poniedziałek, 17 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
BL 18... MORDERCA!!!

Kierowca auta o tych numerach rejestracyjnych w bardzo brutalny agresywny i CELOWY sposób zabił dzisiaj psa na osiedlowej uliczce podczas przechodzenia na przejściu dla pieszych (pies szedł pół metra za właścicielką i celowo ruszyl i go przejechał) !! Dodatkowo uznał, że będzie ludzi w ten sposób uczył jak się przeprowadza psy i dzieci przez jezdnie -ROZJEŻDŻAJĄC JE!! Po całym tym incydencie rzucił się z mordą (ryjem) i RĘKAMI !! na właścicielkę ... Po prostu uważajcie na idiotów !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Po co takie posty na forum? Nie lepiej zgłosić na policję?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

i to się nazywa polski "kulturalny" kierowca -> kretynowi zabrać prawo jazdy!

Bo gdybym miał narodzić się znów to tylko w Łomży i tylko Tu !!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Policja też, ale nigdy nie wiesz jak puścisz swoje dziecko a ten Pan będzie uważał że rozjechanie go jest najlepszym pomysłem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Powiesić skur....!!!! Wykonac publiczna egzekucję na rynku!!! :p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

co za smiec... gdzie to sie stalo ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Czyn o którym Pani pisze jest przestępstwem - więc jeśli jest Pani świadkiem należy je zgłosić. Do czasu jego ustalenia, sama pozostaje Pani przestępcą nazywając kogoś w taki sposób.

Ps. To tylko faktyczny stan prawny.

A mniej urzędowo... - jeśli zna Pani numery rejestracyjne auta, którym przemieszczał się ów człowiek... o wiele łatwiej będzie coś zdziałać. Dodatkowo..., zminimalizuje Pani ryzyko dalszych praktyk tego typu tego człowieka...

warto wiedząc zadziałać, żeby stan rzeczy nie powtarzał się...

To chyba o wiele efektywniejszy sposób niż ostrzeganie na forach.

Pozdrawiam i mądrych decyzji życzę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

tak, wykrzykuj to na forum jak ci zycie niemile to nastepna jego ofiara bedziesz ty :)

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Sprawa została zgłoszona na policję ... informacja na forum ma na celu ostrzeżenie szczzególnie sąsiadów tego Pana na jego gorsze dni

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

I bardzo dobrze, tępić takich degenaratów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Popieram! Tępić!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

i z tego wyjdzie morał taki że właścicielka jest sama sobie winna ponieważ pies nie był prowadzony na smyczy. no chyba że autorka tematu zapomnia ła dodać iż ów pies tą smycz posiadał i był prowadzony przez właścicielkę. no ale nie zmienia to faktu że ten pan zachował się jak s...........yn.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Zna ktoś tego typa ??? jaki to był wóz????

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

O prosze ,czyli wychodzi na to ,że kierowcy z okolicznych wiosek i miasteczek nie są wcale tacy źli.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

bardzo dobrze, że na forum poruszane są takie tematy!!! niech ten facet nie czuje się tak pewny siebie!!!
pies niczemu nie był winien!!!
tępić drania!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

pieprzony cham. Nie można być obojętnym na takie bydlackie zachowanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Megan_5 to o czym piszesz jest bardzo ważne pozwala traktowac złych ludzi równie źle jak robią to oni i absolutnie nie przekraczasz prawa...I nie piszcie ze ten post jest nie potrzebny bo potrzebny jest bardzo po to aby uswiadamiać takich Bałwanków że nie są bezkarni i incognito.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

szkoda ze na mnie nie trafi ja juz podobnych jemu nawet innych miastach wyciagalem z samochodu ciekawe czy wtedy byl by taki mocny wsrod kobiet tylko patrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Nikita o wypraszam sobie... :P

A powaznie, to chyba podpada pod znecanie sie nad zwierzetami. Co ten pies byl winien temu, jak go wlascicielka prowadza? I to na przejsciu dla pieszych... No i jeszcze grozby, proba pobicia, cos czuje, ze ktos bedzie mial cieplo.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

chamskie zachowanie kierowcy. ale jak pies nie był na smyczy to winna kobiety i to ona dostanie mandat;p .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

cieplo to by mial jak by mnie zobaczyl tam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

