wtorek, 07 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

juz dawno mowiel ze kazdy czeczen wieczorem jak sie tak włocza gromadami ma ze soba bron ostra to mało kto wierzył.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

A jak Ty byś się czuł jadąc do obcego kraju i na każdym kroku rasistowskie zachowania. Dzięki takim jak ty, oni muszą nosić broń. Tępić to nie ich, tylko takich rasistów jak ty. Wtedy Łomża będzie bezpiecznym miastem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

doucz sie gimnazjalistko co to jest rasizm i jak juz sie dowisz to przedstaw w ktorym momencie nim jestem. i nie badz smieszna bo niedlugo bedziesz sie bala z domu wyjsc jak we francji gdzie pelno ciapatych, a u nas czeczenow i to z bronia. moze przejdz sie wieczorem to sie przekonasz na wlasnej skorze chyba ze kreca cie te brodacze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

a czeczen nie jest rasista jak strzela do Polaka? no wypowiedz sie chetnie posłucham

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

znasz sytuacje ? byłeś na miejscu ? ile plotek wysłuchałeś ? Aha, już wiem, kolega Ci napisał z NK, że widział czeczena na plaży z nową komurką, co gadał do kolegi po czeczeńsku, a on myślał, że to do niego i uciekł xD. Żeby coś tam było, powstałby jakiś news na ten temat, w Polsce żadko używa się broni, to jak nawet policja strzela ostrzegawczo to jakiś news się pokaże. Siedź na necie i teraz się płacz, jaki to świat wredny, bo na ulicy można spotkać kogoś innego niż polaka. Pzdr. i miłego płakania.

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

to brudasy pierd*lone ;-/ jak tak dalej pójdzie to na ulicach bedzie więcej tych flejtuchów niż polaków bo wszyscy będą zastraszeni.Kto chce coś z tym zrobić?? ja na przykład byłbym za utworzeniem jakiejś grupy osób przeciwnej temu co sie dzieje i robić coś w tym kierunku.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Najlepiej to by było gdyby czeczenów i takich jak niektórzy z was, którzy ich bronią wywieźć tam skąd przyjechali... Co oni tu jeszcze robią? Przecież wojna się już dawno skończyła. Teraz oni będą się wyżywać na nas, a sami nawiali przed ruskimi!!!Ale to już niestety zasługa naszej kochanej władzy, której widocznie to nie przeszkadza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

mistrz wyobraz sobie ze mieszkam na obocznej ulicy wiec widzialem pajacu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Dzięki takim jak ty, oni muszą nosić broń.

o ja cie pierdole...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

MYŚLE ,ŻE JUZ NAJWYŻSZY CZAS ABY WŁADZE MIASTA NA POWAŻNIE ZAJĘŁY SIE PROBLEMEM UCHODZCÓW CZECZEŃSKICH A W SZCZEGÓLNOŚCI ICH BANDYCKIMI I TERORYSTYCZNYMI ZACHOWANIAMI WOBEC MIESZKAŃCÓW MIASTA.

wIĘKSZOŚC MIESZKAŃCÓW NIEZYCZY SOBIE ICH TU OBECNOŚCI.

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Mieszkam niedaleko hotelu dla uchodźców i nie pierdziel mi głupot, że jest niebezpiecznie. A rasistą jesteś w każdym słowie które piszesz. A i jeszcze jedno "douczony" człowieku. Istnieje coś takiego jak rasizm nacjonalistyczny, czego jesteś klasycznym przykładem. Dla mnie i Czeczen i Polak jest przede wszystkim człowiekiem i będę życzył i Czeczenowi i Polakowi tego samego jeśli któryś z nich jest winny.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

duvall zaraz wszelkiej masci idioci i poprawni politycznie pajace nazwa cie skinem i wyzwa od rasistów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas5 ciekawe czy taki/a madry/a będziesz jak któregoś pięknego słonecznego dnia kose dostaniesz od jakiegoś czeczena;-]



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas5 mieszkasz chyba ze z domu nie wychodzisz
ps skoro ja jestem rasista to ty jestes idiotka zgadasz sie?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

jezeli nawet dostał/a by to tylko dlatego bo pomylili by Cie z Toba....żaaal

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Proponuję w ogóle nie odpisywać na głupie wątki adamoxx by nie podbijać wątku. Przecież o to mu chodzi. Miasto to przede wszystkim powinno wytępić takich palantów jak on i jemu podobnych.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas5 ty dupy dajesz czeczenom słyszałam dlatego tak za nimi obstajesz oj ty mało patriotyczna zdzira albo ten no gej

