poniedziałek, 27 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Skrętek czy Głębicki

Mam pytanie- którego z panów poradziłybyście kobietki do prowadzenia ciąży?? Napiszcie jeżeli miałyscie z nimi jakis kontakt. Czy może kogoś innego polecacie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

P. Głębisckiego nie znam, ale P. Skrętka mogę polecić z czystym sumieniem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

zdecydowanie Skrętek:)))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

No toć ba ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

Zdecydowanie dr Skrętek. Jestem jego pacjętką od dłuższego czasu i jestem bardzo zadowolona- naprawdę polecam. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

Do dr Skrętka lepiej iść prywatnie czy na nfz na makowej??czy jest roznica w prowadzeniu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

tylko Pijagin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

Dr skrętek wymiata :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

poppe lub piskorska

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

Poppe stary łapówkarz odpada.radze ci isc do lekarza ktory ma dyzury w szpitalu.np Pijagin.głebicki jest dosc dobry rowniez.a dlatego tak pisze gdyz jest sie wtedy inaczej trkowanym jak sie ma lekarza ze szpitala.dobry jest Sokol.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

Głebicki !!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

dr sokół jest naprawde dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

A gdzie przyjmuje Sokół??

anias

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

sokół- tam gdzie dr zaremba - na bema, nad solarium. ja polecam dr zarembe (niestety już nie pracuje włomży, tylko w wys-maz).

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

Jedna ciaze prowadzil mi Pekala - bardzo polecam - ale ciezko sie do niego dostac wiec druga prowadzil Skretek - jak nic sie nie dzieje z ciaza to jest o.k., ale jak potrzeba glebszego zainteresowania to Pan Skrętek nie jest juz tym zainteresowany - mechanicznie podchodzi do problemow.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

A tak troche z innej beczki jak lekarz ginekolog stwierdza ciążę lub jej brak??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

Badanie USG:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

polecam Głębickiego (to dobry lekarz), dlatego, że jak wcześniej już ktoś pisał lepiej chodzić do lekarza, który pracuje w naszym szpitalu, chyba że zamierzasz rodzić gdzie indziej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

A tak troche z innej beczki jak lekarz ginekolog stwierdza ciążę lub jej brak??

Przed spodziew. miesiączką bardzo słabe jest prawdopodobieństwo stwierdzenia, chyba że po terminie. Ja tak miałam : 2-3 dni przed okresem - nic a nic na usg nie było widać, a tydzień po - już tak

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

na oddziale obok mnie leżała kobieta w 8 miesiacu ciaży i dodatkowo z dużym torbielem, musieli jej cesarkę robić! chodziła do Skrętka cała ciaze, nie zauwazył tego wczesniej....

polecam doktor Ewę Załęską!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Skrętek czy Głębicki

Ja mam pytanie w jakie dni i o jakich godzinach dr.Skrętek przyjmuje prywatnie? Gdzieś wizytówkę zapodziałam:/

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org