czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
230km/h

zastanawiam sie kto byl glupszy. ten z pszodu czy ci za nim. jedni i drudzy jadonc prawie 200 wypszedzali na tzeciego na podujnej prostej. kto stwazal wieksze zagrorzenie na drodze?

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

człowieku czy ty jesteś normalny ? Ten człowiek mógłby Cię jutro spotkać na drodze i zrobić Ci krzywde .

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

ci z tylu codziennie tak jezdzo. kiedys tez mogo mi zrobic krzywde. ja nie twierdze ze ten z pszodu jest niewinny

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

i tak źle i tak nie dobrze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

jasia nie boj sie ci z tylu bez przyczyny ci nie zrobia kuku



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

gdyby jechali przepisowo to mogliby mu tylko pomachać..........na pożegnanie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

Tylko ja i moja Beeema :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

Amnessia, jutro impreza super. wpadajcie, ja bende!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

Bogatemu i prymitywnemu głupkowi zaimponowały równie prymitywne i głupie filmy (bo czytac pewnie nie umie za dobrze) więc postanowił uzewnętrznić swoją prymitywną głupotę i wprowadził swój zamiar w czyn. Teraz bedzie musiał komuś zapłacić za przeczytanie mu tekstu zarzutów i wyroku, który może ucieszyć starych recydywistów w pierdlu (wszak to 25 latek). Chwała policjantom.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

Ci z tyłu to są szkoleni do jazdy w różnych warunkach,i z różnymi prędkościami, i moim zdaniem stwarzali mniejsze zagrożenie jak ten "baran" z przodu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

Robak73 wątpię co do tego szkolenia ale dobrze,że go dogonili ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

Jasiu ty najpierw naucz się pisać.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

staram sie. ale mam pszynajmniej na to papiery :P

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

to moj koleszka hehehe ja tez lubie zapierdalac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

WoW Twój "koleszka"...ehh...nie spuść się z tego powodu, że to Twój "koleszka" i ma Porsche...bo nie masz się czym chwalić...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

A ja mam Fiata 126p i się mam czym chwalić, bo jakies tam porsze to na pierwszym biegu wciągam, a policja to mi mówi dzień dobry i się kłania jak jadę :D

Mały fiat przetrwa jeszcze tysiac lat... :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

odp: ten z przodu...
1) bo to śledź ( najgorsze jest to, że uważają się za strasznie ważnych a całe g w tym stoku mają) - jak to ktoś ostatnio ich określił leszcze ze wsi:p
2) idiota, który nie umie dostosować predkosci do warunków ( droga )
3) powinni zabrać mu autko, a nie prawko :P i prawko też zreszta niech dowala mu sporą karę finansowa
4) gdy on kiedyś straci kogoś bliskiego przez takiego pacana "speedera" niech się zastanowi nad sobą....
5) to nie jego pierwszy raz sam kilka razy mijałem go n a tej trasie


6) w takich sytuacjach popieram policje ...a oni gdyby nie mieli powodu tak szybko by nie jechali, a po drugie mają do tego uprawnienia.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

"2) idiota, który nie umie dostosować predkosci do warunków ( droga )"
tu sie z tobą nie zgodzę freestyle224
Skoro jechał 230km\h na tej drodze znaczy dało sie tyle jechac wiec nie mozna mówic ze niedostosował predkosci do warunków panujacych na drodze skoro jak sam piszesz kilka razy widziałeś go jak tak zapier.... znaczy tam da rade tyle pojechac :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

powiem tak tyle to i naszą aleją gwiazd da się jechać co nie znaczy, że jest to droga przystosowana do takiej prędkości :P, raz się uda a raz nie ......
dla mnie najważniejszy punkt 1 i 4, wiec możesz się nie zgodzić z 2 :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

ogolnie nie jestem przeciwnikiem duzych predkosci czasem sam przekraczam 200 i nie mam porshe tylko 136koni ale musi byc luzno na drodze nie mozna narazac zycia i zdrowia innych ale dla mnie to debil no i trzeba jeszcze umiec jezdzic ja mam juz za soba prawie 1000000km przejechanych a skoro majac porshe nie dal rady uciec to mowi samo za siebie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

przegladalem te nagranie i jakies dziwne mi sie to wydaje ze koles hamuje a predkosc rosnie... ale zgadzam sie z zalozycielem tematu - policja sama stwarzala zagrozenie. zeby samochody z naprzeciwka nie zjezdzali im z drogi to mogloby sie to skonczyc nieciekawie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

ja tez zauważyłem ze ten koleś hamował a prędkość rosła. trochę to dziwne
może mieli zepsuty ten sprzed do pomiaru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

mnie dziwilo ze jechal za tirem w kolumnie i pokazywalo 190

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

faktycznie! oni ten sprzet jakis zjeb*ny maja... koles mogł wcale nie przyjmowac mandatu... co nie zmienia faktu ze nie do konca jechał przepisowo...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: 230km/h

wszystko mu zabrac, najlepiej jeszcze ze 3 miesiace odsiadki w lato, sie chlopak nacieszy ;) i dobrze mu tak :D -dlaczego? bo to ŚLEDŹ! :)

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org