żeby on potrącił zatrzymał się przeprosił nie wiem nie zauważył albo pies mu wtargnął na drogę to ok rozumiem sytuacja losowa wypadek... ale to była premedytacja jeszcze uzasadnil, że to w imię zasad ...?? dobrego wychowania psa... i dzieci, bo jak mu ktoś zwrócił uwagę, że to mogłobyć dziecko to zdanie miał podobne... rozjechać... ot, taka SuperNiania

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

ile lat na oko miał ten cieć z tego auta?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

ok 40-50

aha i pies nie jest uczestnikiem ruchu według prawa... więc pewnie ja zapłacę prędzej mandat za ten post niż on za swoje zachowanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

jako kierowca uważam ze takie psy tworzą spore niebezpieczeństwo na drodze. Normalna matka prowadzi małe dziecko za rączkę. Kierowca napewno nie zrobił tego specjalnie bo kto by chciał uszkodzić sobie samochód

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

No tak, niespecjalnie ruszyl sprzed przejscia, rozjechal psa, wyskoczyl z samochodu wrzeszczac, ze to w imie zasad... Faktycznie, wypadek...

Megan_5 wiec moze nie wypadek, w rozumieniu przepisow o ruchu drogowym, ale znecanie sie nad zwierzetami na pewno, jesli mozna udowodnic, ze zrobil to celowo.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

no tak wcisnął pedał przejechał a potem z mordą to na pewno nie zrobił specjalnie..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Proponuję podac na forum rodzaj i kolor auta, a na pewno ktoś incognito potraktuje jego samochód, od tak dla zasady. Może facet kiedyś źle zaparkuje, to po co mandat, cofając najedzie na gwoździe.
U mnie na osiedlu była podobna sytuacja, synek policjanta (około 30 lat, czyli niby poważny facet) rozjechał sąsiadce psa, bo stwierdził, że się na niego "źle" patrzył. Gonił psa po ulicy i rozjechał go we wjeździe na posesje koleżanki. Policja oczywiście stwierdziła, że to wypadek, chociaż facet się wcześniej śmiał i był dumny ze swojego zachowania (oczywiście przy policji już taki kozak nie był).
Na policje czasem nie można liczyc, niektóre sprawy trzeba rozwiązywac samemu. Dodam, że teraz ten facet omija dom koleżanki dalekim łukiem i nie zostawia na noc samochodu przed bramą. Parkowac niestety nie umiał i kiedyś ktoś, oczywiście nie wiadomo kto, poprzestawiał mu części w aucie.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

i bardzo dobrze ze ten post napisalas ! trzeba podawac do wiadomsoci publicznej takie rzeczy szczegolnie z nr po prostu wstyd !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

A właścicielka wie co to smycz ? To jest dopiero degeneracja i tupet.

Zgodnie z Art. 77.Kw.
"Kto nie zachowuje zwykłych lub nakazanych środków ostrożności przy trzymaniu zwierzęcia, podlega karze grzywny do 250 złotych albo karze nagany."

Także właścicielka jest sama sobie winna. Wypadek z udziałem psa wynikał de facto z nie przestrzegania prawa przez właścicielkę. Kierowca jest niewinny, pies jest niski i oficjalnie mógł go nie zauważyć.

Radzę zaopatrzyć się w smycz, kaganiec i łopatkę do usuwania odchodów. To co robią właściciele psów to skandal.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Czyli według Twojego myślenia każdy może sobie na legalu przejechac psa który nie jest na smyczy bo np był mały i słońce mnie raziło ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

pies był na smyczy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

czy zachowanie po wypadku jest godne czlowieka?? zresztą co za różnica czy był na smyczy czy nie zauważył i zrobił to specjalnie ... degeneracja i tupet?? zostawie to bez komentarza naprawde

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

100mph czy Ty czytałeś co było wyżej napisane!!!???
zrobił to celowo!!!
pies był na smyczy!!!

a to co zrobił to zwyczajne przestępstwo i jest winny na 1500%!!!!

na jakim to było osiedlu??? i jakie to auto???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Jak byl na smyczy, to kierowca tym bardziej beknie. Rownie dobrze mozna by uzasadniac, ze wozek z dzieckiem nie jest w swietle przepisow uczestnikiem ruchu.
Poza tym, jesli kierowca mial jakies obiekcje co do zachowania przechodnia, to i tak nie on jest od wymierzania "sprawiedliwosci". I w jaki niby sposob ta kobieta zlamala przepisy?

