poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
tynki agregatem

Bardzo proszę osoby, które korzystały z usług firm wykonujących tynki tradycyjne agregatem o opinie i namiary na takowe. Poszukuję dobrego fachowca i opinie osób zorientowanych w temacie są dla mnie bezcenne:) Gdyby ktoś podał mniej więcej koszt robocizny za m2 byłoby super.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

www.mixbet.pl proszę zajrzeć tu bardzo solidna firma, polecam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

Dzięki, ale z tego co się zorientowałam, robią gipsowe. No a my wolimy tradycyjne. Chyba, że robią więcej niż piszą na stronie internetowej:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

Solidne tynki robi firma z Poniatu. Tel.606948053
wiem że ostatnio brali 15zł/m2

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

Moim zdanie tynki gipsowe są lepsze. Twój wybór :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

Jak chcesz sprawdzonych i średnio cenowo to podam namiary na maila.

Ordo et pax

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

najlepsze są tynki gliniane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

W zadym wypadku NIE GIPSOWE !!!! przed podjęciem decyzji proszę porozmawiać z ludźmi którzy maja lub mieli te "chujostwo " na ścianach - pisze tak z życzliwości a robiła mi firma znana i ceniona na szczęście już dom sprzedany ;) ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

BL południe jeśli możesz to proszę o namiary na gg 7620186

Jeśli chodzi o tynki gipsowe to nawet nie biorę ich pod uwagę. U rodziców w domu są i wiem jak to wszystko wygląda. Zdecydowana jestem na tradycyjne:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

ja mam gipsowe robila firma ze Śniadowa i jestesmy zadowoleni bardzo szybko,sprawnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

moim zdaniem tynki gipsowe sa ok ale wszystko zalezy od tego jak sie je wykonuje i kto je wykonuje.
przy tradycyjnych tynkach tez moga byc "historie" jesli ten kto je robi nie ma za duzo pojecia o tym co robi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

jeżeli chodzi o tynki gipsowe maszynowe to moge polecić równiez dobra firme. Robili mi niedawno i jestem bardzo zadowolony.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: tynki agregatem

znalazłem cos takiego,jesli Cie interesuje
tynkowanie scian agregatem
infodilotex@hotmail.com, tel.510 269 188

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org