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Wszechpolska zaraza dotarła i do Łomży. TĘPIĆ, TĘPIĆ!!!!!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas 5 a ja proponuję żebyś poszła/poszedł obciągać dalej wszystkim czeczenom



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Róża Lux teraz to dałas popis...i co myslisz ze fajna jestes bo potrafisz kogoś zjechac durnym tekstem. Zastanow sie troche nad sobą....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Ty madas5 a może jakiś czeczen cie zapylił co? i teraz tak ich bronisz bo bedziesz miała małego brudaska coo??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

nastepny... duvall podnieca Cie wizja seksu z Czeczenem???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Widać duvall musisz się jeszcze czytać nauczyć. Jeśli ktoś pisze w rodzaju męskim to znaczy, że jest płci męskiej. A tym samym ciężko jest facetowi urodzić dziecko. Jesteście razem z adamoxx (Róża Lux - bo zdaje się jest to jedna i ta sama osoba) klasycznymi przykładami pustych, rasistowskich łbów, przepełnionych nienawiścią do ludzi. Znam wielu mądrych Polaków, Czeczenów, jednak żadnego Wszechpolaka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

reneesme po prostu próbuje znaleźć źródło obrony czeczenów przez madas5,w naszym mieście dzieją się takie rzeczy a wy pozostajecie bierni ;-] - ja nie zamierzam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

gópie ludźe kaszdy sie mondzy a adamosxx ma racje tesz jestem z wbiciem fszystkih na pal ó siebie nieh szczelaja do innyh



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas5 w takim razie zwracam honor, tacy porządni czeczeni to tylko wyjątki potwierdzające regułę;-/ to darmozjady!!! nie pracują i szukają zaczepek na ulicach!!



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

skarbie dupy dajesz jak nic bo trzeba mnieć nasrane w głowie albo **** w dupie co by reprezentować takie stanowisko w tej sprawie

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

duvall tu nie ma czego szukac... kazdy czlowiek na pozimie tak uwaza...a co niby sie dzieje?? łomżyniacy tez czesto robia afery i co nie naglasnia sie ich tylko dlatego bo są u siebie??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Rozmowa powinna się zacząć od zapytania: Jaka strzelanina?? Gdzie?? O której godzinie?? I dlaczego nikt o tym nic nie wie, tylko jaśnie oświecony i poinformowany (widok z okna) adamoxx. Chłopie powiedz mi gdzie ty mieszkasz, ze zawsze ze swojego okna widzisz bijatyki z Czeczenami w roli głównej. To już nie pierwsze twoje doniesienie "z twojego okna". Ty weź zmień leki. Abilify ma różnego rodzaju skutki uboczne.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas5 tak mówisz o obrażaniu innych a sam to robisz,niech ta dyskusja ma już jakiś poziom



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Niech sobie przypomnę o obrażaniu innych:

"Autor: duvall (---.elomza.pl)
Data: 09-07-09 16:14

madas 5 a ja proponuję żebyś poszła/poszedł obciągać dalej wszystkim czeczenom"

POZIOM????!!!! Buaaahhhaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

adam okno live, co się teraz dzieje ? Widziałeś mnie, 20 minut przechodziłem tamtędy xD

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

aaa właśnie i co byłeś?fajnie się obciągało?buahahaha



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

mieszkam wlasnie na tym os co jest ul ciborowskiego, poza tym jezdze wieczorem czesto w. pol i widze kto tylko chodzi grupy czeczenow i na st rynku na legionow mniej. zaczepiaja to postaw piwo to daj papierosa i strasza bronia zwyklych przechodniow "biedni czeczeni"
madas5 to bankowo jedna z tych szmat co sie włocza z czeczenami na łomzycy i bawełnie dlatego pisze od rzeczy. strzelaja do ludzi a ona mowi ze ofiara to rasista hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas5 pora sie nauczyć co to jest ironia i sarkazm ;-](jak mówiłem o poziomie to była ironia) hahah