"Dodatkowo uznał, że będzie ludzi w ten sposób uczył jak się przeprowadza psy i dzieci przez jezdnie -ROZJEŻDŻAJĄC JE!! "

Jesli to bylo stwierdzenie kierowcy, to nalezaloby go jak najszybciej skierowac na przymusowe badanie psychiatryczne, zanim faktycznie komus rozjedzie dziecko.




Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Gość beknie i to ostro , szkoda tylko ,że pies musiał zginąć i właścicielka przecierpi to . Jeżeli to jest prawda możesz oprócz blach podać wszystko co widziałaś , każdy znak charakterystyczny ,żeby na ulicy można było uważać na psychola . Niech w Łomży będzie morderca do końca piętnowany za swój czyn .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

a to h.. na ropę jeden, jestem zbulwersowana zachowaniem tego kierowcy z BL18130, bo też mam psa i chyba ubiłabym takiego gdyby zrobił krzywdę mojemu zwierzakowi, pisać o takich i jeszcze raz pisać, społeczny ostracyzm w stosunku do takich

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Tak jest! Podaj kolor auta,markę,trzeba wystrzegać się debila! Bardzo dobrze,że zgłosiłaś sprawę na policję mam nadzieję,że idiota dostanie nauczkę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

mam pomysl niec kazdy kto spotka ten samochod wezmie klucz od dzwi i przeciagnie po lakierze albo niech kazdy mu wy******** gonga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

popieram! tępić chamstwo! podaj markę samochodu i kolor

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

A co zrobiła właścicielka psa? Też poszła na policję? Bo jesli pozostała anonimowa, nie ma nikt jej danych to trudno będzie chyba o karę jak nie ma "ofiary".



Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

to jakis koszmar, brzęczyszczykiewicz napraw zegarek bo sie pózni o 6 minut.

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

a teraz o minute, jakis chinski szmelc :)

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

100mph:
Cytat:

Także właścicielka jest sama sobie winna. Wypadek z udziałem psa wynikał de facto z nie przestrzegania prawa przez właścicielkę. Kierowca jest niewinny, pies jest niski i oficjalnie mógł go nie zauważyć.


A skąd wiesz, że akurat ten pies był niski? Ja np mam psa, któremu nie jeden samochód maską pewnie by tylko łapy podciął. Pozatym pies był na smyczy. Ciekawe, czy "rzucając się z mordą" na właścicielkę, jej nie znieważył.



A ten szmaciarz podpada pod KODEKS KARNY, a nie jakieś tam wykroczenie. Proszę sobie poczytać Ustawę o ochronie zwierząt i jaka kara jest przewidziana za taki czyn(jest napisane w ustawie).

A co do tego, że autorka postu może być oskarżona o pomówienie. I owszem może być oskarżona. Jednak ściganie za ten czyn jest na wyraźny wniosek poszkodowanego, czyli sam musi się zgłosić na policję lub złożyć wniosek do prokuratury. Jeżeli to nie właściciel jechał samochodem to na jego barkach spocznie obowiązek wskazania osoby, która jechała wtedy autem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

a kogo ona pomówiła? samochód?:) "BL18130 MORDERCA!!!" tak brzmi tytuł, nikogo nie pomawiała więcej:)
Natomiast dalej w poście opisała sytuację jaką zauważyła, bez podawania, które są jej zapewne znane. Ja tam nie widzę żadnego pomówienia:)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

haha biedny kundel bury

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

nawet jesli ten pies okazałby sie bezpańśki czy coś to i tak kierowca powinien za to beknąć. przestepstwo smialo moze byc zgłoszone przez towarzystwo przyjaciół zwierzat i tyle. świadków duzo, pójdzie siedziec

