poniedziałek, 29 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Siemano . Ostatnio na mieście grasuje włoska mafia Lubiej i Oczko squad z zenkiem na czele. Co o nich myślicie i o nowym klubie 7 Lubiej ?? Czekam na komentarze.

AL CAPONE PROSTO from ITALY TRIADA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

hahahha to żeś poszedł

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

jaki dzik włoska mafia ehahha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

jak dla mnie temat roku, a przynajmiej tytul hahahahahahahaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a ja nawet kiedyś byłam świadkiem jak Oczko przyszedł do UP i chciał się zarejestrować tylko po to żeby dostać hajs na rozkręcenie własnego "byznesu" :D
a co do klubu to gdzie to niby się znajduje ??? hehe nieźle ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Witam wszystkich .........no jak widać po moim loginie jestem bardzo zainteresowany tym wszystkim i jeśli ktoś by chciał wyrazić opinię na mój temat to bardzo zapraszam wszystkich a przede wszystkim nadzwyczajnie odważnego i pomysłowego autora tego tematu na spotkanie np. dziś w starej rampie o 21 tej....... mogę osobiście udzielić wszystkich informacji jak i pomóc chociażby teoretycznie w uzyskaniu dotacji na swój własny interes ;) ha ha dobre kolego

Hodie mihi, cras tibi (dziś mnie, jutro tobie. ... )

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

jakie typy ;]

-------------

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Oczko sam na sam to cienias dla każdego kto ma jakieś pojęcie o walce, ale oczywiście ma Lubieja i Sychola nimi się wyręczy jak coś mu nie pójdzie :)
P.S. Czekam na konfrontacje Lubieja z Sieradzem :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Nie wygrasz z Italiano mafia , ojciec chrzestny cie dopadnie haaa . To kiedy 7 Lubiej bedzie otwarte ?? Czekamy na posty z niecierpliwoscia.

;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

czyzby dzisiaj rekord frekwencjii w Vipie :)

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

hmm.. 7 lubiej. oryginalna nazwa. wloska mafia? z tego co wiem obydwoje sa polakami. i c.h.u.j manieczki bedziecie mieli i bedziecie zadowoleni. a ty AlCapone co ? jak sadzisz ze sa wlochami to czego sie czepiasz do swoich rodakow? normalny ty jestes? w dupie ci sie nie poprzewracalo? ogarnij sie dzieciaku. ja rozumiem zeby byli niemcami to moglbys ich jechac. ale wlosi? co oni ci zrobili? chyba urwali glowe i do szyi nasrali. to wspolczuje ci czlowieku na twoim miejscu nie chcialbym sie znalezc. ja owych panow nie znam ale nei wiem o wam chodzi. konkurencja? jak chca niech otwieraja to ich brocha nie wasza. jak zazdroscich to pewnie masz morde jak dwa zlewy i klate ze mozna nogi moczyc. naprawde wpolczuje.

pozdrawiam.
kC J :*

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

konfrontacja to na policjii panie Sieradzki ps. ucho

I love sex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

@cnotkaa, a Ty po której stronie lustra stoisz ?? Co do konfrontacji to są różne rodzaje Ty znasz tylko te policyjne, a ostatnio modne w Polsce są "Konfrontacje Sztuk Walki"
Tym razem spotka się "Bokser" z "Karateką" ;)
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

norman poprostu nie zrozumiales aluzji przykro mi ze jestes malo inteligentny... chyba jestes psiapsiułką pseudo "boksera" albo chcesz do niego przypucowac i razem z nim latasz na konfrontacje ale nie sztuk walki!!! moze nawet razem na spotkania z kryminalna do lasku jednaczewskiego kto wie. pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

alleluja alleluja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

hahaha już wiem po której stronie stoisz, Twój język Cię zdradził długo siedziałaś(eś) ?? komu Ty "pucujesz" Generałom, Trzewikom ?? Nie ma tych "śmieci" w Łomży- jest spokój. Teraz młode wilczki chcą się pokazać :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

