poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
sala weselna na przynajmniej 250osob

szukam sali weselnej na conajmniej 250 osob i zeby nie było ciasno wiecie moze cos na ten temat? szukalam na necie ale znalazlam jedynie takie do 200 a potrzebuje wiekszej
z gory dziekuje za zainteresowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

W Konopkach. Moja kuzynka robiła tam wesele i było na pewno ponad 200 osób. Musiałabyś się przejechać i sama zobaczyć. Powodzenia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Wydaje mi się że w Piątnicy jest taka duża sala. Widziałam szyld, jak się wyjeżdża z nowego mostu po prawej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Jędrusiowa zagroda -tylko tyle mi przychodzi do głowy. Znajoma robiła tam na 280, nie było ciasno. Wszystko zależy od usadzenia gości i dobrego rozplanowania imprezy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

w piatnicy jest jedrusiowa zagoda tam sie zmiesci nawet 300 osob, za zbyszkiem skreca sie w lewo w polna drozke, polecam ja jak najbardziej mialam tam 100-dniowke i jesli chodzi o jedzenie i obsluge to pierwsza klasa
no i Konopki oczywioscie tez

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

no i nie wiem jak jest w budach czarnockich u chaberka ale tez chyba malutka nie jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Janowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Na Budach Czarnockich byłam na weselu i niestety nie ma tam takiego komfortu było 150 osób i każdy sie o siebie ocierał na Twoim miejscu wybrałabym sale tą w Piątnicy o tej co pisze mandrzejczuk słyszałam że jest tam super :)

Oleńka d(*_*)b

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

proponuje sale w twierdzy łomża na forcie 2 w piątnicy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

W Rysiu



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

jest juz strona tej twierdzy?? podobno ladny lokal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Tylko o wyłącznie Jedrusiowa Zagroda sala jest super

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

oblesnymambo http://twierdzalomza.pl/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Jędrusiowa Zagroda, albo sala w Konpkach, raczej pozostałe tyle osób nie pomieszczą w sumie za Zambrowem jest jedna sala na około 350 osób :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

jedrusiowa zagroda niee! odradzam.. w jedzeniu trafiaja sie wlosy.
Ja polecam FADOM, tylko trzeba z szefem twardo domowic co i jak i pojakiemu wtedy wesele jest super udane! Zareczam z szefem mozna sie dogadac :) Sala jest bardzo przyjemna i wesola. Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Gosciowa, Fadom tak, ale czy pomiesci 250 osób?? Chyba jak dwie sale połączą, bo na tej złotej to max 120 osób, bo jak więcej to tłocznie jest :P
Mandrzejczuk myślisz o Panoramie?? Jeśli TAK, no to tam okolice 200 osób i jest już tłok, ostatnio byłam tam i nie bardzo :/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

No to nawet na 2 salach nie jest zle. Bylo wesele na 280 osob, ludzie bawili sie na sali obok co jest bar i bylo super. Na tej sali co sie jadlo, mozna bylo porozmawiac, nie zagluszala muzyka, bylo slychac, ale nie az tak, ze jeden drugiego musial przekrzykiwac. Wszystko zalezy od orkiestry jak muzykanci sie postaraja to jest wszystko ok.
Oprocz Łomzy mozna tez polecic sale w Jedwabnem np.parkowa jest naprawde super! jedzenie jest wysmienite i duzo tego,obsluga mila i sympatyczna, a z szefem mozna sie dogadac. :) daje upusty.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Na Fadomie jest bardzo fajnie. miła obsługa, jedzenie bardzo dobre, mają dość duże porcje.
Na 250 osób można zrobic na dwóch salach, szef jest ugodowy i napewno się zgodzi. a poza tym na dwóch salach jest o tyle lepiej, że sie nie kurzy na stoły jak się goście bawią i można spokojnie porozmawiać, a muzyke z drugiej sali i tak słychać.
Zdecydowanie polecam Fadom:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

To fakt na Fadomie jedzenie mają bardzo dobre i zawsze ciepłe podają :) Szef też bardzo spoko jest i ugodowy :D
Ale ja osobiście nie chciałabym żeby bawic się na innej sali, a degustowac na innej, ale to już decyzja zawsze dla Państwa Młodych :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Jak na tyle osob to Ryś - nie ma sie wrazenia, jakby bylo za duzo osob :)
ale to juz wasz wybór. Polecam popytac sie np kiedy beda miec takie wesele na tyle osob i np w czw-pt przed takim weselem, lub w pon po weselu wejsc na sale i zobaczyc np ustawienie stolow itd... :)

a jak jestescie spoza Łomży to odradzam napewno Szczuczyn - restauracje biesiadna... jak jest za duzo osob to tragedia, parkiet jest za maly i ciasno sie robi ( chodzi mi o sale na gorze)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Ja robiłam wesele na sali agrobiznesu. W sumie w ostatniej chwili razem z mężem zdecydowaliśmy się pójść tam z polecenia znajomych i jesteśmy bardzo zadowoleni. Jedzenie super, sala piękna i duża,miła obsługa. Zdecydowanie polecam. Podaje nr. chyba do właściciela sali 608 322 920

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

napewno nie w Konopkach.jedzenie maja dobre naprawde ale nie polecam go jesc.i to nie z powodow osobistych.

Jestem jaka jestem! Nie dbam o opinie ludzi mi Obcych.Milcze, kiedy cierpie. Zamykam drzwi, kiedy chce byc sama. Zawsze sie smieje. Marze o swiecie bez granic. Musze... ja nic nie musze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

moze kasztelan w Wiźnie

Pik-Pok pozdrawia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

w kasztelanie jest za mały parkiet (chodzi mi o posadzke)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Kasztelan odpada ;/ bylam tam ostatnio na weselu na 150 osob i porazka jest zdecydowanie za malo miejsca wszyscy goscie nie mogli razem wyjsc na parkiet
z miejscami do siedzenia to bylo jak za PRL ze kazdy lecial zeby usiasc gdziekolwiek
sala jest ladna jedzenie tez w porzadku ale na mniejsze wesela ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

w piatnicy jedrusiowa zagoda

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: sala weselna na przynajmniej 250osob

Zdecydowanie Fadom... Byłem tam na weselu i korzystało się z obu sal (większa na posiłki i posiedzenie, mniejsza ze sceną przeznaczona do tańca). Wesele było spokojnie na ponad 230osób i było luźno, a na parkiecie nikt na nikogo nie wpadł.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org