sobota, 04 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Omijać katolik z daleka!!!!!!

Dobrze, że już kończe w tym roku nauke w tej szkole. Ci wszyscy którzy wybierają się do gimnazjum lub Lo niech sie najpierw zastanowią. Odradzam wszystkim! chyba, ze jestes dobry w podlizywaniu się bądź masz pożądne plecy. Oceny stawiane są po znajomosci, niesprawiedliwie! nauczyciele wymagać wymagają, ale sami z siebie mało dają. BEZNADZIEJA!
Ciesze się, że jestem byłym uczniem i nie będe musiał juz chodzic do tej mafii katolickiej!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

he a jakie pokemony tam sie ucza xD



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

troche racji masz dzieciaku ale jak bym wiedzial kim jestes to bym cie gnebil dzien w dzien , a tak zostalo ci tylko 5 dni i obym sie nie dowiedzial kim jestes..

Od tej pory Ryba, masz mieć w dupie paragrafy!
moge?
musisz!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Katolik to fabryka porytych ludzi ;-D tam im robia pranie mózgów
można??można.....



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Co wy wygadujecie??? to normalna szkoła. ja ją skończyłem z całkiem niezłymi ocenami i dobrze zdałem maturę bez żadnych znajomości czy podlizywania. euro420 jak nie chce ci się uczyć to nic dziwnego że nie masz samych piątek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

tez odradzam, znam pare osob z tej szkoły i jest masakra, dyrektorka jest (...) ta jak malo kto :F

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

ruda rozrywkowa pani mi sie kojarzy:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

ciekawe czego uczy twojPan ...? jednak sądząc po jego wypowiedzi, to coś jest na rzeczy ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

twojPan nie pruj sie bo przyjmiesz kare!

Pomysłowo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Zastanawia mnie skąd tacy zasrańce jak ty sie biorą. Ja skończyłem dawno temu tą szkołę, podobnie jak wielu moich znajomych. Żaden z nas nie zaznał krzywdy wychowawczej z jej strony a wręcz otrzymaliśmy pomoc w dojrzewaniu i kształtowaniu własnej osobowości, wielu z nas założyło rodziny... i żadnego zarzutu wobec tej szkoły nie mamy... więc o co ci zasrańcu chodzi... Drażni cię że "durni katole" wciąż są na topie... a to takie na te konsumpcyjne czasy obciachowe??

PS: smród czuć od ciebie na odległość i nie podszywaj się pod barwy naszej szkoły, bo wstyd nam przynosisz...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

zgadzam sie z tym, slyszalam wiele opinii od znajomych na temat tej szkoly i wogole kto tam sie uczy jest chyba nawet gorzej niz w innych LO a niby katolicka, a z tym ze po znajomosci duzo rzeczy jest zalatwiane w tej szkole to sie tez spotkalam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Ja też kończę katolik, ale to co napisał autor wątku to przesada. Jest parę debili którzy są przepuszczani przez znajomości albo z litości, ale poza tym normalna szkoła.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

LORD to ze konczyles ta szkole kilka lat temu wszystko wyjasnie uwierz mi od tego czasu wilee nawet bardzo wiele sie tam zmienilo zdziwilbys sie ile.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

dodam jeszcze ze napewno nie na lepsze wiec na gorsze.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

po ukończeniu tej szkoły jedyne co mogę zrobić, to ODRADZIĆ wszystkim składanie do niej papierów. to przykre, że po trzech latach nauki zamiast wspominać swą szkołę z sentymentem, to wolę jej w ogóle nie wspominać, to chyba o czymś świadczy............
po pierwsze nie wszyscy nauczyciele są dobrzy w tym, co robią, co naprawdę odbija się na poziomie nauczania (i na wynikach matur)
po drugie nie traktuje się uczniów sprawiedliwie i równo...... to trzeba podkreślić...
i w ogóle.. ehhh, no nie polecam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

w gimnazjum sie tak tego nie odczuwa ale liceum to istny koszmar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

ja tam sie nie uczyłem ale znajomi którzy sie tam uczyli mówili ze szkoła jest ******** jak i nauczyciele, nietrzeba tam sie uczyc jest lekko, no i oczywiscie znajomosci wlasnej opini nie mam ale tyle osób chyba nie kłamie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

stanowczo doradzam jak w tytule:
"Omijać katolik z daleka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