A teraz pytanie do panny małgosi:
pytanie 1sze : Śpisz w szafie ??
pytanie 2gie : O czym ty pier... :D:D haha z tymi rodakami itd. obudź sie !!
pytanie 3cie : Ile ty masz lat , bo to nie zbyt dorosla wypowiedz :D
podpowiedź: nie wnikaj skoro nie znasz tematu i niewiesz oco lata,nie znasz ludzi itd, wracaj skąd przybyłaś :))

;/

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Buahahha!!!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

AlCapone.
odp. 1SZA: tak
odp. 2GA: trzeba bylo sie bardziej przylozyc do ejzyka polskeigo bys rozumial o co chodzi . alfabetyzm wtorny sie klania
odp. 3CIA: a ty pokazales swoja dojrzalosc tym postem tak? wole byc niedojrzala niz byc hipokryta;]
odpowiedz do twojej podpowiedzi: po co tutaj pisales skoro nie chcesz zeby ludzie wypowiadali sie na ten temat? sadzisz ze wszyscy wypowiadajacy sie tutaj znaja lubieja i oczka? owych panow nie znam ale forum jest publiczne. skoro zalozyles owy watek to mgoe sie tutaj wypowiadac. chyyba, ze jestes magikiem i mozesz zrobic tak ze nie bede mogla. to wtedy bedzie mi naprawde smutno :(

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a sieradz ten wasz caly jezdzi rowerem i co :D

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

no jeździ, nie wiesz jak to się robi ?? nie umiesz ??? hahahaha to proste
Lekcja nr 1
Trzeba kręcić z dwoma pedałami :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ale mnie rozkminiles normanb masz nowa ksywe na forum.... rozkminiacz pucuj sie fra.jerze wiem kim jestes

I love sex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

o ludzie :) niedlugo nawet na forum beda porachunki pseudomafijne :)

wszyscy wszystko wiedza



lejta sie !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

jeszcze napiszcie numer seryjny ramy od roweru ktorym jeździ Sieradz zeby kazdy mogl go rozpoznac :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ



Zanim przeczytasz następny post... wpędź się w łomżyński.... mafijny... klimat.
Ojcze..... pedały mi piszczą...



Wiadomość zmieniona (20-06-09 01:34)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

wielka siostra jest pod wrazeniem ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Rozkmina nr 2 temat " cnotkaa"
"I love sex" takie ta-tu masz na plecach powoli się się wyjaśnia jaką funkcje pełniłaś(eś) pod celą w celi :)
P.S. znasz mnie to wklej link do mojego konta na N-K niech wszyscy się dowiedzą:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

o mojo naszo klase wklejcie !

tez gęsta yestem zioooooooooooooooooooooooom :D


i znam fszystkie mafje w lomrzy i nie zawaham sie ih urzyc pszewcifko wam :D


szah-mad



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Pomysł z N-K podsunął mi jasiu od smietany ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

naprawde hcesz tego? ;]

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

tak dawaj :) nie będziemy płakać nad rozlanym mlekiem od małgosi ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a wy co spać nie możecie?? Internet-zguba ludzkości,zamiast sie gdzieś bawić to siedzicie i pizgacie na forum ;-D to jest chore



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

jaaaśko hcee :)


duvall jak tu spac jak sie na forum wazom losy miasta ;) no i mafjiiiiii naszej ukochanej


przeciez to wrecz emocjonujace



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

heh co racja to racjaaa to zdrówko ;-))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

mam pytanie czy to znaczy ze nie ma juz własciciela pana Andrzeja w 7 kier

john40

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

normanb jestes zwykla palką i masz ***.owa rozkmine... nie pisz nic wiecej do mnie i zmien nick na gówno bo taki do ciebie pasuje!