Nawet przy najlepszej taktyce decyduje odwaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

wedlug mnie kierwoca postapil prawidlowo bo ile razy jadac nie tgylko osiedlowymi drogami napotyka sie przeszkody na drodze w postaci kobiet przechodzacych bardzo dlugo przez droge... drodzy panstwo przeciez ile mozna stac i czekac az taka przeszkoda wielmoznie sie przestanie rozgladac i obgadywac kierowce z druga tako przeszkoda i z zyciem lub werwo zejdzie z drogi... a moze teraz jedna przeszkoda drugiej przeszklodzie przekaze co sie stalo i zaczna nareszcie przechodzic przez droge a nie sie przez nia toczyc...

ja nie nazwal bym tego pana morderca a tylko i wylacznie zbawcom...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

to co z was K***A za kierowcy bez kultury? slyszałes wogóle o czymś takim jak kultura jazdy? chyba nie

Nawet przy najlepszej taktyce decyduje odwaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

hym no wiesz ale kultura powinna byc po obu stronach... a nie jakies przeszkody drogowe w postaci plotkar i innych kobiet lazo na spacerki wpo osiedlu to niech lazo w kolo bloku a nie na przejscia sie wtaczaja i chodza jak jakies pingwiny 10 minut...


moje zdanei takie:

kierwoca ktory zabil tego pieska to dobry czlowiek ktory ma swoje zycie a ten babszty* z pieskiem to przeszkoda ktora widzi tylko czubek wlasnigo nosa...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Skad sie biora takie zakompleksione barany? Wsiadzie w auto i na 5 minut moze sie poczuc panem i wladca... Zaklac na kogos pod nosem, ze sie wlecze to jedno, ale rozjezdzac komus psa z premedytacja, to juz debilizm, takim powinni zabierac prawo jazdy, bo moze nastepnym razem naprawde go dziecko rozdrazni...




Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

strazak chlopie skoncz pierdolic kocoboly, bo chyba najdalej to do zambrowa jezdziles i nie wiesz co ludzie potrafia odwalic przed maska. sam pewnie jezdzisz jak baran 40km/h po lewym pasie rowno z elkami. komu ten pies winien ? bo szedl przy nodze jak powinien a nie metr przed wlascicielka ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Każdy ma prawo mieć "gorszy dzień" za kółkiem, wiadomo kłopoty w pracy w domu itd. ale jeżeli cała ta opisana sytuacja jest prawdziwa to to, co zrobił ten debil to już szczyt k.urestwa...

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Jak widze poparcie dla takiego debilizmu to dostrzegam ze nasze spoleczenstow sie stacza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

Jeśli faktycznie wyszedł z samochodu ,,z łapami'' to nie było sie co pierdolić i czekać tylko wjechać w niego też z łapami napierdolić i przejechać ewentualnie.Pzdr.

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
BL 18... MORDERCA!!!

ewcia Te społeczeństwo już dawno się stoczyło Nie którzy byli są i pozostaną chamami a strażak co do ciebie to życie w pośpiechu nie jest takie fajne Ludzie powinniście przychamować i pomyśleć trochę co robicie

Biedny piesek

Ooo bym zapomniał wypadek się wydarzył na Ks. Anny ale dokładnie nie wiem w którym miejscu

Tępić chamstwo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Strażak może niech ktoś Ciebie albo Twoje dziecko rozjedzie na przejściu? Normalnie szkoda gadac...
A tak w ogóle to kierowca nie ma prawa wjechac na przejście jeśli jest na nim pieszy.
Widzę, że admin się znalazł (wakacje się wreszcie skończyły?) i zmienił nazwę tematu.

Sprzedam akwarium, sprzęt akw.
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/NaSprzedazAkwarystyka
Oraz rzeczy dla kobiet, dzieciaczków:
https://picasaweb.google.com/OmiyuO/12Sierpnia2013