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

duvall, internet rządzi się innymi prawami niż mowa na żywo. W internecie by przekaz był jasny należy używać różnych znaków literowych, interpunkcyjnych, które to zastępują mimikę twarzy w rozmowie na żywo. Rozumiem, że ty prowadzisz rozmowy z kamienną twarzą, stąd może mój brak zrozumienia w twoim przekazie. Pamiętaj, by pisać zrozumiale należy odrobinę rozumu włożyć w to co się pisze. Bo pisząc:

"Autor: duvall (---.elomza.pl)
Data: 09-07-09 16:47

madas5 pora sie nauczyć co to jest ironia i sarkazm ;-](jak mówiłem o poziomie to była ironia) hahah
"

wyszedłeś po prostu na idiotę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas mimike twarzy wyrabiala w hotelu na bawełnie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

a ja jak mijam jednego czeczena to jego wzrok idzie na dol i sie boi przechodząc, a jak w grupie to dziwnie sie bujają na boki

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

to jest chore niema pracy dla polakow a tu brudasow ciagna. po co oni nam w lomzy??? po za problemami to nic wiecej nie wniosa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

a jak sie bujaja beemkami po 23 i jak sie szybko zdzwaniaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Człowieku, ty wiesz co ty piszesz??? Pracy nie ma dla Polaków?? Tydzień temu jak dziś pamiętam jak pojechałem na stójkę, by wziąć trzech Polaków do pracy. 100zł dniówki za 8 godzin pracy przy posprzątaniu placu. Odpowiedź: nie opłaca się nam. Ten co chce pracować to znajdzie pracę, a te palanty co nie chcą to tylko zawyżają wskaźnik bezrobocia. Bo przecież lepiej piwko wypić za wyżebrane niż uczciwie zarobić. Moje podsumowanie jest takie: i wśród Czeczenów i wśród Polaków są skur...yny. Jestem tylko daleki od uogólniania i nienawidzę głupoty reprezentowanej tu przez niektórych, bo własnie przez takich ludzie czują się niebezpiecznie. TĘPIĆ to!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

ale to własnie ty jestes przykladem dobitnej głupoty: czeczen pluje ci w twarz a ty mowisz ze deszcz pada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

a czy praca jest dla polakow czy niema nie o to chodzi, ja sobie nie zycze zeby z moich podatkow utrzymywac(fundowac wysokie zasiłki) czecznów ktorzy zyja 4 razy lepiej niz przecietna polska rodzina

a we wspomnianym hotelu na bawalenie z jogurtow ktre dostaja z opieki robia sobie slizgawiki na holach, ehh naiwni polacy jeszcze ich bronia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Adamosxx zobaczył temat antyterroryści na ciborowskiego ,w którym ktoś palnął głupotę ,że czeczeńcy fukali strzelali i chłopak podłapał temat.Z okna widział hehe to i dobre.Tak cicho było ,a tu znów wojna na forum.

http://main.sqipcom.com/?ref=TomHas

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

zabierzcie czecczenow i dajcie amerykanow

Zaara pusta samotna idiotka :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

ja bym moze niedowiarkom zaproponowal zeby pan prezydent brzezinski zakwaterowal ich w swojej okilicy a nie podklada komus kukułcze jajo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Znalazłem ciekawy artykuł. Link do niego:
http://wyborcza.pl/1,76842,5134143.html?as=1&ias=2&startsz=x

I pozwolę sobie wkleić fragment:
"...To było jesienią zeszłego roku. Bardzo ją lubię, więc udałem, że nie pamiętam, jak kilka lat temu opowiadała mi, że w czasie ostatniej wojny straciła całą rodzinę i jest sama jak palec. Przez lata kontaktów z Czeczenami przyzwyczaiłem się, że ich rodziny są duże, czasem bardzo duże, niekiedy rosną w tajemniczy sposób. Za krewnego często uważany jest sąsiad, przyjaciel czy nawet luźny znajomy. A prawdomówność - delikatnie mówiąc - nie jest mocną stroną Czeczenów, w każdym razie nie tych, których spotkałem. Zmusiło ich do tego życie. Bez kłamania ciężko przeżyć dwie wojny, naloty, przesłuchania, śmierć bliskich, tułaczkę, ukrywanie się, czystki prowadzone najpierw przez armię albo rosyjskie służby specjalne, potem przez czeczeńskie formacje lojalne Moskwie. Życie Czeczenów - nieważne, czy w samej Czeczenii, Rostowie nad Donem, Petersburgu, czy Moskwie - to walka o przetrwanie. Dziś w Czeczenii nie toczy się już regularna wojna. Trwa jednak walka o władzę, mszczone są dawne krzywdy. Ofiarami padają najczęściej niewinni ludzie. ..."