I love sex

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

HAHAHAHAHA zajebisty temat

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

***** ogarnijcie się i pierolcie takich śmut hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a kiedy otwarcie dzisiaj ??
to się tam przejdę ja
wjazd jakiś jest
co tam kur.wa jest ??
pytam ja do chujsa wajcujsa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Czemu tu na forum piszecie takie głupoty. Kiedyś fakt 7kier nie było dla normalnych cywilowanych ludzi ktorzy chcieli usiąść pogadać a także kulturalnie sie pobawić. Otwarcie tego klubu było wczoraj.Zupełnie inny klimat niż wcześniej.Porządna ochrona,dobre piosenki , ładne panie i czego chcieć więcej.Ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony. Polecam ten lokal



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

PORZĄDNA OCHRONA a to dobre ;D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Witam.Miałem akurat przyjemnośc zagościc w nowo otwartym klubie i myśle ze teraz jest to bardzo dobry klub w którym można spokojnie się pobawic czując się bezpiecznie .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a kto tam chroni wejscie przed łobuzami ?



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ja tez mialam okazje tam wczoraj zajsc ze znajomymi, i rowniez jestem milo zaskoczona jak i znajomi. bardzo mila obsluga w barze. a co najwazniejsze nie jest to taka speluna jak byla wczesniej. gratuluje pomyslu co do wystroju ;)
patrze ze ludzie nie maja co robic to siedza jak te mole przed komputerem i narzekaja. to ochrona nie taka, to wlascieciel nie taki. masz ochote i pomysl otworz swoj bar- dyskoteke i postaw dwoch albo trzech dryblasow jako 'ochrone' to ci zniszcza ten caly biznes i pojdziesz z torbami.
zastanawia mnie dlaczego co poniektórzy moja co do niejakiego Oczka. zapewniam ze tyle osob by nie bylo takich odwaznych i by sie do niego nie czepnelo. najlepiej dyskutowac na forum... ;)
pozdrawiam

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

dla malo inteligentnych: "postaw dwoch albo trzech dryblasow jako 'ochrone' to ci przyjdzie hołota i zniszczy ten caly biznes i pojdziesz z torbami."


:)

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Popieram zawsze jak cos sie otwiera to juz na starcie obrobia opinie a jeszcze nie byli. Taka niestety jest teraz lomza z wiejskimi potomkami:))) otworzcie cos sami i wtedy zobaczymy jacy jestescie fachowcy. A ja sie wybiore;) i zobacze jak to wyglada chyba nie taki diabel straszny jak go maluja;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

wezcie ***** odpierdolcie się od tego oczka i zamknijcie pizdy!!!Kier to jest ***** najlepsza dyska !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

hehe newazne ,to ty stałeś tam wczoraj na bramce w białej koszulce i zabierałes tornistry:D:D klientom?

______________________________________

lubię nabiał w każdej postaci



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

hehe newazne a Ty co, jeden z przydupasów oczka ze go bronisz ?


dyska dyska :) najfajniejsza, masz racje... dosłownie na wysokim poziomie :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Heh.. kozaki na forum, AlCapone przyjdz dzis do 7 i powiedz im to prosto w twarz a nie dupe operdalasz. Ja do nich nic nie mam, nie chodzą w bluzach z kapturem i nie szukają wrażeń. Nie umiecie docenic ze ktos stara sie abyscie mieli gdzie spedzac wolny czas. Otworzyli klub DLA WAS a nie dla siebie !!!!. Kto ich zna troche lepiej wie ze to naprawde spoko ludzie

WKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

spoko koko :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

*** ci do tego !!!heheh zal mi was i zmien ten ******** nick !!
szanelka buhahhahahhaha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

