poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Muzeum Przyrody

Hej!! Ciekawa jestem co myślicie o Muzeum Przyrody w Drozdowie?? ja ostatnio byłam , fajne miejsce

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzeum Przyrody

Miejsce może i fajne ale w środku nic ciekawego, park też jakiś zaniedbany.
Powinni większe nakłady na park włożyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzeum Przyrody

a kiedy tam byłeś/aś?? bo ja niedawno i wydaje mi się że jest ok. Zwłaszcza fajna jest nowa wystawa akwarystyczna

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzeum Przyrody

Park rzeczywiście trochę jeszcze wymaga.... a: " w środku nic ciekawego"... to co tam miałoby jeszcze być, żeby było "ciekawie"? Uważam, że to muzeum jest potrzebne, ciekawe i ma swoją atmosferę, które to zalety ściągają całkiem sporo badaczy przyrody z UE... i chwalą bardzo Drozdowo.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzeum Przyrody

Zgadzam się, w Muzeum można poznać otaczającą nas przyrodę na którą na co dzień nie zwracamy uwagi. A naprawdę to co nas otacza jest wspaniałe ;-))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzeum Przyrody

Ja nie mówię, że muzeum nie jest potrzebne tylko trzeba coś tam urozmaicać. Młodzież mając do wyboru pizze czy muzeum na pewno wybierze to pierwsze.
Ja byłem tam ze 20 lat temu i postanowiłem odwiedzić to miejsce niedawno a jak tam nic się nie zmieni to planuję następną wizytę za jakieś 10-20 lat.

A trzymając się tematyki, gdzie jeszcze można jakieś muzea w okolicy zwiedzać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Muzeum Przyrody

a nowa wystawę widziałeś?? a swoją drogą to że młodzież woli pizzę świadczy tylko o jej uwstecznianiu się...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org