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

strażak - puknij się w łeb! Albo lepiej poproś kogoś, żeby Cię przejechał. Zobaczysz jakie to prawidłowe! Pajaców tutaj nie brakuje!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

do strazak ale ty czlowieku jestes tepy co ty wogole piszesz chyba ze to ty jestes tym kierowca nic go nie usprawiedliwia, najlepiej przejechac psa bo idzie za wolno ulica chore a co gdyby to bylo jakies dziecko???? Co to sie porobilo, ten facet naprawde chyba mial cos nie tak z glowa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

strażak stosuje jakże denną prowokację! Wyjdź człowieku sobie na powietrze, dotleń ten już niestety zmarnowany mózg i bądź jak najdalej od tego forum...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Słuszna racja sam bym takiego sku.... przejechał tak dla przykładu bo może w czymś tam... jest nieudolny, a jemu się spieszyło, podejrzewam, bo jeśli na cmentarz to dobry cel i kierunek, więc publikujcie takie tematy a może komuś uratuje to nogi czy życie, tylko bardziej szczegółowe opisy typu marka i model, a już nie będzie problemu delikwenta znaleźć, pewnie za dużo się naoglądał filmów science fiction i myśli że jeszcze pożyje. Oj, ale mu się zbiera! I co będzie jak pewnego dnia o niefortunnej sytuacji takiego delikwenta odbierze rodzina zawiadomienie od policji, że syn czy mąż miał wypadek. Współczuję również rodzinie, że takiego sku.... wychowali, ale jemu się uzbiera, i pozdro wszystkim kulturalnym na drodze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

patrzę końcówka numeru rejestracyjnego została skasowana w temacie :P czyżby admin jednak żył ???? a może chodzi o jego brykę ? ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

numery rejestracyjne juz dawno każdy zapamietał a jak nie to mozna kazdemu przypomniec:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

znalazł już ktoś tego debila ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

ja dzisiaj chodząc po Łomży patrzyłem na numery samochodów Jakby się trafił to wiadomo co mamy robić Nauczyć go

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Też dzisiaj właśnie patrzyłem na każdy samochód, aż mnie to wkurzało, bo się nie mogłem skupić na niczym :-) Natomiast ja bym rozważył te "nauczanie". Przydała by się zapewne informacja jaki to model auta i gdzie mniej więcej był widziany. Ale "rysowanie" po lakierze itp sprawy(o których ktoś pisał chyba wyżej) bym sobie odpuścił. Aczkolwiek sprawy nie można zostawić i z pewnością powinno się dojść kto to konkretnie zrobił.

Ja na miejscu właścicieli pieska bym wytoczył sprawę w sądzie. Nawet nie ze względu na siebie, ale na inne osoby, którym przytrafiło się to samo, lub nie daj Boże się przytrafi.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

ktos tam wspomnial ze wkurzajace sa osoby które przechodzą na osiedlach przez ulice nie na przejsciu. przepraszam bardzo ale na osiedlu to piesi maja pierwszenstwo bez wzgledu czy na przejsciu czy nie. też ktoś nie zna kodeksu drogowego

Nawet przy najlepszej taktyce decyduje odwaga

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Nie ma to znaczenia czy pies był na smyczy czy nie, ważny jest fakt, że ten typ z premedytacją przejechał niewinne zwierzę, a takich ludzi powinno się trzymać w zamknięciu. Skoro jeszcze się wymądrzał to nie był to wypadek. Jak najbardziej powinien ponieść karę i to jak najwyższą, żeby zapamiętał, że w Łomży obowiązuje kultura, a takie typy nie mają racji bytu.

Jestem za nagłaśnianiem takich sytuacji, wtedy każdy będzie uważał jak spotka tego typa na drodze, bo nie wiadomo co może jeszcze zrobić.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Ten człowiek to jakiś furiat. Myślę, że powinnaś podać markę i kolor samochodu, żeby inni uważali.
Inną kwestia jest to, że nawet kierowca czasami staje się pieszym, choćby idąc po bułki do sklepu. Trzeba patrzeć z różnych perspektyw.
Człowiek bez wyobraźni...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Powiedzcie gdzie stoi samochod tego bydlaka pozbawionego uczuc wrazliwosci litosci wspolczucia. Ja tam chetnie podejde i porozmawiam z nim w odpowiedni sposob. Ale i tak dla takich mlotow ktorych rodzice wychowali na zyjacych egoistow i trutni tego swiata odpowiedz moze byc tylko jedna. Cielesna kara w podobny sposob.Moze choc czesciowo odkupilo by to cierpenia tego zwirzecia i rodziny a w szczegolnosci dzieci ktore cierpia po okropnym widzimisie tego obrzydliwca.
Pozdrawiam wszystkich ktorzy rowniez identyfikuja sie z takim zlem tego swiata.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Namierzył ktoś już tego debila? Do sądu z gnojem trzeba by było iść.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Megan_5 ty chyba najbardziej zorientowana w tym temacie napisz kolor tego auta i markę oraz co zrobiła właścicielka psa bo ja to bym chyba z..b..a od razu jak by tak mojego psa rozjechał bydlak jeden a my już się tym panem zaopiekujemy jak rodzice nie potrafili