no super super.....kolejny inteligentny temat na forum łomżyńskim dobrze ,że chociaż parę normalnych osob jest , które potrafią się w inteligentny sopób wypowiedzieć, klub jak klub ja tam sie bawic nie zamierzam ale jest to klub dla osób młodych , które gdzies indziej nie pojdą albo nie wiem sam chcą się bawic w swoim towarzystwie.Nie wiem co przejawia za waszymi wypowiedziami zazdrosc , zawisc niech sobie chlopak zarobi pare złotych chyba lepiej ze się stara i pracuje!!!!! lepiej zeby co mial isć krasć nie załujcie mu pieniedzy sami sie weźcie za robotę moim zdaniem to jest dobry pomysl otworzyc wlasnie lokal dla młodych ludzi bo nie da rady np konkurowac z jamą czy nie wiem z rzymianka sami wiecie że to jest nie możliwe itp. itd. ale na młodych ludziach da się zarobic naprawde ladne pieniądze , a przynajmniej przyzwoite bez dużego wkładu finansowego i jeżeli tylko chlopaki ogarną to wszystko zadbają o to zeby nie było bójek a z tego co wiadomo to kto wlasnie to potrafi zrobic jak nie oni zeby nie było rozrób to bedą mieli dobrze . Jak nie macie zamiaru tam chodzić i nie będziecie to nie oceniajcie jak lokal zostal dopiero otworzony poczekajcie chociaz z miesiac dwa i dopiero oceny .A teraz co do używania Ksyw lub nazwisk na forum dla mnie jest to najgorsza forma frajerstwa , cwaniactwa i ku...stwa jaka tylko jest możliwa ,i nie rozumiem czemu ludzie temu przyklaskujecie , idz jeden z drugim powiedz otwarcie co masz do tych chlopaków a nie piszesz na forum i zaraz nastepni podlapuja i sraja sie na inncyh normalnie zachowanie hm.......ciezko opisac jakie . Na ulicy ciota a na forum kozakkkkkkkkkkk no ale to jest moje zdanie i mam nadzieje ze równiez ktos z was je popiera ja osobiscie znam jednego z tych chlopakow jest wporzadku ale niewydaje mi sie zeby ktos kto tu cokolwiek na chociazby jednego znich napisal bylby w stanie im to powiedziec prosto w oczy choc moze sie myle.

w Łomży jak psy szczekają to z budy nie wychodzą

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

oh przepraszam, nie wiedzialam ze nie spodoba ci sie moj nick .... :( chyle czolo i szybciutko zmieniam bo jeszcze mnie znajdziesz a wtedy... oj az strach pomyslec...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ja cię popieram Głosie,ale dzisiaj nie wyjdę z budy,bo zgubiłem smoczek



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Krakson co ty nie powiesz ;/ Wkleiłeś swoje zdjecie i widac jakim jestes pajacem ;)

WKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

GłosRozsadku28, dobrze powiedziane, ale chyba jest latwiej narzekac, zazdroscic ze ktos ma cos swojego i odpier... komus tylek za przeproszeniem. na forum wielki fafarafa a prosto w twarz nie powie bo sie boi... ;)
pozdrawiam wszystkich pseudokozakow ;)))

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

rozpijanie mlodziezy gimnazjalnej badz wczesno licealnej tez niejest na miejscu a tam niestety tak sie dzieje.. ale musze przyznac ze ten mlody dj chodz podobno poczatkujacy swietnie gral

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Dzieki ;) Zapraszam za tydzien 26.06 na oficjalne otwarcie i juz z pełnym wyposazeniem dyskotekowym, a bedzie naprawde jeszcze lepiej ;)

Music is my extasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

wyjechali na wakacje wszyscy nasi podopieczni
gdy nie ma w 7kierach dzieci to jesteśmy niegrzeczni

ja jestem kozak i wy,pierdalać :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

hahaha ale wy chorzy jestescie co poniektorzy ;DD

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

i powiem tak
ok ok klub dla młodych itp nie przeszkadza mi to, nie będe tam chodził ale może innym sie podoba ok- bardzo miło że w Łomzy ludzie chcą inwestowac

ale dam prosty przykład, piszecie ze ochrona sie zmieniła że jest lepiej itp
Ale to chyba nie na miejscu żeby 16latek grał na dyskotece :) ?