Tego życzę naszym lokalnym wszechpolakom. Proponuję adamosxx pomieszkać w warunkach jakich mieszkają imigranci i pożyć za tą 4-krotną większą niż średnia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

nawet cie zacytuje " ofiarami padaja najczesciej niewinni ludzie" wlasnie zastanow sie nad tym zdaniem w kontekście rozrob czeczenow w naszym miescie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

To się nazywa krótkowzroczność. Z całego tekstu Ty wybierasz te zdanie w kontekście naszego miasta. Kończę tę dyskusje, bo to do niczego nie prowadzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

a przepraszam bardzo to my im wojne wywolalismy? ze mamy cierpiec? to jest wdziecznosc za dom za opieke? jak tak to gratuluje ci pustego łba.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Czy ty zrozumiesz kiedykolwiek, ze reakcje obronne u każdego człowieka są wywoływane zagrożeniem. Jestem pewien na 100%, że sam znajdując się w obcym kraju spotykając takich neofaszystów jak ty nosiłbyś co najmniej nóż przy sobie. To patologia rodzi patologię. I jeśli łomżyńska patologia (czyt. adamosxx) sieje taką nienawiść to nie należy się dziwić zachowaniom tych ludzi.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

A i zapomniałbym, powiedz ty mi człowieku, jakich ty krzywd i cierpień w życiu zaznałeś??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

ty jestes taki głupi/a sam z siebie czy tylko udajesz : idzie przechodzen a czeczeni sie do niego zaczepiaja to chyba przechodzen powienien miec jakas reakcje obronna co? bredzisz od rzeczy i sam sobie zaprzeczasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

"Idzie sobie przechodzień a czeczeni się do niego zaczepiają", ty sam nie wiesz co piszesz. A ile jest przypadków w Łomży, że idzie sobie przechodzień (np: dziadek, alejką przy cmentarzu na Kopernika) a tu trzech "POLAKÓW" katuje go do nieprzytomności za 35zł. I nie wiem co jest gorsze. Rozumiesz co ja do Ciebie piszę?? Czytaj całe wypowiedzi, a nie tylko wyrywasz zdania z kontekstu. Pisałem, że w każdej narodowości znajdą się idioci, jednak nie należy skreślać całego społeczeństwa tylko dlatego, ze na ileś tam setek czy tysięcy czeczeńców w Łomży jest 5-10 huliganów. Ilu takich jest na 60-tysięczne miasto Łomża wśród Polaków?? Czy do Ciebie dociera, że nienawiść do niczego nie prowadzi?? Że twoje pieniactwo powoduje waśni. Jeśli tego nie rozumiesz to po prostu jesteś skończonym idiotą.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas5 czeczencó gupi zamknij mordem freszcie
adamosxx nie zgadój siem z nim bo to jakihs homoczeczenus



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

madas5 zgadzam sie z toba w 100% predzej polak polaka napadnie niz czeczen polaka. I tak sie ich nie pozbecie głupie polaczki

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

glupie polaczki????? a ty co brudny od urodzenia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

hmmm a jakies linki do tej akcji? jak by cos sie dzialo to na necie juz by bylo dodzina 22 a to bylo o 12

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

godzina

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

już po rozkminie, Adam i Magda spotkali się z ziomalami czeczenami i jedza wszyscy romantyczną kolacje :)

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

mi brakuje słow na takich ludzi którzy dalej uwazają ich za biednych pokrzywdzonych przez los !
Opanujcie sie i spojżcie trzeźwo albo razem z nimi was wywieziemy

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

boze co za pajace siedzacy tylko w domu cghyba caly dzien przed monitorem pisza: predzej polak napadnie czeczena , proponuje pospacerowac w nocy i sie przekonac na wlasnej skorze co ja bede was tu uswadamial.
madas5 neofaszysta smiech zastanow sie co piszesz, a a do wszechpolakow masz jakis uraz ? a kto dba wiecej o wartosci patriotyczne? tusk z tvnem? tam jest smiech z polskoci tylko
taki jak ty dal mnie jest nikim zero patriotyzmu czeczen moze ci na glowe narobic i ty bedziesz go chwalil i dodasz ze to prze wszechpolakow i religie katolicka. zero

