piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

Zapraszam do oglądania fotek z juwenaliów. Jest sporo zdjęć tłumu więc może znajdziesz siebie na którejś fotce.
Zdjęcia nie zostały zamieszczone na stronie juwenaliów bo odwiedzalność strony była tak wielka że prawie cały transfer został zużyty
Zdjęcia z juwenaliów

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

JUWENALIA....wstydził byś się używać i hańbić tą nazwę....na JUWENALIACH to Ty chyba nie byłeś....

To był piknik rodzinny połączony ze spędem napitych małolatów wożących się jak gówno w betoniarce po Starym Rynku dumnie z kuflem piwa i fajką w mordzie w wieku 14 - 16 lat...

Tak to właśnie wyglądało...

Dziękuje za uwagę, teraz możecie jechać po mnie...chętnie sobie humor poprawie :)

pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

patalo zgadzam sie ztoba w 100%.Juwenalia?chyba komus sie myla pojecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

Proponuje jechać GDZIEKOLWIEK nie istotne czy Warszawa czy Olsztyn i zobaczyć co to są JUWENALIA !!! Ale jakie uczelnie takie imprezy .... wstyd !!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

samo bydlo i brudasy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

oj zamiast sie mądrzyć zacznijcie rzucać jakies propozycje czego brakuje jak mozna w prosty sposob ulepszyć itd, zwróćcie uwage ze w koncu przynajmniej zaczelo sie cos dziac a to juz jest duzo jak na nasze miasteczko, warszawe tez mozna porownac do innych miast (nie koniecznie polskich) i tez łyso by wypadła, tak wiec jak sie chce dogrysc to nie jest to az takie trudne wszedzie mozna znalesc jakies bledy, wy za to powinniscie nie robic ich az tylu tylko zaczac pomagac i jesli byscie brali udzial w organizowaniu to sadze ze niebylo by wam milo a ktos jednak zrobil krok na przód

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

Do nie jest dogryzanie...a wyrażenie własnego zdania i obiektywnej opinii...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

zdjęcia jak z festynu osiedłowego :) hehe



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

swoja droga to sie z wami zgadzam:))), lepiej moze zaorac te lomze i postawic na agroturystyke:)))

CACPER___

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

wszędzie jest to samo, czy Olsztyn czy Wawa wszędzie pełno małolatów z fajkami i piwem w ręku. żadna to nowość,nie ma sie czym podniecać.tak było jest i będzie i nic na to nie poradzicie. jak na Łomżę było nieźle. przypomniały mi się czasy studenckie. myślę że z roku na rok będzie coraz lepiej i doczekamy się wkońcu prawdziwego miasteczka studenckiego.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

jakby nie bylo liczba studentów stacjonarnych w łomzy nie przekracza 2,5 tys wiec nie ma co sie dziwic

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

z ukrainy wezcie albo z chin

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

Zawsze mi się wydawało że Juwenalia to święto studentów ale jak widać jestem w duzym błędzie. Większość z uczestników to "dzieciaki" którym się wydaje ze już urośli,a jeszcze mają mleko po nosem.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

Autor: Freeway (---.elomza.pl)
Data: 07-06-09 14:59

jakby nie bylo liczba studentów stacjonarnych w łomzy nie przekracza 2,5 tys wiec nie ma co sie dziwic



Tyle to ma same PWSIiP chciałbym zauważyć...
**************************************

Szczerze mówiąc, jak tam byłem od godz. 20 do końca to łącznie z ludzi (i tak niewielu jak na JUWENALIA - ktoś tak to nazywa) może 1/4 to studenci....MASAKRA....reszta jak pisałem na samym początku to rodziny z dziećmi i dzieci panoszące się z piwem w ręku i fajką w ustach....



Ktoś tam pisał wyżej "zamiast narzekać pomoglibyście w organizacji"...śmieszne...z pewnego źródła wiem, że ORGANIZATORÓW(tak się nazywają ;) ) było tam więcej niż kogokolwiek. A do tego więcej ich niż organizatorów np. takiego GOŚCIŃCA ŁOMŻYŃSKIEGO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

tu Cie zaskocze bo z tego co ja wiem to głownie te Juwenalia zostały zorganizowane przez max 6 osób

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

Freeway napisał(a):

> tu Cie zaskocze bo z tego co ja wiem to głownie te Juwenalia
> zostały zorganizowane przez max 6 osób


Buhehehehehehehehehehehehehehehehe kawał miesiąca, więc stary, nie zaskoczyłeś mnie...próbuj dalej ;)

To masz zajebiście złe wieści.

Ja pisząc "pewnego źródła" mam na myśli "organizatora"...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

gówno wiesz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

Freeway napisał(a):

> gówno wiesz


I właśnie...nie potrafisz się rozwinąć? To po co w ogóle się udzielasz?

Ale dalsza dyskusja z Tobą jest dla mnie skończona.
Nie dyskutuję z osobami, które nie opierają swej odpowiedzi o konkrety.

Dziękuję
Dobrej Nocy Życzę


Pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

te osoby nawet z nazwisk moge wymienic....
wiekszosc sa to ludzie z jednego roku, jednego kierunku, reszta to mala pomoc - anka, emila itd...
nie wiencej niz 5 osob aktywnych, reszta to pryszcze pzyenies podaj i pozamiataj

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

jasiu wymieniłes dwie osoby. anka, emila... bardzo mało to mówi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

Wiesz kochany, te słowo pryszcze mogło kogoś urazić :o/
Jeśli nie zrobiłeś więcej to nie powinieneś krytykować.
Faktem jest, że Łomża nie ma jeszcze tradycji Juwenalii, nie są to 30, 20, czy nawet 10.
Jestem bardzo dumna z naszych łomżyńskich studentów, że zrobili to co zrobili.

Inny fakt, to to, że w Łomży cokolwiek by się nie zrobiło zawsze multum niezadowolonych osób. Bardzo to zniechęca.
Fajnie, że z tą świadomością, że i tak im się oberwie za wszystko i za nic podjęli się tego wyzwania :o)
Gratuluję i powodzenia przy organizacji kolejnych :o)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

najlepiej to nic nie robic, bo po co... przeciez co by nie bylo to i tak jest zle! moze powinien stac selekcjoner przed wejsciem na st rynek i nie wpuszczac ludzi po 30 i dzieci do 18 roku zycia bo komus sie nie podoba! paranoja!!! wlasnie przez takich narzekajacych mrukow ta Lomza to takie zadupie. Po chu... cos organizowac jak wszyscy narzekaja!!! ehh zal

bo w życiu ważne są tylko chwile

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Zdjęcia z Juwenaliów - sprawdz czy jesteś na którymś:-)

daj kamienia!

---------------------------------------------------------------------------------------------------


Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org