wtorek, 14 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Aerobik

Gdzie polecacie zajęcia z aerobiku i jaki koszt?? Chodiz mi poprostostu o poprawienie kondycji i wzmocnienie mięśni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

POLECAM aerobik w Wyższej Szkole Agrobiznesu odbywa się od pn. - śr. godz. 20.30 - 65 zł (8/m-c) - instruktor fitness mgr Anna Jasińska

ZAPISY I INFORMACJE

Adrianna Bytkowska 694 638 492
Anna Piaszczyńska 509 569 618

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

a ja polece aerobik na kazańskiej ;) wisi duży szyld przy budynku perspektywy , darmowe masaże i takie fazy , znajomy ma to trzeba polecić ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

najlepsze zajęcia w ROk- u Latino solo prowadzi Magda Baczewska
poniedziałki 19.00

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

A ja polecam skakankę plus rower treningowy, całkowity koszt około 350 zł a efekty na pewno będą zadowalające.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Studentka20 a chodziłaś tam lub chodzisz?? Ile trwają zajęcia??

Mark myślałam tym latino solo i hmm...

Misiekelo - HeHeHe xD Dobry na pewno sposób, ale nie wole w grupie jakoś raźniej i motywacja jest :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Polecam aerobik taneczny w Max Dance na Polowej. Chodziłam tam cały poprzedni rok, w wakacje musiałam zrobić sobie przerwę, ale już niedługo wracam na zajęcia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Ania78 tam godziny mi zbytnio nie pasuja, bo sa wczesne :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Ja chodziłam na aerobik do Max Dance i byłam zadowolona a teraz zapisałam się na step w Agrobiznesie (sobota 16.30) i muszę przyznać, że takiego wycisku nie dostałam przez cały czas chodzenia na aerobik. A podobno była to wersja light bo było dużo nowych osób ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Ja byłam raz na stepie i zrezygnowałam. Strasznie bolały mnie po nim kolana - to chyba nie jest dla mnie. Zdecydowanie wolę aerobik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

"Wyższa Szkoła Agrobiznesu - 65 zł (8/m-c)"

65 zł za 8 miesięcy?

A jak jest w Centrum Katolickim? Chodzi ktoś?

Bardzo mi zależy, żeby zrzucić brzuszek i nie wiem czy chodząc na aerobik po prostu po całości nie schudnę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Nikt nie ma już więcej informacji??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Też się właśnie zastanawiałam nad Centrum Katolickim, ale nie było tu wypowiedzi... :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

witam...potrzebuje numer tel. do osoby która prowadzi aerobik w centrum katolickim.Z góry dziękuję...pozdrawiam :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

ODŚWIEŻAM TEMAT

czy na Kazańskiej w budynku gdzie jest MaxiMix jest jeszcze fitness?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

a co to ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

DO MOTYLEK:Ja chodzę na areobik do centrum katolickiego,zajęcia są super;nr tel do prowadzącej p.Bytkowskiej masz na górze podała studentka20

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

POLECAM ,,max dance.. na Polowej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

w jakich godz są zajęcia w centrum katolickim?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Witam :)
Zajęcia w Centrum Katolickim są w poniedziałek, wtorek, środa, czwartek. Na pewno są na godzinę 18.30 i 19.30. Ja chodzę na 18.30 ale i są chyba też na 20.30. Koszt to 65 zl za 8 spotkań :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

A mam pytanie, 4 razy w tygodniu i chodzisz jak chcesz? Tzn. w te dni, które Ci odpowiadają?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Chodzi się 2 razy w tygodniu poniedzialek-sroda lub wtorek-czwartek ale jak ja tak nie moglam chodzic i sie spytalam czy mohe w 2 dni takie ktore mi pasują to nie robiła problemu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Rozumiem, że aerobik trwa już jakiś czas. Normalnie dochodzą osoby w trakcie? Bo tak z miejsca na pełnych obrotach to musi być nieźle ;)

I czy mogę prosić o jakiś kontakt do prowadzącej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

0

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

http://www.youtube.com/watch?v=sVBu5ou9n90

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Szczebiotka przyjaciół szukasz?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

poszukaj pracy ahah

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Autor: ona884 (---.elomza.pl)
Data: 19-02-11 22:00

