poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Jak tam dzis ŁKS?

Kto wie jak chłopaki zagrali, bo nie mogłem być na meczu.

koks

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam dzis ŁKS?

Sądząc po dopingu z trybun "Łomża grać k...wa mać" to nie najlepiej. Chociaż byłem na meczu to niewiele widziałem bo "kibice" szczelnie zasłonili transparentami cały widok na boisko z jedynej trybuny. Nie pomogły prośby o zawieszenie niżej albo na bocznym ogrodzeniu. Żenada. Szkoda czasu. Nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam dzis ŁKS?

co w nawiasie napisałes kibice ? Było powiedziane jak przeszkadzaja flagi to na boczne sektory.

A gra średnia była na remis.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam dzis ŁKS?

Chociaż byłem na meczu to niewiele widziałem bo "kibice" szczelnie zasłonili transparentami cały widok na boisko z jedynej trybuny. Nie pomogły prośby o zawieszenie niżej albo na bocznym ogrodzeniu.
Rozumiem, że byłeś pierwszy raz na meczu ? Jak przeszkadzają flagi to zapraszamy na boczne sektory lub na górę trybuny... Ale nie martwcie się - zbudują niedługo krytą to się z powrotem przeniesiecie na "piknik".

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam dzis ŁKS?

A słyszałem że jak wybudują nową trybune to ci z nie krytej beda atakowac tych z nowej trybuny bo nic nie chca spiewac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam dzis ŁKS?

i bardzo dobrze ze zasłaniały może podniesiesz duspko i wesprzesz dopingiem piłkarzy. A swoją drogą jak przeszkadza to na boczne sektory albo **** do góry.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam dzis ŁKS?

o meczu można powiedzieć tylko tyle,że się odbył. Naszym piłkarzom trzeba przemówić do głów. Można być słabą drużyną ale trzeba nią być druży. Brak zgrania, każdy grał sobie. Nie można odmówić chłopakom ambicji ale walenie głową w mur ełkaesowi nie przystoi.

ps. IV liga to dawna V liga - czytaj poziom podwórkowy
piłkarze i trener - DO ROBOTY!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Jak tam dzis ŁKS?

Łks Łomża - Wissa Szczuczyn 0:0 .
Nie jestem na tyle wiernym kibicem Łks-u by móc swobodnie wyrażać swoje uczucia,ale sądze że coś w Łks-ie powinno się diametralnie zmienić jeśli chcą myśleć o czymkolwiek.To nie jest 1liga, ani 2liga gdzie przeciwnicy są wymagający.4 liga to drużyny trochę lepsze od drużyn podwórkowych(liga okręgowa) i myślę że nawet aktualna młodzież Łks-u powinna mieć jakieś ambicje i wolę walki w starciach z teoretycznie słabszymi drużynami (nie uwłaczając tu żadnej z drużyn 4ligowych).Przede wszystkim teraz jest świetny czas by uporządkować sprawy finansowe,zaległości,sponsorów,a jak nie teraz to kiedy?
Jestem z Łomży i jestem dumny z Naszego Klubu,ale boli mnie fakt że nie ma tej "woli walki" i "zaciekłości" -> zarówno na boisku jak i poza nim!
Życzę Łks-owi sukcesów :)

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org