wtorek, 23 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
hotel z restauracją

Możecie mi polecić fajną restaurację na małe przyjecie weselne ale razem z hotelem żeby goście przyjezdni mogli wynająć pokoje, od paru lat nie mieszkam w Łomży i nie bardzo się teraz orientuję wiem tylko że jest Fadom, może znacie inne ciekawe miejsca?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

może Labirynt


http://www.labirynt-lomza.pl/

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

fajnie jest w tej karcznie co sie jedzie na sniadowo

::::::::Miłość czarodziejem::::::

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Polecam Baranowski :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Za Baranowskiego dziekuje, tam jest za gorący klimat jak na moje potrzeby...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

bas bar w kisielnicy nie hotel ale sala w kit i pokoje tez sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

mz caffe club w konarzycach, fajna sala i pokoje do spania tez sa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

labirynt wszystko w jednym sala weselna karczma kregielnia hotel polecam pracowalem tam jako barman i milo wspominam

mariusz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

RETRO zdecydowanie

...::: Dobry chłopak był.... i mało pił.... :::...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Zbyszko w Nowogrodzie
i hotel i fajna okolica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

LABIRYNT JEST OK! i ceny chyba też są przystępne:-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Pod Topolami karczma w Konopkach



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Wygoda super komfortowa sala , ma górze piekne pokoje hotelowe.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Hotel Labirynt jak najbardziej- polecam, Retro też w kit jest

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

a ja polecam Fadom. sala jest, dobre jedzenie i hotel na miejscu:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Zbyszko w Nowogrodzie,w Niedziele po śniadanku możecie pójść na spacer do Skansenu Kurpiowskiego

akapulko12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

A ja polecam karczmę pod topolami, jest ok 15 km od Łomży, ale wystrój super, jedzenie pyszne i pokoje z tego co wiem też są.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

FADOM polecam!! Moniczka19 ma racje :) I upusty na hotele dają 20% jak się ma wesele u nich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

ja głównie polecam "Zacisze" w Piątnicy, jest miła obsługa, pokoje , 2 sale i sala z barem...

radziłabym kilka odwiedzić i dowiedzieć sie o ofertę, wiem że w niektórych miejscach dają upust na inne imprezy rodzinne zamawiane przez "mlodych"



jeśli kochasz nie zdradzaj...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Co do przyjęcia weselnego to napewno Karczma pod Topolami (b.ładne sale i smaczne jedzenie) tylko jak dla mnie za daleko.Swoje wesele będę miała w Labiryncie i mam 50% taniej pokoje dla gości przyjezdnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

może AMADEUS hotel za pół ceny dla gośći

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

A co myslicie o Gromadzie? Byl tam ktos na weselu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją


mysle ze Fadom,Labirynt, Zacisze sa to najlepsze opcje jesli chodzi o hotele w Łomzy i okolicy ;))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

"Korona".Są tam 2 sale weselne i hotel.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Na Fadomie byłem na weselu sala do bani .Na jednej z kilkoma słupami do tańczenia,na drugiej jedzenie.Porażka ścisk i gorąco.Jedzenie średnie jak na Łomżę.Swoje wesele miałem w koronie .Jedzenie w porządku,sala bardzo duża.Natomiast pokoje są ale nie właściciela restauracji tylko właściciela budynku.W Zbyszku też byłem na weselu i szczerze powiem że przereklamowane miejsce.Jedzenie bardzo przeciętne i nieduża sala.Scisk totalny jeżeli chodzi o miejsce jako miejsce to jest ładna okolica,rzeka,skansen itp.
Trzeba zwrócić uwagę natomiast na jedną rzecz a mianowicie w niektórych lokalach podają że mogą zrobić wesele na np.160 osób b oklient tak potrzebuje natomiast fizycznie na sali można zmieścić max 120 osób.Byłem na takich weselach właśnie na Fadomie i w Zbyszku.No i co oferują w ramach opłaty za talerzyk bo różnice są bardzo duże i niema co porównywać ceny do ceny tylko trzeba patrzeć co jest wliczone w jakiej ilości oraz jakości.
Osobiście uważam za najlepszą salę na dzień dzisiejszy to Retro.
Unikalny klimat ,sale bardzo duże i dobrze wentylowane oraz bardzo dobre jedzenie.Natomiast wybór należy zawsze do tego kto płaci.Sprawa wyglądu sali to rzecz gustu.
Trzy rzeczy które muszą być spełnione aby wesele było udane:
1.Dobre jedzenie
2.Dobra kapela
3.Przestronna i z dobrą wentylacją sala

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Ktoscik no to Cie zmartwie, sala na Fadomie jest swiezo po remoncie i fakt sa filary i po jednej stronie sa stoly, a troche dalej sie bawisz, chyba ze wesele powyzej 150 wtedy na drugiej sali jest. I jedzenie maja bardzo dobre :) I cenowo tez przystepnie i idzie sie ze wszystkim dogadac. Wiadomo, ze kazdy chwali swoje wesele i w ogole.
A mi się w Retro osobiscie nie podobalo, bylam rok temu i siedzielismy w stolikach 6 osobowych - masakra, do bawienia sie inna sala, no jedzenie bylo dobre nie narzekalam na to i wystroj tez spox.
Aha, i na Fadomie na 120 jest wystarczajaco miejsca...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

proszę napiszcie coś o gromadzie to ten hotel koło muszli, przy rondzie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Świetna restauracja znajduje się w Hotelu Bristol: http://bristolbusko.pl/restauracja/nasza-kuchnia - to naprawdę cudowne miejsce, polecam sprawdzić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: hotel z restauracją

Ja ostatnio szukałam hotelu pod Warszawa i trafiłam na https://www.hotelponiatowski.pl Mają bardzo atrakcyjne ceny i ładne pokoje. Można tam bez problemu zorganizować konferencje, wesele lub inne wydarzenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org