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

no troche nie na miejscu, ale mercio dobrze tam daje , raczej nikomu to nie bedzie przeszkadzać , a każdy Dj kiedyś zaczynał ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ciężko im będzie pozbyć się złej renomy tego lokalu ale kto nie ryzykuje ten szampana nie pije a przewijanie ksywek na forum i jakies rozkminy co ten a co tamten to zwykle frajerstwo tyle w temacie

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Jezeli juz to za pol roku mam 18 a nie 16 ;]. Nie wiem co ci w tym nie pasuje ? Z tego co mowia to gram dobrą muzyke a to chyba najwazniejsze? Widziales zebym stal tam z browarem ??

Music is my extasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Szczerze mowiąc to ten młody chłopak jak na swój wiek wymiata po pół roku grania ! To co bedzie za kilka lat ? drugi Tiesto :P Lepiej 17 latek ktory gra kozak muze niz 35 latek co zamula !! Nie chodzi o wiek tylko talent !!

WKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ten caly mercio podpisuje jako swoje inne klubowe piosenki i pier***** glupoty ze to jego :D tylko ze kilka z tych "jego" piosenek bylo hitami na dyskotekach jak on na chleb mowil pep :) wystarczy poszukac na wrzucie :p

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

To nie ja je wrzucalem tylko ktos !! Kasztanie nie wiesz a gadasz glupoty !!

WKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Zgadza sie kiedys za malolata zmienilem pare nazw piosenek na swoje ale to bylo dziecinne kozaczenie ze niby moje nuty z tym ze ja ich na wrzute nie wrzucilem !!

Music is my extasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

http://malisz321.mybrute.com

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

popieram koc!o!! aa co do klubu to nie byłem więc się nie wypowiadam. Będę napewno w next weekend więc będę mógł coś powiedzieć. Pamiętam jedynie co było jeszcze pół roku temu :P Rzeźnia!! :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Dj dobry , wystrój ładny , ochrona porządna, spokój jest- zastanówcie się niczego więcej nie trzeba wiec po co co niektórzy piszecie takie głupoty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

djmaxCWEL pojebali ci sie nicki :D


nie ma to jak sobie samemuprzycukrzyc,

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Ehh wiecie tak szczerze to nie wiecie czy przypadkiem już im ktoś tego w twarz nie powiedział... Każdy może miec zdanie o nich jakie chce i jak by sie tym nie przejmowali to by nawet tu sami siebie nie bronili :) Co do 7kier to jest to samo co i było ... miejmy tylko nadzieje ze moze cos sie zmieni chodz prawde mowiac nawet jak by tam od 22 lat wpuszczali to bym tam nie weszla napewno. Dobry Dj? hehe o matko. nie wiem jaki ten dj itd ale patrze sam siebie wyslawia a moze masz chlopcze kilka nikow i wszedzie piszesz jak ty super grasz i jak fajnie jest przelaczac piosenki z komputera :D albo tak jak ktos juz tu wspomnial "krasc" komus piosenki edytowac i cieszyc dupe że są twoje :D ŻAL

Zanim powiesz coś o kimś innym spójrz w lustro i dwa razy się zastanów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Pierdolcie się lamusy , którzy całe życie spędzacie przed kompem . Nikt was nie prosi o to ,żebyście tam przychodzili, więc zamknijcie wszyscy pizdy i **** wam w dupę!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Mysle ze ten klub jeszcze moze zaistniec ale powinni wprowadzic cos swierzego... naprzyklad w jamie co czwartek jest karaoke to tam mogliby wprowadzic co piatek rzut oszczepem wzdluz legionow ewentualnie w chowanego ... a nie tfu w chowanego to tam graja non stop bo nikogo nigdy tam nie widac... lub inne takie takie... celowanie butelkami w meneli na przystanku naprzeciwko... itp itd ... co o tym myslicie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ok... odjebcie sie od Dja , dobrze że w Łomży ktoś zaczyna coś grać , zobaczycie jak za 5 lat bedzie drugi Tiesto, i bedziecie wspominac jak to każdy z nim kiedyś w 7kier nie melanżował hehe... , co do lokalu byłem tam tylko kiedyś pare lat temu jak powstał i właścicielem był Grzesiek, wtedy było naprawdę ok. , po zmianie szefostwa zrobiła się zwykła speluna.. byłem raz , wszedłem , zobaczyłem , poszedłem ... reputacji tak łatwo teraz nie naprawią , ale skoro niektórzy mówią , że sie wiele zmieniło , to druga strona barykady zamiast siedzieć na dupsku i pieprzyc mogłaby sie wybrać i naprawdę zobaczyć czy coś sie zmienilo... a co do autora to dziecko jakies jestes podkreciłes dwie ksywki gdzies od kogos i lecisz do domu szybko temat zalozyc ... ogarnij sie ...



