niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Turniej bądz liga w siatkówke plażową

Witam. Chciałbym zaproponować dla zainteresowanych zorganizowanie miejskiego turnieju bądz ligi w plażową siatkówkę. Pytanie czy były by osoby które mogły by zorganizować kilka ekip 2 osobowych a może być ich nawet 50 ważne ze była by dobra zabawa ;) z czasem moze i sponsor jakis by się zgłosił. Licze na wasze opinie! Pozdrawiam ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

Hmm. Moze i pomysl jest dobry,tylko czy realny? Po 1 to trzeba w to zaangazowac spora grupe ludzi,nie tylko sklady 2 osobowe ale takze jakichs sedziow itp. Po 2 moim zdaniem w Łomży zbyt wielu "graczy" za bardzo nie zna sie na zasadach w siatkowke plazowa... a po 3, ja osobiscie mialbym kumpla ktory by prawdobodobnie pogral ze mna;) Jednak chyba w Łomży to nierealne;p ;) Pozdrawiam

...czesuaw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

popieram czesuaw1985 gdyby sie grało w siatkówke po 3 na zasadach halowych to moze kilka ekip by sie zebrało , a własnie ja z checią bym pograł ale mam dopiero 15lat jeśli to nieprzeszkoda to wezme w tym udział.Pozdrawiam!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

Jak wszyscy będą zrzędzić to nic się nie uda.
Pomysł gry trójkami zamiast po dwie osoby jest dla amatorów całkiem sensowny.
Służę pomocą i popieram inicjatywę damianpp

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

mozna i grac 6 ale watpie zeby po 6 osob znalazlo sie kilka ekip ;) wiek nie gra roli.. 3 to moze i dobry pomysł ;) Poczekajmy na opinnie innych.. Zapraszam wszystkich do zabawy moze wspólnie coś zorganizujemy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

Witam
ja jestem chętny, ekipę też bym zebrał, może nawet kilka ekip 2-3 osobowych

Kamis84

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

co prawda wolałbym grać na hali, bez tego piachu pod nogami alepomysł jest naprawdę dobry

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

W kazdym roku od kiedy pamietam zawsze sa takie plany, co wiecej zdarzalo sie nawet kiedys ze mobilizacja zawodnikow byla tak wielka ze nawet zostaly pozyskane srodki na zoorganizowanie turnieju przy wspopracy "sponsorow", natomiast nigdy plan nie zostal zrealizowany.
Słomiany zapał i brak swiadomosci ogromu przedsiewziecia przeraza.

Odnosnie jednej z wypowiedzi wyzej.
Jesli chociazby amator podejmuje sie wziecia udzialu w turnieju to znaczy ze kiedys tam dotykaal tej pilki i zna jakiekolwieek podstawowe zasady plazowy, jakis jednak poziom powienien byc zachowany. Turniej to turniej a nie błaznowanie, dlatego tez kazdy powiennien wczesniej ocenic obiektywnie swoje umiejetnosci.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

Turniej to turniej wiec mysle ze zglaszaly by sie ekipy co maja do czynienia z siatkówką nie tylko na w-f czy placu zabaw ;) jak zalezy Tobie na poziomie to zapisz sie do jakiejs skecji siatkarskiej.. pozdro ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

Ja chętnie wezmę udział w takim turnieju. Jeśli naprawdę coś uda się zorganizować to zaproszę do Łomży znajomych siatkarzy, żeby podnieść poziom rozgrywek.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

...a może Łomżyńskie TKKF coś zorganizuje?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

A gdzie wy to zrobicie? Na hali piachu nasypiecie, czy może przy na plaży przy rzece?

Ogólnie nie wypali!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

A gdzie wy to zrobicie? Na hali piachu nasypiecie, czy może na plaży przy rzece?

Ogólnie nie wypali!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

Jest na byłej strzelnicy boisko, ale do gry w piłkę ręczną (szczypiorniak) plażową





Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Turniej bądz liga w siatkówke plażową

dobra miejscowka jest na lodowisku ;) tam piachu wysypac;p ogrodzic wyzsza siatka i nie tylko nada sie do siatkowki plazowej ale takze do pilki noznej...

...czesuaw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org