I to nie tylko szkoły tej firmy, ale prawie wszystko co związane jest ze Świętym Kościołem Rzymskim. Chyba, że komuś nie przeszkadza f..sz, za....manie, ob..da i cie......dzkie zacofanie.... to podobnie jak w PRL-u funkcjonowały elytarne "firmy" partyjne: przywileje dla słusznych poglądów, "kupowanie odpustów", pop.....ctwo i ku.....rstwo....
A poza tym wszystko normalnie....

P.S.
Wystarczy porównać rankingi szkół, np. odsetek maturzystów dostających się na dobre, państwowe uczelnie.

apostata

ks. Tischner:
"Jeszcze nie widziałem nikogo, kto stracił wiarę czytając Marksa, za to widziałem wielu, którzy stracili ją przez kontakt z księżmi"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Właśnie kończe w tym roku tą szkołę i jestem bardzo z niej zadowolona. Poziom nauczania jest bardzo wysoki, a nauczyciele wiadomo że nie każdemu umieją tak wytłumaczyć żeby zrozumiał. Pomimo tego co piszecie przez tyle lat nie trafiła się osoba, która by matury nie zdała. Pani Dyrektor natomiast jest fajna dla tych, którzy są dla niej uprzejmi. Serdecznie polecam tą szkołę :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Powyżej mamy efekt wychowawczy procesu "prania mózgu". To się nazywa "efekt kata i ofiary".

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

ps: no i nie pisze się "tą szkołe" tylko " TĘ SZKOŁĘ" absolwentko drobna.

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Nie umiesz podać lepszych argumentów, które potwierdzałyby Twoją opinię na temat tej szkoły, więc czepiasz się pisowni :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

euro420, co pewnie ci ktoś oceny na koniec nie podwyżył?? Trzeba było się uczyć...
po pierwsze Jak jesteście tacy mądrzy to pokazcie mi idealną szkołę.
po drugie Jak taka zła to po jaką cho.lerę w niej 3 lata siedziałes?? Nie mogłeś się przepisać?
po trzecie Żadne pranie mózgu, każdy ma wybór. albo się jest albo nie. jak się nie jest katolikiem to po co sie pchać do Szkoły Katolickiej, zeby potem narzekać?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

bezinteresownosc to w tej szkole bardzo zadki przypadek. sama spedzilam w tej szkole 3 lata. i dzis gdy ktos zapyta mnie jakie liceum konczylam. wstydze sie tego i mowie ze liceum na sadowej a nie katolik z nadzieja ze nikt tego nie skojarzy. przeklinam dzien w ktorym zanioslam tam swiadectwo. niesprawiedliwosc nie panuje tylko w stosunku do uczniow. moim zdaniem również wielu nauczycieli jest w tej szkole niedocenianych. na palcach jednej reki moge policzyc nauczycieli ktorzy w tej szkole zaangazowani sa w swoja prace na tyle aby byc w porzadku wobec uczniow i wobec samych siebie. jako uczen wiele rzeczy zauwaza sie nawet wsrod srodowiska nauczycieli. jedni wyrozniani sa z byle powodu podczas gdy inny pracuje caly rok i nie dostanie nawet jednego dziekuje za swoj wysilek i trud .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

