niedziela, 19 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jasiu_śmietana

Powiem Wam co to za osoba która pisze pod nickiem Jasiu_śmietana.

Otóż to taki Dziadek którego nazywają Janek Wędrownik albo Jaś Fasola.Przychodzi on prawie codziennie do supermarketu Stokrotka.Na pewno go znacie wszyscy i widzieliście . Z " laską" i "babciną torbą" w ręku zawsze jest i chodzi pochylony .Ja stoi w kolejce to odzywa się bez kontekstu i gada co mu ślina na jęzor przyniesie...nawet wykłada lekcje o historii i takimi tekstami sypie do kogo popadnie,kto obok niego w kolejce stoi.A ja zrobi zakupy to póżniej podchodzi do ochroniarzy i się mądrzy do nich.On ma nie poukładane w swej główce makówce łysej .Porobiło mu się nie tak od takowej historii.Już każdy ma go dość i nie zwraca na nie go uwagi a małolaci to z nim gadają na "ty" i wogóle robią z niego totalne jaja.Kupuje nawet alkohol a ja go nawet widziałem ja napier**** rowerkiem koło ryneczku z takimi wielkimi kołami i wysoką ramą że się mało co wtedy nie schrzanił ze składaka.
I do wtego jak nawala z błedami na forum to wszystko trzyma się jednej kupy bo po tej historii i bycia nauczycielem to mu się porobało w globusie i dlatego pisze z wielkimi błedami ale jak na gościa przystało to wszem i wobec wszytkim forumowiczom co o nim wiedzą posiada koputerek i umie się posługiwać takim wynalazkiem na swoje skończone 86 lat.!

William

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

i co moze jeszcze? frytki do tego? fajna bajka, a jak sie skonczyla? zyl dlugo i szczesliwie?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

pisze sie w ogóle nie wogole,znam tego pana w banie nas zaczepial :))) ale ja mam 16 lat nie 86 :(((



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

22xxxx22 napisz tu do nas jak będziesz miał 86 lat... O ile jeszcze będziesz... bo może nie... Pośmiejemy się też z ciebie. I wklej koniecznie swoje zdjęcie jak dożyjesz tego pięknego wieku żebyśmy mogli sie z ciebie ponabijać jak będziesz stał w kolejce i nie będziesz umiał kasy policzyć... Ależ to będzie śmieszne...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

No szkoda kolego że wychyliłeś się z tak głupim postem (pierwszym postem swoim na tym forum). Może trochę przeczytałeś tych tematów, ale jak chcesz uszanować swoją osobowość to nie oczerniaj innych jak nie masz powodów, więc życzę spotkania przy milszym temacie na forum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

PO PROSTU DAŁEŚ CIAŁA TYM POSTEM !!!

CHCIAŁEŚ BYĆ ŚMIESZNY ALE CI NIE WYSZŁO !!!

STARSZYCH LUDZI SIĘ NIE OBRAŻA !!!


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

ja obrażam jaśka bo jasiek obraził mnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

ciąg drąg



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

Jasiu i tak każdy wie ze ten dziadek to ty kiedy przyjdziesz powkur**** ludzi w stokrotce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

bsdura !!!

dzidzia wilus nie płacze , zenon z pierwzej be i tak opatki niełodda :/

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

a może to jedna i ta sama osoba? ;p na tym forum to już jest wszystko możliwe...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

to że jasiu śmietana ma kilka nicków to już wiadomo..i wymyśla nowe posty żeby o nim nie zapomniano..tyle że nikogo to już nie bawi..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

bafta sie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

w pjaskofnicy

Tempiem głópote na foróm



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

alboj na aswalcie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

Zżyna z tergo onetowego jaśka i tyle :)

__________________________________________________________

http://www.interost.pl sklep z wannami, kranami, kotłami itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

Dobrze Jasiu że w końcu przyznałeś sie na forum ile masz lat hehe..
to wszystko tłumaczy.... to że piszesz z błędami to nic... taką obrałeś taktyke żeby zabłysnąć na 4lomza ale chyba każdy wie że intelektem nie grzeszysz, czytając twoje wypociny żal ludzi takich jak ty !

Nie Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jasiu_śmietana

haha to juz wiadomo kto jest tym zafajdanym jasiem lol

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org