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ajajaj

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Chyba nie wiesz o dobrych DJach z Łomży kolego :)
a nóz widelec Łomżyńska Oxygen Agency :)
Mike Wind. Marco Santozo ehhh znawcy muzyki

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

albo stanlej van wiszowajty

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Stanlej Van Wiszowaty rezydent superklubu Amnesiamaxxx:)))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

bedzie bałuns :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

HokusPokus w pełni sie z Tobą zgadzam...Widzać ze ten "DJ" to jakiś niedorosły lanser ktory w tym temacie ma 2 nicki i sam siebie wychwala ze co to on jaki on wielki dj...To tylko świadczy o nim no i o klubie który zatrudnia takich "grajków"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

JP sorry ale sie ogarnij :D co Ty w ogole gadasz, jaki tiesto, takich djow jak on to jak psow albo i wiecej, bez przesady ;D wrozyc przyszlosc to mozna komus kto jest kreatywny i ma nowatorskie pomysly, a nie taki ktory spojrzal w sklepie na polke z czystymi plytkami zobaczyl Maxwell i nagle z DJa Mercio <;D> zrobil sie owy ;) i podpisal pare piosenek jako swoje :) ale co tam, hej hej dj... to bedziesz puszczal w tym studio, zobaczysz zreszta co ci beda kazali grac :D

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

zagraj nam brzydki cyganie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

No i dobra Dj jaki jest taki jest narazie nie slyszalem zeby ktos narzekal na muzyke. I koniec tematu czego pieprzycie 1000 postow o tym samym

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

bo lubimy pieprzyć :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a to chyba jest forum i sie dyskutuje ? Wole gadac z ludzmi na normalne tematy jak jakis małolat z którego robią tiesto grubo się myląc niz ogladac zdjecia madziuski i czytac poraz kolejny gdzie zrobic prawo jazdy, ale brzydka pogoda, albo ze komus sie ruchac chce i same ***** mistrze i podrywacze udzielaja rad

Wracajac do tematu
Kazdy normalny czlowiek ktory choc troszke sie zna na muzyce baaa nawet niech sie nie zna wystarczy ze słucha powie prawde o tym panu, poprostu chlopak zrobil zle i musi za to odpokutowac

Jak zrobi Kariere jak np Mike Wind i bedzie uznanym DJem to wtedy nikt nie spojzy na jego wybryki młodziencze, a teraz puki gówno zrobił należy mu sie i tyle ! Znam wielu chłopaków co grają i uważam że dodac efekt do gotowej zmiksowanej piosenki to nie jest problem :)

Okej może sie ludziom podobac jego gra ale nie róbcie z niego juz nie wiadomo kogo bo na takie cos trzeba sobie ZAPRACOWAC !!!
i wez sobie merciu maxuelu czy jak Ci tam to do serca

a no i zapomnialem na koniec ? Zebys nie przesadzal puki co z rozdawaniem autografów bo Cię reka zaboli !