123456789 wszystkie inne oprocz tej maja mniej wad razem wziete niz ta jedna.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

droga oloa93 no nie nazywam sie Zbych ale pozwole sobie mimo to odpisać ci i powiedzieć że cała moja klasa i napewno część przeciwnej nie powie dobrego słowa o katolu. a dlaczego? musze powtórzyć słowa keep i też napisać że nie tylko nas ale i nauczycieli traktują nie równo. dodatkowo Pani Dyrektor nie jest miła dla tych którzy są dla niej mili ale dla tych których lubi-czytaj których zna albo osobiście z domu, albo gdy ktoś go często odwiedza ( pewnie teraz domyślą sie tylko te osoby które uczyły sie w ostatnich kilku latach w katoliku). poza tym wracając do nauczycieli- tam jest naprawdę niski poziom. i nie mówie tu o nieuczących sie uczniach, ale np o tym że lekcja polega na przedyktowaniu ksiażki do zeszytu albo na przegadaniu. no i keep piąteczka :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

W tym roku skończyłam już naukę w tej szkole i nie narzekam aż tak bardzo.. ale gdybym miała ponownie wybierać raczej nie przyszedł by mi do głowy katolik. dla niektórych może być w nim dobrze.. Nie powinni się wypowiadać ludzie którzy nie uczyli się w tej szkole chociaż może i czasem mają trochę racji.. ale przede wszystkim oceniać uczniów bo zapewniam że niczym się nie różnią od innych. To że nazywa się katolicką nie znaczy że musi być jakaś dziwna.. Przynajmniej nie ma w niej Czeczenów.. chociaż ja do nich nic nie mam :p ale zauważyłam że wielu ludziom oni utrudniają życie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

w tej szkole jeśli ktoś "porywa" się na JEDNO rozszerzenie, to już jest kimś...... w przeciwieństwie do np 1 czy 2 lo, gdzie jedno rozszerzenie to w sumie podstawa.... taka jest różnica.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Nie czepiam się... ale poprawna pisownia jest miernikiem poziomu nauczania w szkole....

Zbych

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

pEwNNa wiadomo o co chodzi. :) nie zebym byla zadrosna bo mi na tym napewno nie zalezy. ale publiczne faworyzowania niektorych siadanie im na kolana a takie sytuacje mialy miejsce. jest conajmniej nie na miejscu. nie wiem czy wyobrazala sobie jak to wyglada w oczach innych uczniow i jakie wnioski moga z tego wyciagac.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

wiesz to zasługuje co najmniej na słowo żenada. i zwróć uwagę że takich sytuacji było dużo więcej. ehhh co za ludzie xD

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

takich i nie tylko takich.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Przecież w każdej szkole trafia się taki czy inny nauczyciel, no i oczywiście jakby to określić "powalony" dyrektor. Sama osobiście nie uczyłams ię w tej szkole ale za to w innym LO nieopodal starego rynku i powiem ze gdybym mogła cofnąć czas to napewno nie złożyłabym do niej papierów. w tym sporze każdy ma racje... i każdy wygrywa... bo kazdy uczeń jest traktowany w inny sposób, tego się mniej lubi tego sie nie znosi to samo jest z nauczycielami :) Co do prowadzenia lekcji to jeśli sam nie bedziesz uczył się w domu to z zajęć też zbyt wiele nie wyniesiesz... no chyba ze masz swietnego nauczyciela... np moja nauczycielka jezyka polskiego- nie przeczytałam dziadów Mickiewicza a po 3 lekcjach wiedziałam wszystko ... ale tacy nauczyciele trafiają się zadko moze 4 na szkołe
Pozdrawiam :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

wiadomo, nigdzie nie jest idealnie, tylko trzeba odróżnić normalne uchybienia od ideału i takie uchybienia, które naprawdę przekraczają granice.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Potwierdzam, ta szkoła to szambo. I niech nikt nie nazywa szamba perfumerią. Dyrektorka tragiczna a wkoło niej banda lizusów.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

