wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

www.koniecpzpn.pl

Rusza protest kibiców przeciwko PZPN! Pierwszą poważną okazją do pokazania im, że mamy ich dość to 14.10.2009 mecz Polska - Słowacja. Apel do wszystkich kibiców w całej Polsce - ZBOJKOTUJMY ten mecz!!! Jeśli jesteś moderatorem fora internetowego związanego z piłką nożna umieść podobny apel! 14.10.2009 - stadion powinien świecić pustkami. 0 biletów - 0 kasy dla PZPN-u! Do akcji włączyła się ogromna rzesza forumowiczów z największych polskich portali informacyjnych . Serbia na koniec eliminacji grała przy pustych trybunach. Bośnia i Hercegowina grała również przy pustych trybunach, ale tam jeszcze do protestu dołączyło się 13 najlepszych graczy i padł ich związek piłki przestępczej. Zróbmy coś dobrego dla polskiej piłki nożnej! Nam tez może się udać!Proszę skopiujcie ten komunikat i umieśćcie go na innych forach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popieram.

ZERO TPLERANCJI dla PZPN - Przestępczych Związków Piłki Nożnej.

JKK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Popieram.

Dziwię się że ten śmierdzący,komunistyczny twór przestępczy PZPN ciągle istnieje. I wszystko za nasze pieniądze !!!!!

Je**ć PZPN

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

jakie nasze... to się utrzymuje samo przy życiu, ze sprzedaży meczy dla tv.
zero dotacji z budżetu.
Te "nasze" pieniądze już tak się utrwaliło, że w prywatnej firmie też usłyszałem, że mnie utrzymujecie :) Dziękuje, że nie pozwalacie mi zdechnąć z głodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: PROTEST!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Szczerze mówiąc to ten protest nic nie zmieni, ale z chęcią obejrzę całą sprawę.

__________________________________________________________

http://www.interost.pl sklep z wannami, kranami, kotłami itp.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org