wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
pijawki prezydenta

Wielce dobroduszny pan prezydent łomży i jego klan,niech płaci czeczenom ze swojej diety a nie okrada i rujnuje łomżyński budżet.Skoro dostają za darmochę kaskę to niech coś zrobią pożytecznego dla miasta np.miotły +łopaty i cheja w miasto ulice zamiatac,żeby od legactwa w głowach się niepoprzewracało.To szybko bysmy zobaczyli na co ich stać.My musimy na każdy grosz ciężko zapracować i martwić się żeby starczyło na utrzymanie naszych domów i dzieci,no i oczywiście rządzącą elitę u sterów.W innych miastach stanowczo powiedziano nie, bo tam władza wie za co dostaję pieniądzę i co reprezentuję.Obudzcie się ,póki jest jeszcze na naprawe czas. Pomyślcie o polakach i patryjotyzmie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Fakt, włóczą się tylko jak smród po gaciach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Może nie w temacie ale co tam :)

Dywagacje przeciętnego Polaka

W życiu bym nie poszedł do roboty za 2 tyś. na rękę. Żyje z konkubinatu, 3
dzieci, jedno chyba moje. Ona zarejestrowana oczywiście jako samotna matka.
Full socjal - czynsz MOPS płaci, 2 tony węgla z MOPS na zimę sprzedaliśmy
po 500 zeta za tonę - po co mi jak i tak mam darmo prąd z klatki schodowej.
Żarcia tyle że zjeść sie nie da - makaron, cukier, ryż sprzedajemy
znajomym, bo sklepy nie chcą - jest opisane "pomoc społeczna - nie na
sprzedaż". Dzieci mają ciuchy z darów - wszystko nówki, jedzenie w szkole
darmo. Na wakacje "pod gruszą" dzieci z pomocy społecznej dostały po 700zł
- kupiłem se nową komórkę, full wypas. Kredyty mam wszędzie gdzie dali,
nigdzie nie spłacam - mogą mi skoczyć - komornik nie ma mi co zabrać a
zresztą jakby co to konkubina z dziećmi robi takie przedstawienie że
urzędnicy przy dziennikarzach muszą nas jeszcze przepraszać) tak że żyje
się w Polsce dobrze, tylko trzeba pogłówkować. Kablówkę mam darmo - wkłułem
sie w kabel na sieni - tak ze od rana piwko, papierosek i Eurosport - no,
nie będę wam dłużej przeszkadzał - bierzcie się do roboty, bo ktoś musi
zarobić na nas biednych, pokrzywdzonych przez los..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

BRAWOOOO!!!!!!rembelin....ja Ci proponuje abys napisac pisemko do prezydenta, z kopia potwierdzenia ze wplynalo, tu na forum nie wiele Ci to da!!!!! a ze masz duuuuzo racji, to zbierz ekipe, zlozcie podpisy i wio do ratusza!!!!

POWODZENIA!!!!!!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

przenosimy do forum Polityka
przecz z guwnem. zdrowy psychicznie czlowiek nie powinien sie tym interesowac

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Gościu opóźniony w rozwoju a wy mu dokuczacie.
Z tego co mi wiadomo to państwo płaci tym legatom.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Państwo płaci, tak jak państwa zachodnie płaciły na życie Polaków, którzy wyemigrowali z powodów politycznych w latach osiemdziesiątych.

Bardzo krótka i wybiórcza pamięć.

Nie uważasz, że jest dług do spłacenia?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Wszystko ok marcel ale polak na obczyźnie znał swoją wartość i wiedział że nic nie przychodzi od tak. Zachód miał i ma ogromny dług do spłacenia w stosunku do Polski-patrze, że traktujesz historię wybiórczo. Z jakiej racji my mamy coś spłacać i dlaczego akurat padło na czeczenów?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Polska nie ma żadnego długu wdzięczności do żadnego kraju.

"- Na opłaty, leki i jedzenie wydaję ponad 400 zł. Czasem zdarza się, że nie biorę wszystkich zapisanych przez lekarza leków albo proszę w aptece, żebym mogła zapłacić w przyszłym miesiącu, w którym nie będę płacić prądu (bo płacę co drugi miesiąc). Jem niewiele, sama sobie gotuję, mieszkam sama w przedwojennej kamienicy i żyje z emerytury – mówi Krystyna z Gdańska."

"Ja kupowałam chleb co kilka dni i mroziłam go. Robiłam zupy z tego co było pod ręką – cebuli, marchwi, kapusty. W każdym sklepie mięsnym można zapytać o jakieś tanie wyroby lub mięso właśnie do zup – kilogram kości można już kupić za złotówkę, dwa złote. Są świetne do zupy. Tak żyłam na początku tego roku, bo straciłam pracę, która i tak była na czarno. Przez cztery miesiące szukałam innej pracy i naprawdę żyłam tylko z bardzo drobnych oszczędności z czasu kiedy jeszcze zarabiałam. Miesięcznie żyłam za jakieś 280 zł, ale nie płaciłam w tym czasie wszystkich podatków. Gdy już zdobyłam pracę uregulowałam długi z odsetkami, no ale nie były one jakieś ogromne – pisze Renata"


Matka daje najpierw jeść swoim dzieciom,a dopiero później może pomagać innym . W Polsce ta zasada się nie sprawdza Państwo (matka) najpierw pomaga innym (czeczenom) a dopiero później zauważa, że prawdziwej pomocy potrzebuje jej naród.

Jak już emigranci zaczną palić gwałcić mordować to już będzie za późno na ich wygnanie, a stanie się to napewno.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Czyli będzie dokładnie to co polaczki robią za granicą...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

"polaczki" z takimi ironiami ********** z tego forum pajacu . I ciekawy jestem co chcesz powiedzieć przez to ? Polacy gwałcą , mordują i palą za granicą ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

MIałem na myśli mieszkańców przedmieść Paryża, a to raczej nie są "polaczki"



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Jezus co za poruszenie... A co robią według Ciebie za granicą? Kradną, tłuką jak się tylko ktoś krzywo spojrzy i temu podobne rzeczy... Ktoś ma fuksa jak go tylko zbluzgają.

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

widać, że najdalej gdzie byłeś to jakieś Parzęczewo :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Do: akasha
Ja niedawno wróciłem z zagranicy ,ciężko tam pracowałem nieraz po 12 godzin dziennie więc nie wk.......takimi tekstami .....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Ojoj mówiłam o Tobie? Kurde użyłam też Twojego nazwiska? Ojej chyba nie.... Więc co się plujesz? Też jestem za granicą. Polaka na kilometr idzie poznać. Dres i z daleka słychać kur..... o_0 Żałosne nie?
Przywalacie się do wszystkich obcokrajowców przyjeżdżających do nas. Czy to czeczeni czy cyganie czy ktokolwiek inny tak jakby polacy tylko w Polsce siedzieli i się z niej nie ruszali... W innych krajach o nas mówią tak samo jak wy o czeczenach. Jeden czy dwóch czeczenów coś odwali i już wielki krzyk ze wszyscy są źli i nie dobrzy... A obrażacie się że za granicą na nas mówią że huligani... Na tej samej zasadzie. Jeden czy dwóch coś odwali i zaraz wszyscy polacy to huligani...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

Nie musiałaś używać mojego nazwiska ,Jestem Polakiem a ty obrażasz Polaków takimi stwierdzeniami jak wyżej......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: pijawki prezydenta

I najważniejsza rzecz Polak za granicą nie dostaje za darmochę pieniędzy tylko musi zap......ć.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org