poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Sylwester na Starym Rynku??

Czy moze ktos wie, czy w tym roku beda sztuczne ognie itd na Starym Rynku w Łomży??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

Witam,

od pięciu lat pokaz sztucznych ogni organizuje w Łomży MDK-DŚT. Podobnie będzie i dziś.

Pozdrawiam
Shai

Lepiej żebyś się spalał niż powoli trupio ostudzał...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

Dzieki za Informacje :) Bo na stronach nie moglem odszukac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

A z kąd mają piniądze na te sztuczne ognie ??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

A czy to takie ważne skąd?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

ja i tak nie bede sie patrzyc na te ognie bo czy chcsie co roku widziec to samo

:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

a co bys proponował dla odmiany w tym roku? Może chińskie latawce ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

Dobre i te latawce :) Ale tak na prawdę przydałby się porządny koncert.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

tak ja tez tak uwazam,, żcyz nie można w końcu zrobic takiego koncertu sylwestrowego na Starym Rynku? Czy nasze władze miasta musza byc tak beznadziejne i konserwatywne ? Czy to jest takie trudne do zorganizowania ?

nazis

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

i jak było na starym rynku ?? jak w burdelu

MC

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

Ognie sztuczne średnie bardzo, za nisko puszczane moim zdaniem (tuż nad kamienicami).
Grupy wyrostków z marnym poczuciem humoru, rzucające petardy bez namysłu, w ludzi, samochody itd.
Średnio się udało.

Ale Sylwester jako sam w sobie i tak dobrym był (szkoda, że śniegu ni ma - cóż, nie można mieć wszystkiego).

--
"Religia jest bardzo pożyteczna społecznie, bo dzięki niej kobiety tak się nie puszczają, a i służba mniej kradnie..." (Winston Churchill)


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

Zorganizowanie koncertu do późna w nocy na Starym Rynku lub Muszli to jest problem, ponieważ w okolicznych kamienicach i blokach mieszkają głównie starsi ludzie którym takie zabawy nie są w głowie. W dodatku wielu mieszkańców miałoby pretensje do władz miasta, że wydają ich pieniądze na takie imprezy. A i nasza młodzież zapewne nie potrafiłaby się odpowiednio bawić tylko myślałaby jak komuś dać w mordę. Z miłą chęcią też bym se poimprezował w Sylwka na świeżym powietrzu, ale myślę, że nie jest to możliwe ze względu na upierdliwość starszych ludzi i ciągoty do bójek po wypitym alkoholu naszej rozwydrzonej młodzieży.

...a na drzewach zamiast liści będą wisieć komuniści...


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

Właściwie trudno mówić o sylwestrze na starym rynku. Ludzi malo, pijanych młodych ludzi dopisało , zresztą policja trochę miała pracy; fajerwerków mało i mizernie (nie wnikam w fundusze, tylko oceniam co widziałem), niskie chmury też przeszkadzały, pobite szkło. Ogólnie rok temu bardziej mi się podobało no i ludzi było wiecej.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Sylwester na Starym Rynku??

Tak jasne a czy Ci starzy ludzie nigdy nie byli młodzi? Trzeba dać nam szanse. Czas wkońcu pomyśleć o tych kturzy siedza w domu i nie mają co robić chodzi o młodziedż. W Łomży nigdy nie było sylwestra a szkoda;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org