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

a podobno po ostatniej strzelaninie ojom oblężony i miejsc na cmentarzu brakuje.Proszę o zachowanie spokoju i wstrzymanie dalszego rozlewu krwi
na forum. Dobrze,że nadzieja umiera ostatnia.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

ironia jest wskazana ale jakby nawet jedna osoba zginela np z twojej rodziny ciekawe czy bys byl taki dowcipny

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

a z twojej ktoś zginął?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

nie a co zyczysz moi tego?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

ale śmieeeeeszne



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

czy moja czy twoja czy inna to zawsze dal kogos rodzina pomysl nad tym zanim zadasz glupie pyt

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

ee,szkoda nocy na bezsensowne dyskusje,a jedyne czego mogę Ci życzyć w tej chwili - to miłych snów



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

wzajemnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

po co tu prowadzić jałowe dyskusje , sprawa jest prosta my nie chcemy w naszym mieście czeczenów i mamy do tego prawo. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to ma do tego prawo ale niech tych czeczenów sobie weżmie do swojego domu i na swoje utrzymanie.

Zdanie na temat tych przybyszów z czeczeni mam wyrobione podobnie jak wielu innych z tego miasta i kraju. Możecie mnie nazywać jak wam sie podoba - a ja po prostu nie chce mieszkać w towarzystwie tych czeczenów i koniec i basta . Nie chcę tych ludzi nawet w tym mieście w którym mieszkam i kraju . Dlaczego nie zamierzam uzasadniać . Już dośc się na ten temat pisało i wielu ludzi o tym mówilo ale zawsze znajdą się gromady oszołomów które będa udowadniać ,że maja racje.

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Róża 100% racji ale zaraz uznaja cie za oszołomke bo nie jestes politycznie poprawna, zareczam ze jakby polak szturchnal czeczena to 4lomza by wrzalo od wydarzenia ale jak czeczen strzela to wzmainki niema, tak to jest poprawnosc polityczna
tylko prawica. stop lewactwu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

w tym przypadku musze przyznac racje autorowi, sa u nas jako uchodzcy ale powinni przestrzegac jakis norm da sie zauwazyc ich rozne zachowania na ulicach z tym ze nic nie usprawiedliwia noszenia przy sobie broni i atakowania niewinnych ludzi, tylko na tym forum zaraz sie jest posadzonym o rasizm, niech mieszka i przyjezdza sobie do nas kto chce ale jakies zasady tez powinny go obowiazywac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Moze przeprowadzimy tutaj mini glosowanie. Nie majacy zdania na ten temat niech nie glosuja.

Kto za tym żeby czeczeni opuścili nasze miasto niech napisze tylko
- TAK
Kto uważa że należą im się nasze pieniądze, nikomu oni nie przeszkadzają i nie powinni opuszczać naszego miasta niech napisze tylko
- NIE.

Podsumowanie ankiety na koniec miesiąca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

TAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

stanowcze TAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

TAK TAK TAK ! i jeszcze pare TAK od osob tutaj niezarejestrowanych

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

stanowcze tak

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Autor: Róża Lux (---.neoplus.adsl.tpnet.pl)
Data: 10-07-09 00:50

po co tu prowadzić jałowe dyskusje , sprawa jest prosta my nie chcemy w naszym mieście czeczenów i mamy do tego prawo. Jeżeli ktoś ma inne zdanie to ma do tego prawo ale niech tych czeczenów sobie weżmie do swojego domu i na swoje utrzymanie.

Zdanie na temat tych przybyszów z czeczeni mam wyrobione podobnie jak wielu innych z tego miasta i kraju. Możecie mnie nazywać jak wam sie podoba - a ja po prostu nie chce mieszkać w towarzystwie tych czeczenów i koniec i basta . Nie chcę tych ludzi nawet w tym mieście w którym mieszkam i kraju . Dlaczego nie zamierzam uzasadniać . Już dośc się na ten temat pisało i wielu ludzi o tym mówilo ale zawsze znajdą się gromady oszołomów które będa udowadniać ,że maja racje.

Róża Lux



Nie wypowiadaj się za wszystkich

A przynajmniej nie za mnie .
Ja Czeczenów chcę i popieram.
I przedewszystkim mam w dupie wasz wszechpolski bełkot
RASISTOWSKIE POMIOTY.

