poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Architekt-rozbudowa domu

Jak w temacie.Planuję rozbudowę domu jednorodzinnego.Może ktoś mógłby polecić kogoś kto nie tylko narysuje ale i dobrze doradzi.Może macie własne doświadzczenia,i ewentualnie jakieś namiary.Z góry wielkie dzięki!!!! Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Okurowski, nr tel. 602596065 . Robił u mnie rozbudawę i jestem zadowolona. Dobra współpraca, terminowy. Polecam

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Kopańczyk facet całe życie tym się zajmuje 606666890. ma swoje biuro w hali targowej

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Proszę o wysłanie wiadomości z zapytaniem chętnie doradzę i poprowadzę projekt rozbudowy łączenie z wszystkimi formalnościami. W odpowiedzi na meila wysyłam przykładowe aranżacje.
tel. 667 303 091
adam.wszeborowski@gmail.com
18-400 Łomża ul. Senatorska 8

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Firmy powyżej strzeż się jak ognia. Jeśli synek jest taki jak tata to szkoda nerwów i pieniędzy. Mi akurat senior robił projekt. Do niczego. Wieczne czekanie, klataka schodowa ta z projektu była nie do wykonania. Najgorszemu wrogowi nie polecam. A jak pójdziesz do urzędu i zobaczą projekt firmy EXPANS to tylko słyszysz "O Boże"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

http://nasza-klasa.pl/profile/2697490/gallery/album/3
masz namiar na goscia. pszyklad tego co potrafi zrobic

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Chętnie doradzę, pomogę, zaprojektuję dom, jak i wykonam projekt wnętrz .

Katarzyna Panuś
Przestrzeń Kreowana firma architektoniczna
tel . 0502 047 583
przestrzenkreowana@wp.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Sama niedawno miałam ten problem do kogo pójść.
Znajomy polecił mi młodego projektanta który ma swoje biuro w budynku gdzie kiedyś był rejon energetyczny na Polowej 16.
Zanim został wykonany gotowy projekt przebudowy mojego budyneczku wykonał mi różne koncepcje i w ten sposób pokazał co lepiej pasuje do istniejącego domu.
Dlatego też mogę z czystym sumieniem polecić tego Pana.
Moim zdaniem niema to jak projektuje młoda osoba, która ma w głowie pełno pomysłów, a starzy projektanci pomimo, że mają doświadczenie to wciskają już obcykane rozwiązania, które nie dla każdego budynku pasują.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

ale starzy projektanci zatrudniaja mlodych i sami ich przy tym ucza:)

bigi2004

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Starzy projektanci znają pracowników urzędów i potrafią przyspieszyć projekt i pomóc gdy coś idzie nie tak. My trochę narozrabialiśmy przy wykończeniu, wyszło trochę inaczej niż w projekcie <oczywiście siła wyższa> i Pan Okurowski w tydzień wszystko załatwił. Wdzięczna jestem temu Panu i będę go polecać. Prowadził nas za rękę jak pięcioletnie dzieci

:>

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Jeśli szukasz architekta to sprawdz kto jest architektem - a nie budowlańcem czy inżynierem . To jest klucz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Dziękuję za pomoc i Wasze opinie.Pozdrawiam serdecznie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

Polecam MG Projekt, a zanim przystąpisz do prac poczytaj sobie ciekawy artykuł na ten temat: rozbudowa domu :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Architekt-rozbudowa domu

http://www.mgprojekt.com.pl/blog/rozbudowa-domu-1#axzz3GhELNLbh

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org