Chodzi się 2 razy w tygodniu poniedzialek-sroda lub wtorek-czwartek ale jak ja tak nie moglam chodzic i sie spytalam czy mohe w 2 dni takie ktore mi pasują to nie robiła problemu :)


zartujesz sobie? czy na powaznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Ja chodzę na aerobic do Agrobiznesu. Zajęcia dwa razy w tygodniu ( poniedziałek i czwartek Godz. 20 40).
Koszt 70 zł. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć. Atmosfera super, sala jest duża z lustrami, wykorzystujemy stepy, piłki, skakanki, ciężarki ( jak się nie ma swoich). Instruktorka Ania jest SUPER.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Pytanie do kobiet. Czy jako instruktora wolicie kobiete czy mezczyzne? Rozumiem ze pewnie czesc z kobiet moze wstydzilaby sie czy cos.Zastanawiam sie nad kursem i nie wiem czy znajde prace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Autor: tutti (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 20-02-11 08:46

Ja chodzę na aerobic do Agrobiznesu. Zajęcia dwa razy w tygodniu ( poniedziałek i czwartek Godz. 20 40).
Koszt 70 zł. Jestem bardzo zadowolona z tych zajęć. Atmosfera super, sala jest duża z lustrami, wykorzystujemy stepy, piłki, skakanki, ciężarki ( jak się nie ma swoich). Instruktorka Ania jest SUPER

Autor: zdzisiu123 (---.xdsl.centertel.pl)
Data: 20-02-11 09:45

Pytanie do kobiet. Czy jako instruktora wolicie kobiete czy mezczyzne? Rozumiem ze pewnie czesc z kobiet moze wstydzilaby sie czy cos.Zastanawiam sie nad kursem i nie wiem czy znajde prace


Autor: szczebiotka (---.w92-128.abo.wanadoo.fr)
Data: 20-02-11 00:54

Autor: ona884 (---.elomza.pl)
Data: 19-02-11 22:00

Chodzi się 2 razy w tygodniu poniedzialek-sroda lub wtorek-czwartek ale jak ja tak nie moglam chodzic i sie spytalam czy mohe w 2 dni takie ktore mi pasują to nie robiła problemu :)


zartujesz sobie? czy na powaznie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Tak dochodzą nowe osoby w trakcie i nie ma z tym problemu :) wiadomo ze na początku trzeba załapać niektóre ruchy , słowa poszczególnych ćwiczeń i oczywiście kondycje. :) ja po pierwszych zajęciach nie mogłam prawie chodzić przez parę dni ale potem jest coraz lepiej :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Ona884 przypominam się z kontaktem do prowadzącej..mogłabyś podać?:) Dzięki z góry.


szczebiotka ja za pracę? Chętnie, w swoim czasie jak już ukończę studia. Tobie też radzę znaleźć pracę, a nie sępić zasiłek w obcym kraju. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

p
a
s
c




a
l


ma


duz

e

ja


ja

:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Pytanie do kobiet. Czy jako instruktora wolicie kobiete czy mezczyzne? Rozumiem ze pewnie czesc z kobiet moze wstydzilaby sie czy cos.Zastanawiam sie nad kursem i nie wiem czy znajde prace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Niestety ja nie znam numeru do prowadzącej :) ja po prostu poszłam na zajęcia i się zapisałam od reki :)

Mężczyzna instruktorem??? hm...myślę że byłaby to odmiana i nowość i zapewne przyjęłoby się o ile Pan Instruktor nie faworyzował by pewnych pań :) jak to się często spotyka nie tylko w tego typu zawodach :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Sorry, że odświeżam stary temat, ale nie chcę już zakładać kolejnego takiego :)

Mam pytanko - interesuje mnie aerobik od października na os. Południe.

Gdzie są jakieś tego typu zajęcia? W Centrum Katolickim? w ROK-u? Może w SP 10?
W jakie dni i godziny są zajęcia? Jaki koszt?
No i oczywiście co polecacie? :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

a czy fitness na Kazańskiej jest czynny?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Moja zona chodzi juz od ponad roku do centrum katolickiego..
i powiem ze .. hmm...
niezle jej tam wycisk daja :PP

Z tym ze jezeli ktos chce sie zapisac musi isc osobiscie..
Jezeli wytrzyma to bedzie chodzil, ale duzo "nowych" rezygnuje

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Fajnie jest w centrum, fakt daja wycisk, ale szkoda, ze pani instruktor nie zwraca uwagi na to, ze jest duzo osob i ciagle ktos dochodzi :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Aerobik

Możecie napisać w jakich dniach i godzinach jest aerobik w centrum kat.? I jaka cena?

A nie ma aerobiku w ROKu albo w SP 10?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org