Pozdro dla wszystkich normalnych Łomżan.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

dajcie już spokój z tym żenada.org

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

TAK

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

ktoś-coś mnie twoje perwersyjne upodobania intersują tyle co zeszłoroczny śnieg , masz ochotę to sobie je uprawiaj ale nie miom kosztem i innych w tym mieście - i o tym dobrze pamiętaj. Nie zamieniaj tez potrzeby bezpieczeństwa i spokoju mojego jak i mieszkańców tego miasta na rasizm i inne pierdoły bo nikt tu się na te ściemy nie nabierze. Poza tym przypisanie sobie przymiotnika normalny mieszkaniec miasta jest wielkim w twoim przypadku nadużyciem.

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Róża Lux nic dodac nic ując

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Najgorsze jest to ze tych czeczenow robi sie coraz wiecej w łomzy niedlugo bedzie strach na podwórkko wyjsc

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

TAK

z Listu św. Pawła do Efezjan:
"Obleczcie pełną zbroję Bożą, byście mogli się ostać wobec podstępnych zakusów diabła".


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Wstepne podsumowanie:

TAK - x6 - 100%
NIE - x0 - 0%

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

TAK

WON Z NASZEGO KRAJU , NIE CHCEMY WAS TU

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

SD a My nie chcemy takich jat TY!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Pierdolonych rasistow

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

tylko głupawy lewak nie rozroznia pojec razism od braku przyzwolenia na rozruby w naszym miescie i przestepstwa. swoja droga jak ocenisz text czeczenskich dzieci do pewnej kobiety przechodzacej kolo nich: polak spierd...? słucham panie pakero i reneesme ? czyzby wyniosły to od dorosłych czeczenow takie rasistowskie teksty?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Dziwny jestes typ człowieka chcesz tymi swoimi przykładami coś zdziałać?? No to skoro sie dowiedziałes o tym tekscie to lec i niszcz te dzieci

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Może ***** zrobisz też porządek z rosjanami co handlują na rynku??

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

pakero sam z siebie jestes taki głupi? kto ci tu pisze o niszczeniu dzieci masz chore pomysly, lepiej napisz czy ci sie podboa takie zwracanie do polakow we wlasnym kraju a nie na mnie wjezdzasz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Ty dobrze uczysz głupoty pierdolić newsy coraz to nowsze o tym że czeczen to że czeczen tamto. Chyba nigdy sobie tego nie wybaczysz że mieszkaja w tym miescie inne narodowoscie. A jesli chodzi o te zwracanie to chyba samo z siebie to nie wyszło nie??

Żyje By Pakować Pakuje By Żyć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

po pierwsze to nie ma tu miejsce jakiekolwiek poczucie zadrości. Stać nas na to aby mając w pamięci nasze doświadczenia historyczne udzielić pomocy innym słabszym. Natomiast w przypadku tych uchodżców czeczeńskich pomoc i nasza gościnnośc jest przez nich traktowana jako nasza słabość i oznaka naiwności i głupoty. W konsekwencji prowadzi to do sytuacji ,że uchodźcy ci w większości zwyczajni bandyci czując się coraz pewniej i posuwają sie do aktów przemocy i agrecji wobec tych którzy tej pomocy i schronienia starają się im udzielić. Jakie to akty przemocy i agresji proszę sobie poczytać . W tej sytuacji rodzi się w naszej lokalnej społeczności niepokój ,brak komfortu poczucia bezpieczeństwa wynikający właśnie z zachowania tak licznej grupy uchodżców czeczeńskich. To powoduje uzasadnione prostesty , które często przybierają formę skrajnych wypowiedzi a które to wypowiedzi przez ludzi mało odpowiedzialnych lub powiązanych interesami z tymi uchodzcami nazywane są jako rasistowskie.
Inaczej mówiąc agresywne zachowania wobec społeczności lokalnej wywołujące niepokój i brak poczucia bezpieczeństwa uzasadnia się rasistwskim zachowaniem co jest oczywistą bzdurą wywołana na potrzeby usprawiedliwienia bandyckich zachowań tych uchodźców.

