poniedziałek, 06 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

żal za serce ściska jak się słyszy, że w Warszawskim multikinie w soboty i w niedziele są poranki dla dzieciaków, czas trwania 60 minut po dwa odcinki bajek, naprawde różności! zarówno dla chłopaków jak i dla dziewczynek. Co z naszym kinem?? beznadzieja, pogody za chwilkę nie będzie tylko praca przedszkole dom...fajnie byłoby w wekend zapewnić swojej pocieszce taką rozrywkę! co myslicie na ten temat????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

nic



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

do tego jakosc wyswietlania filmow np dzwieku pozostawia wiele do zyczenia. dlatego lomzyniacy jezdza do ostroleki. a co do porankow zgadzam sie. nasze kino powinno zainwestowac w sprzet.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

Tu inwestycja w sprzęt nic nie da. Trzeba Wyremontować wszystko wszystko wymienić, od podłogi po sufit. Pieniądze na pływalnię miejską można było usyzkać to wydaje mi się, że na kino tym bardziej. Tylko komu z możnowładców zależy na tym, lepiej nażreć się z biskupem.

MoJe ŻyCie To MentoR.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

ależ kino właśnie remontują... od tej nowej fasady napewno i dźwięk i obraz będą lepsze. :)

zamiast zainwestować w sprzęt by łomżyniacy nie musieli jeżdzić do kina do białegostoku lub ostrołęki - tym samym zapewnić sobie większe przychody, to oni kładą nowy tynk.... a dzięki temu i tak do tego kina mało kto przyjdzie.... chyba że szkoły na nową ekranizację Lalki, lub nowy odcinek o jp....

gural81 - a swoja drogą może warto poszukać miejsc przyjazdnym dzieciom i ich rodzicom????
ja po pierwsze proponuję kąpielisko w zambrowie... po drugie Teatr Lalki w Łomży... za tydzień mistrzostwa Kontaktów...

ma ktoś jeszcze jakieś pomysły?????




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

na księżnej Anny jest bardzo fajny "małpi gaj" na polowej też ( na polowej 4zł za godzinę, na księżnej anny 7)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

Teraz dzieci wolą grać w GTA ogladać Piłe 4 i biegać pod blokiem z plastikowym kałachem i się lać bo kulka ich nie zbiła ;D




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

dokładnie, puścili by jakoś strzelankie, a nie te stare szajsy

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

o proszę odezwali się Ci co dzieci nie mają (daj boże)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

Ja nie mam ,za młody jestem :) ale widzę co się dzieje pod blokiem i jak rodzice wychowują i pilnują ''pociechy'' .




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: łomżyńskie kino NIE DLA DZIECI

gural81 rozumiem Twoje rozgorycznie, ale nie porównuj kina w łomży do warszawy. dobrze, że w łomży w ogóle kino jest i jakoś funkcjonuje ...
A co do rozrywki dla swoich dzieci to zawsze możesz wypożyczyć film na DVD i zrobić im kino domowe. pomysłów zapewne masz dużo, wprowadź je jedynie w życie i na pewno Twoje dzieci nie odczują braku Multikina.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org