała...hhhhhhhh
Pewnie byłaby o smaku buraka.....hhhhhhhh

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Niech miasto zainwestuje w kilkaset łopat do odsniezania i rozdadza je naszym gosciom, a zima w tym roku nie zaskoczy drogowców :) bo skoro chcą tak bardzio pracowac to dajmy i prace.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

vivera ...to bardzo dobry pomysł i na pracę i na rozładowanie energii:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

IwaSara - my nigdzie nie jeździmy. Siedzmy w Polsce. Żadnych zasiłków nie bierzemy.
Krzycz do tych co wyjechali, nie do tych co zostali w Polsce.
Poza tym ci co wyjechali to pracują za marne grosze a nie pasożytują na zasiłkach (może jakiś niewieliki odsetek, ale na pewno nie tak jak Czeczeni - że 98% żyje z zasiłków).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

no z ta praca na wyjezdzie za marne grosze to nie przesadzaj ale reszta popieram.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

nie jestem za żadna partią polityczną,bo za każdym razem robią nas w balona ale Pana posła Kołakowskiego popieram jako mieszkaniec tej części miasta (ich bliski sąsiad).Mam tam też znajomych Polaków,którzy tam właśnie mają własne mieszkania......żal mówić co oni mają za życie.Najciekawsze jest jednak to,że wszyscy do tej pory udawali,że nic się nie dzieje.Dopiero,gdy poseł PiS-u zajął się tematem - wszyscy widzą problem.Oni czują się zbyt pewnie,bo nikt tak naprawdę nie ma nad nimi kontroli.Tacy ludzie powinni przebywać poza miastem a nie w jednym bloku z Polakami.Przecież wiadomo,że w Łomży nie ma dla nich pracy - dla naszych jej nie ma.Swoją drogą,ciekawe ilu z nich naprawdę chce pracować?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Nie wiecie szanowni panstwo czy byłaby możliwośc wytoczenia procesu sądowego naszym władzom o dyskryminację ubogich obywateli Polskich.?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

http://wyborcza.pl/1,75478,7113840,Chcial_usunac_Czeczenow__teraz_im_pomaga.html

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

popieram Kołakowskiego!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Masz pan mój głos, jeśli coś z tym zrobisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

Oczywiście, jeśli nie odejdzie pan od likwidacji tego ośrodka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

http://8cb3c6.mojasonda.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

http://www.mysl.pl/?m=69&art_id=1190&more=more&type=local

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: panie Kołakowski niech pan nie odpuszcza

http://8cb3c6.mojasonda.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org