Róża Lux

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

no wiec z czego wyszlo? z milosci do Polakow ktorzy ich przygarneli i daja wysokie zasiłki?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?



za nasze piniondze hodzom w zlocie :)))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

to jest wina rządu naszego zjebanego a nie czeczenów czy kogo tam chcecie.to rząd sprowadził ich tu, a nie oni sami siebie, to rząd dal im taki dochód jaki maja a nie ktoś inny.wiec do rządu miejcie pretensje ze sprowadzają ich do nas.
a ty adamosxx jesteś rasista zjebany-pomyśl zanim coś napiszesz.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

a po drugie to wcale tu nikogo nie bronię.zjebany rząd zjebana polityka.mamy to co chcieliśmy mieć.polska dla polaków i tak powinno być.widać rząd myśli inaczej.

kobieta powinna być na salonach damą w domu matką a w sypialni dziwką

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

tak rządzą tym krajem
taka niesprawiedliwość dla polaków NIC nie ma a dla Czeczeńców kasa zawsze jest i mieszkania
żal tego kraju
żal tego miasta

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

niesprawiedliwość jest i będzie po wieki

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Gdy powiesz na murzyna czarnuch - jesteś rasistą
gdy coś złego powiesz na łomzyńskiego czeczena - jesteś nacjonalistą...

że oni są w Łomży to fakt coraz częściej poruszany na forum...
że są..???...są...ale co oni robią????
azylant lub jak w ich przypadku uchodziec wojenny powienien podporządkować się choć trochę regulaminowi danego kraju, przyjąć język kraju w którym obecnie się znajduje, a przede wszystkim powinien pracować i płacić podatki na rzecz tego kraju.
Fakt jest taki, to my dajemy im żreć,za nasze płacone podatki oni kupują te golfy,beemki i szlajają się po nocach bo nie styrali się robotą.
Przybywa ich do kwadratu,kiedyś szlifowali chodniki tylko pod hotelem, teraz widać ich wszędzie w całym mieście.
Niech są - ale niech podporządkują się nam POLAKOM, bo za kilka lat ci którzy tak zagorzale ich bronią sami będą ich tępić.
To jest parodia,żeby tak "bogate" państwo jak Polska karmiła czeczenów!!
Inni - np. ruscy, ukraińcy, turcy, kameruńczycy wykazują inicjatywę - handlują na bazarach,prowadzą knajpy,zakładają firmy - starają się gadać po naszemu, siłą rzeczy płacą podatki - zarabiają i nie liczą na darmochę.

Wiec jeśli ktoś jeszcze nie dostrzega problemu proponuję wizytę u okulisty....

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Jaki rasizm, ludzie? Przecież nikt ich się nie czepia z powodu koloru skóry, czy pochodzenia, tylko dlatego, że są takimi burakami, leniami i chamami! Myślą, że są wielkimi panami miasta, bezczelne brudy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

hm to są autorzy tragedi w Biesłanie gdzie czeczeńscy bojownicy wymordowali około 300 niewinnych dzieci , moża na to wiele dopisac w tej matri. To jest dziki naród który powinień wrócic tam gdzie jego miejsce.

Robotnica

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Nic nie robią - źle
Pracują - to zabierają innym pracę - źle
Jak was bolą oczy to zróbcie coś.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

ot bladź... to jest podejście do tematu - co by nie powiedzieć to źle, oczy nas nie bolą a Ty poczytaj ze zrozumieniem ten wątek i może wtedy wtrąć od siebie "cuś" łokej??

Zgadzam się z Robotnicą, widzę,że odrobiła pracę domową-to naród ,który we krwi mają walkę,zdobywanie i podboje - wnioski nasuwają się same....

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Stanowcze NIE dla brudu na naszych ulicach!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

nie tłumacz tym niektorym imbecylom niech sie przekona na wlasnej skorze to w podskokach przeprosi na forum

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: gdzie są teraz obroncy czeczenów? po strzelaninie ?

Kolejny news!!!
Stoję sobie w kolejce (300 metrowej jak to w pko), a przede mną dwóch "łomżyńskich indiańców", jeden podszedł do kasy , pomamrotał w ich języku, a pani położyła 12x200 i 3x10zł, (dla mniej sprawnych intelektualnie 2430 polskich złotych), PYTAM SIĘ ZA CO??????
-wypłata ?? NIE
- renta?? NIE
- emerytura?? NIE
-a może zapomoga?? TAAAK ale aż taka?????????????

gdy ja osiągnę dochód 2000zł połowę zabierze mi urząd skarbowy na zapłacenie vatu i dochodowego.... no a spróbuj nie zapłać to w czape odrazu...
czy ten kraj i prawo jest normalne????

Ich bin fur Berlin...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org