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Jakby to był mój pies to bym zabił bydlaka - BL 18130

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Jeżeli ktoś był świadkiem tego zdarzenia i zechciałby pomóc prosimy o kontakt 504118101

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Dobrze mu tak, pies nie mógł iść przez przejście, to ciekawe jak on się teraz będzie po Łomży poruszał, bo tylko część osób to skomentowała, ale przeczytało o wiele więcej i każdemu w pamięci ten numer rejstracyjny na długo pozostanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Coś mi się zdaje że gość te swoje autko zaprowadził na wieś do stodoły albo przez długi czas będzie trzymał na parkingu strzeżonym ale da się rady wcześniej czy później na pewno ktoś zauważy mam nadzieje że policja się nim zajmie może ktoś ma wtyki w policji i się dowie co to za typek

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

ale dajcie markie, żeby patrzyć po blachcach tylko jednej marce samochodu

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

no no no. mam nadzieje, ze ten kierowca OC ma w PZU >:/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

a myslalem juz ze to Wiesiek Wariat...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

to w końcu dowiemy się jaki to był kolor samochodu i marka? proszę o odpowiedź tych którzy byli świadkami tego zdarzenia lub samej poszkodowanej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Figa masz racje. Ja dzis caly czas patrzylam sie na blachy.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

No chyba każdy z ciekawości szuka , ja też zerkam jak w końcu zobaczę to opiszę tę auto z dokładnością do koloru odświeżacza powietrza , do tej choineczki :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Ma ktoś znajomego w ratuszu, w Wydziale Komunikacji ? Tam chyba najszybciej idzie to sprawdzić.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Dalej nikt go niewidział?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

nie widu, ni slychu.
moze zrobimy dyzury pod biedronka? ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

ja mam znajomego w komunikacji takze moge sie dowiedziec

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

prosze o numer rejestracyjny tego auta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

masz pare postow wyzej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

to podajcie prawidłowy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Masz kilkanaście postów wyżej, masz także numer do poszkodowanej (jak mniemam). Jak będzie chciała to poda Tobie także markę i kolor pojazdu.

_________________________________________________________



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

Jak nie było odpowiedzi tak nie ma..

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

szkoda bo lepiej wiedziec na kogo uważać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

To PRAWDOPODOBNIE bylo ciemne Vento ...coś niebieskiego z fioletem i brązem .... a rejestracja tego samochodu ...chociaz zapamiętana przez świadków ...nie istnieje:/ Sprawa nie znajdzie finału w sądzie bo nie zarejestrowaly jej kamery a rozbiezności w relacji świadków nasuwają wątpliwości co do znalezienia sprawcy. Uważajcie na idiotow!! Dziś pies jutro dziecko bo Pan miał zły dzień... i jeszcze całe życie będzie triumfował, że zrobil dobrze ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

a tak na prawde nie bylo rzadnego kierowcy psa i baby

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

pewnie tak, temat pod publikie

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

tak czytam i zaczynam zgadzać się z jaśkiem że cała sprawa to fanta bo coś autorka zamilkła, a może po prostu ktoś chciał komuś nasrać do miski



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

jak zamilkla jak dwa dni temu pisala... ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

że ciemne vento? takim jeżdzą psy z dochodzeniówki hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

slyszalem ze ten pies oddal sperme przed smiercia, jak majkeldzekson.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

ta, tobie na ryj. tez slyszalem :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

100

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

101



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

w.warzynski i co chcesz żeby co zdjecie zrobic ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: BL 18... MORDERCA!!!

No ;) 103



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org