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

zazdrość przez was przemawia i czepne liście się chłopaka haha

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

zgadzam sie z "erros" . Po pierwsze nikt z niego nie robi Tiesto, po drugie zazdroscicie a po trzecie osoby ktore go krytykują robią to poniewaz nie zabardzo go lubią, znam niektore nicki i wiem ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

rafx20, DJMaxwell, bakari_kone, JP... juz sie nie kompromituj ..........Sam sobie dołki kopiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Czepiacie sie. Dobrze, ze cos sie otwiera w Lomzy, lepiej tak niz w druga strone.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

bój o chu,j huraaaaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

e a we czwartkowe też otwerte je ??
kiedy można się uchleć tam ??
szto ??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

z tego co wiem to caly tydzien jest otwarte i mozna przyjsc posiedziec, wypic piwo a w piatek i sobote dyskoteka jest ;))

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a w te ostatnia niedziele cosik nie otwarte było
nosz ku,rwa olek zastonowić się

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

bylo otwarte bo bylam ze znajomymi ale nie otworza Ci o 10:00 rano, ludzie tez chca sie wyspac. slyszalam ze otwieraja gdzies ok 16 lub 17 ;))

kocham mojego ksiecia z bajki jasia_smietane

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a nie wiecie czy moze wpuszczaja do tego klubu nieletnich ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

wpuszczaja. Lecz piwa przy barze mozesz nie dostac ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

he dzieki .. ;p akurat piwo to maly pryszcz ;p hehe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

przeciez te dwie PAŁY to żadna mafia cyklop chciałby być gangsterem ale jest śmierdzielem może co najwyżej rzucić okiem w plecy bo w bliższej konfrontacji dostaje w łeb i szuka swojej szklanej cip kulki zastępującej oko po ziemi a ta druga świnia lubiejoska to mega pała ***** bez zasad ciąga się z tymi smoluchami borkami i swoją bandą ***** składają pojedynczo dobrych chłopaków (działają w paru na jednego od tyłu przy dziewczynie itd. - kurewskie zagrywki) ale uważaj świnio zemsty nadejdzie czas tylko cię spotkam samego

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Heh ale jajsa są

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ja to osobiscie nic nie mam do chlopakow ale ludzie nie macie pojecia co to jest mafia prawdziwi gangsterzy cicho siedza a robia takie rzeczy ze na filmach tego nikt nie widział ja w stolicy znałem takich to mam troche pojęcia a tak wogole to we dwoch nie maja szans z Sieradzem takze o jakiej konfrontacji ktos tam pisze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

w polsce niema mafii , nigdy nie bylo i zapewne nie bedzie i uspokojcie sie z tymi ksywkami na forum spoleczniaki

Who's Your daddy?!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

masz racje miles85 mafia to jest powiazana z władza i ludzmi na wysokich stanowiskach ale to tajemnica jak ktos ma pojecie to wie co mam na mysli

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

To sobie temat znaleźliście ;|Jaka niby z nich mafia no fakt ten oczko nie wygląda z byt przyjaźnie. Niech sobie ten Lubiej czy jak zwal tak zwał zaklada co chce ważne, że nie ma już tego starego zboczeńca który miał 7Kier i chodził zaczepiał dziewczyny na miescie lub w sklepach i proponowal prace u siebie za barem. Wciskał numer telefonu na papierku w kratke i myślał ze kogos znajdzie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

gówno

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

mafia to w kościołach
a chłopaki chcą pobiznesowac cosik zarobić
a was coś boli
trochę luzu pejcze

przemyślcie to na klopie




pis low i end gorzala

(. )( .)
) . (
( y )

Kraaaaaaaaa

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

tesz mam oczko



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

"ja jestem tak wcięty że lewe oko ucieka mi w prawo" mes:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

a ja wam powiem że byłem wczoraj w tym klubie i pomimo że mało było ludzi to przyjemnie było ;) właściciel tez jest ok można pogadać więc nie wiem o co takie wielkie halo... minusem są tylko puste ściany jakieś lustra by się przydały czy coś :)

http://szybkozamawiam.pl/kebab-u-milorda

https://www.facebook.com/kebabumilorda


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ziomki poziomki
na łące na łące pierrr..dolą się zające

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

gdzie to jest/?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

w dupce



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

Było synek i się szybko skończyło, całe te ścierwo



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Oczko i Lubiej (włoska mafia) i nowy klub 7LUBIEJ

ogary

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org