wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
CarTesting

widzieliscie dzis jak sie wozili ISF`em chlopaki z cartesting.pl?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CarTesting

jak bylem w szkole w weekend to widzialem lagunke oklejona cartesting, ale to bylo w wawie

wiec pewnie ktos daje tobie zle informacje;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CarTesting

Ja widziałem jak jezdzili Mondeo z '94 w kombi :-)

A i widzialem taką beeme 3 czerwoną z czarną maską oklejoną cartesting :-) haha - wieś tuning

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CarTesting

A i jeszcze w telewizji TRWAM mają autorski program "pielgrzymuj z nami"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CarTesting

Aż tak bardzo Was boli, że ktoś robi to co lubi? Coś dla nich jest pasją?
Ludzie tutaj potrafią tylko komentować by dopieprzyć. Polski naród jest jak menda.
Twierdzisz wiejski tuning, nie widzę w tym nic nadzwyczajnego. Czarna maska? Zapytaj się specjalistów do czego ona służy. Ja trochę poczytałem na temat motoryzacji w tym zakresie, Tobie też polecam.

Internet nie jest anonimowy, ale tak...czujemy się tutaj jak Pan i Władca. Przykra jest natura Polaka.

Pozdrawiam serdecznie i życzę spokojnej nocy / Wojciech.

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CarTesting

Wojciech a do czego służy czarna maska?? nie to żebym sie czepiał tylko pytam.
A śmiać mi się chce z ludzi którzy sie podniecają faktem czym kto jeździ!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CarTesting

Czarna maska, to maska z włókna węglowego, inaczej kevlarowa. Jest lżejsza od normalnej, przez co obniża masę auta i polepsza jego osiągi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: CarTesting

Poczta123.

A "zasłyszałem" , że kolor czarny, a dokładniej czarny mat stosuje się, by temperatura silnika była niższa.

Niech się podniecają, Poczta, ja tutaj widzę, że coś jest nie tak, mianowicie chodzi mi o fakt, ze Pan lowca snow napisał coś co jak widać w odpowiedzi mija się z prawdą. Tylko po co to pisać? Zazdrość? Czytałem inny temat o motoryzacji tutaj i Pan lowca snow pisał dużo. Więc wydaje mi się, że to podpucha. Ale oczywiście się nie przyzna. Pozostawiam to do przemyślenia.
Jak maja to czym jeżdżą, to w czym problem? Niech jeżdżą.


Jeszcze raz spokojnej nocy. I mniej nerwów na dzień jutrzejszy i nie tylko.

ZAKAZ WYWALANIA MOICH PODPISÓW!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org