W cuchnącym bajorku żyły sobie zakompleksione ścierwojadki. Pierd za pierdem wiodły swą marną egzystencję. Pewnego dnia błotnistą krainę przeszedł nagły krzyk:
- Obrzygajmy kogoś! - zawołał dumnie najpodlejszy ze ścierwojadków.
- Rzyg! Rzyg! Rzyg! - odkrzyknęły radośnie małe kreaturki ożywione myślą o jakiejś odmianie swego ściekowego żywota.
- Ale, ale, przecież ktoś może nas przyłapać i spuścić wodę - z przerażeniem wyszeptał jeden z brzydalskich stworów.
- Nie martw się ścierwobracie! Mamy super broń - maskujące pelerynki z resztek papieru toaletowego! Pod tym przykryciem nikt nas nie pozna!
I tak kilka tchórzliwych ścierwojadków stało się dzielnymi rycerzami wolności słowa o wdzięcznych nickach 024oreu, peek, hcybz itede itepe.
Ścierwojadki ruszyły do zapalczywego ataku plując śluzem i rzucając króliczymi bobkami. Ach, co to był za szturm na wroga! Najstarsi mieszkańcy Fekalialandii nie pamiętali takiej bitwy. Zwycięstwo było niepodważalne! Dumne ścierwojadki skryły się więc w swoich norkach i czekają z utęsknieniem na kolejny sygnał do ataku. Nie próżnują, uzupełniając zapasy swojej zatęchłej amunicji z resztek móźdżków. Do boju ścierwojadki! Do boju! Pod sztandarami kompleksów i tchórzostwa nic was nie pokona!

"A zwycięzcy i temu, co czynów mych strzeże do końca,
dam władzę nad poganami, a rózgą żelazną będzie ich pasł:
jak naczynie gliniane będą rozbici" Apokalipsa św. Jana

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

hehehe dobre :) granice w kazdej skzole sa przekraczane... jak mi ktos kiedys ladnie powiedzial... w pracy i szkole sprawiedliwosci nie znajdziesz :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

torquemada patrze dlugo myslalas nad tym.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

keep - to ciekawe czemu juz o godzinie 11 było w katoliku złożone 45 podań do liceum :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

keep - to skoro ta szkoła jest taka zła, to ciekae czemu dzis o godzinie 11 było złożone już 45 świadectw do liceum.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Skoro ta szkoła taka zła, to dlaczego mój znajomy, po jej ukończeniu,
dostał się bez problemu na UW, gdzie ukończył 2 wydziały?
Inna moja znajoma, po ukończenu tej szkoły, również dostała się
bez problemu na UW, gdzie studiuje już trzeci rok?

Trzeba się było uczyć, matole euro420, i nie zwalać winy na szkołę.

VOTUM DEO IGNOTO

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

dokładnie ! ja sie ucze w tej szkole nadal. jestem w liceum a niedługo za rok zdaję maturę. nie wiem o co biega , ale ja nie odczuwam tego, by było lekko;/;/ wkurzają mnie Ci, którzy do tej szkoły nie chodzą się wypowiadają na temat. Każdy pewnie wie, że w pierwszej klasie jest tzw. "koszenie". odpadają Ci najsłabsi. Zostają Ci, którzy się uczą. Tu nikt nikomu nie popuszcza, chyba ,że ktos ma 3 pał to postawią mu te 2 ale wywalą go ze szkoły. Oceniam tę szkołę tylko z mojego punktu widzenia i nie widze w niej nic złego:) atmosfera OK. muzyczka na korytarzach leci, maturę każdy zdaje POLECAM!:)

;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

torquemada - hahahhahahaahah, twój buraczany poziom postawy życiowej ukazał się najpełniej teraz, jak mnie zablokowałaś na tej nk. no tak, jeszcze wejde na Twój profil i jako żem "Ścierwojadek ruszę do zapalczywego ataku plując śluzem i rzucając króliczymi bobkami". dziecinne, buraczanie dziecinne. no to rzyg!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

te, torquemada, zamiast się czepiać cudzej odwagi cywilnej, to spójrz na swoją. Jakoś też się z imienia i nazwiska nie przedstawiłaś. :) Oh, ale może po prostu jesteś "zakompleksionym tchórzem". :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

rzyg, rzyg, rzyg... to chyba po tym ścierwie mi tak niedobrze ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

twojPan to pewnmie matematyk z katola a torquemada to polonistkapewnie.... (...) skoro nauczyciele maja tak zryte kaski !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Ej dajcie spokój polonistce !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

nie porównuj tamtej do polonistki, ona to jedna z nielicznych porządnych osób z katolika

