czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zlanazłem wałęsającego się Haszczora

Jak w temacie, dziś koło godziny 14 w okolicach ul. Spokojnej natknąłem się na psa rasy Husky. Sierść czarno/biała, oczy niebiesko brązowe, wiek ok 2 lat, czerwone parciane szelki. Pies był bardzo zmęczony, jakby długo biegł - podszedł do mnie i zaczął się łasić. Identyfikatora brak, czy ma tatuaż jeszcze nie sprawdzałem.
Ewidentnie uciekinier, jak to te demony maja w swojej naturze, ale fajny uciekinier. Zaopiekowałem sie pieskiem, spokojnie czeka na swojego właściciela w towarzystwie mojej suczki Samoyedki.
kontakt: 510124530



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlanazłem wałęsającego się Haszczora

Poprawka, to suczka - co za wstyd że nie sprawdziłem. Właściciel też sie już znalazł.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlanazłem wałęsającego się Haszczora

Fajnie, że piesek juz znalazł właściciela.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlanazłem wałęsającego się Haszczora

dobrze ze w naszym zacofanym miasteczku sa jeszcze ludizze ktorzy dbaja nie tylko o swoje tluste tylki mam nadzieje ze wlasciciel sie jakos 0,5l odwdzieczyl :p

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zlanazłem wałęsającego się Haszczora

Ja myśle ze minimum 0.7



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org