czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
To JEST REKLAMA !!!

Admin, Moderator etc jest chyba na tyle UŁOMNY, że nie widzi, albo widzi co chce tzn. nie przestrzega własnego regulaminu.

Jest tu coś co przypomne: "Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane".

Najprawdopodobniej ten temat zostanie skasowany, jak wiele innych.
WCALE MNIE TO NIE DZIWI.

Pozdrawiam firmę SPEED s.c. Adminów, Modów itp itd.
P.S.
Miłego dnia.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lepiej świrem być o świcie, niż bezdomnym w Madrycie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

z pewnoscia nie zrobia Ci tej przyjemnosci i go nie usuna



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

Myślisz że moderatorzy nie mają nic innego do roboty tylko kasować różne pierdoły???

angella

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

skąd wiesz szanelka,że nie usuną,masz dojście do samego koryta?Problem,który poruszyłem ma związek z pewnym lokalem ,jawnie tu reklamowanym już przez prawie 500 postów.Szanowny adminie - po co pisac takie bzdety i komunały,o kasowaniu postów reklamowych.
Verba volant,scripta manet,ale tylko na obrazku.Słowa -woda,woda..

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lepiej świrem być o świcie, niż bezdomnym w Madrycie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

nie zrobia tego z czystej przekory



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

z tego co zauwazyłem,to bardzo dziala na nich wyraz -erotyka,bo wykasowali mi raz temat o targach erotycznych w sledziewie na włokienniczej.Nie wiem,byc moze moderator jest niewinna zakonnica,której policzki zapłonęły rumieńcem na widok słowa "erotyczne",ale z drugiej nie reaguje zupełnie na różne ch.. i ku..,które tu leca na okrąglo albo jest obrońcą tv bialystok.Erotyka,fatałaszki z latexu i wibratory,to żaden temat tabu

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lepiej świrem być o świcie, niż bezdomnym w Madrycie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

bajabongo w pełni Cię popieram

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

dzięki styna 18,stawiam ci lody albo zapraszam na mszę w nowym kościele.
_____________________________________-
żartowałem(nr2)

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Lepiej świrem być o świcie, niż bezdomnym w Madrycie.


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

co racja to racja ten od bułki z miesem niby taki "businessman" a nie stac go na normalna reklamę.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

bajabongo i do przodu ;) "...zawiść zazdrość zamiast ..." kocham takich ludzi :D odpowiem tobie dlaczego nie zostanie usunięty owy temat:
1 zobacz ile postów ;) im więcej postów tym więcej ludzi go ogląda = więcej wyświetlanych reklam google itd. = więcej kasy dla adminów ;)
2 możliwe że admini się stołują u mnie :)
3. możliwe że pisane posty są odpowiedzą na zadawane pytania a nie wytaczaną przezemnie reklamą :) więc nic złego nie robie tylko się reklamuje

vivera : pozdrawiam konkurencje ;)
widocznie nie kupuję takiego taniego mięsa jak... :) i dlatego nie stać mnie reklamę

http://szybkozamawiam.pl/kebab-u-milorda

https://www.facebook.com/kebabumilorda


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

hehe jaka konkurencje better nie mozesz ze mna konkurować bo robimy w wogole innej branży. Masz chyba jakąś manie skoro uważasz ze kazdy kto wypowiada sie krytycznie o twoim lokalu jest z konkurencji.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

tak sobie patrze i patrze, aż mnie smoczek cka. E Ty better czy ty czasem nie sprzedajesz wirtualnych kebobów? Chyba tak, masz neta w kuchni i zachowujesz się jak amerykańska mamuśka (daj mleka) co pichci z reklam telewizyjnych. Jak cię nie stać na prawdziwą reklamę, to do roboty bo tak myślę, że na telebima w łomży to musisz nieźle zap.....lać.
Ja tak w ogóle to ja wolem kaszkę - Jest może gdzieś bar z kaszkami i zupką bubu?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

p.s

better,to ja sie pisze na te stuwe,podam ci nr konta



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

krakson: niezły towar masz xD nawet nie wiem o co b :) że kebaby niby wirtualne z mlekiem ci smakują ? he ;) ( bez odbioru bo następny temat rozkręce wszelkie żale itd. proszę na mój temat kierować :) )

http://szybkozamawiam.pl/kebab-u-milorda

https://www.facebook.com/kebabumilorda


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: To JEST REKLAMA !!!

E ty better ten kebub z polewom mlecznom to nie gupi pomysł.
Pomyśl nad tym, a masz nowego klienta. Chopakom też powiem. Aaa zapomniałem; o czym zapodasz nowom rozkmine
_________________ lubię nabiał w każdej postaci



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org