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

widać że FIN nie uczył się w katoliku.. ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

hehe :D
ja nie uczę się w katoliku i nie mam zamiaru go oceniac :D
:D
w ekonomie jest spoko ;] polecam ;] uczyc się trzeba wiadomo.. jak ktoś marurę chce zdac
a zresztą w każdej sql trzeba się uczyc. też słyszałam wiele o katoliku ...
wQrwia to że oceny są załatwiane sa po znajomości ale cóż tak to jest nikt na to nie poradzi :D w każdej sql tak jest.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

a wie ktoś może jaki w tym roku jest próg do katolika albo jaki był rok temu??? ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

drewniany :P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Słyszałam ze wieki problem jest z matematyką w tej szkole,po odejsciu na emeryturę jednej z nauczycielek ?
Macie jakieś informacje na ten temat ? Bo chce posłać syna do tego gimnazjum.

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Kwestia rozumowania;P
Tamta pani inaczej tłumaczyła wiem bo mnie przez całe gim uczyła:))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Kiedyś z kumplem mieliśmy laski z katolika,jemu trafiła się mniej wierząca i zaliczył ją już po czterech miesiącach.Ja swego grzechomierza użyłem dopiero po roku.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

zespuł się i tyle.. , a i owszem w dawniejszych czasach była to świetna szkoła.. dziś już konkretny KLECHISTAN, gdzie rządy swe sprawuje Biskup.... miałem okazję się tam uczyć... gimnazjum.. i cieszę się, że już tam nie jestem!!! W porę się nawróciłem!!:) Słuszni nauczyciele?? Pani z chemi i polonistka raczej. NIE warto teraz tam iść.. liceum to istny koszmar.. moi znajomi biorą po 2 fakultety, a i tak zdają w większości jeden przedmiot rozszerzony.. porażka... W sumie za mojej kadencji ludzie w szkole byli spoko no i dobre fazki jak to w szkole "Katolickiej" ;))



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

To jak piszecie, więcej mówi o waszej edukacji niż to co piszecie. Zapewniam.

Signature will be available soon. Please wait ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Z tego co tu przeczytałam juz wiem jaka jest moja odpowiedz czy warto wysyłać dziecko do tej szkoły...
moja odpowiedz = temat tego postu!!!!!!

Pozdrawiam:
Grey

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Nie zgadzam się bo sam się tam ucze i wiem jak tam jest!! W LO jest poprostu MASAKRA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jesli chce pan dobrze dla dziecka to radze go trzymac z daleka od katola.

pozdro

*•.¸ `*•.¸::¸.•*´ ¸.•*
}]i[{... kloc ...}]i[{
¸.•*¸.•*´::`*•.¸*•.


przepraszam za błędy ortograficzne

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

Szkoła dla głupich - Robota dla biednych. - Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Omijać katolik z daleka!!!!!!

ja z katolika uciekłam po roku w liceum. ale to zależy też chyba od usposobienia, jeśli nie przeszkadza wam wiadro wazeliny, bez którego ani rusz, czy fakt, iż każdy o każdym wie wszystko i wszystkie informacje przechodzą w takim tempie, że głowa mała to możesz tam iść :P
ogólnie zgadzam się z założycielem postu, że znajomości, plecy, wazelina.
muzyka na korytarzu czy spoko ludzie w klasie nie zrekompensują zdrowej atmosfery między nauczycielami a uczniami i dyrekcją.



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org