niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
serwis samochodowy przy zajeździe ryś

Jakie są wasze opinie o tym serwisie, o fachowości pracujących tam mechaników.Czy miały miejsce próby zamontowania używanej części zamiast nowej lub wykazania na fakturze usługi, która nie miała miejsca.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: serwis samochodowy przy zajeździe ryś

Tak jest w wiekszosci zakladów, kreca jak tylko moga.
Mi robili centralny zamek i wciagneli mnie tylko w koszty a i tak dalej nie dzialalo.......

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: serwis samochodowy przy zajeździe ryś

Witam. Naprawiam tam swojego VW i niemam żadnych problemów. Czesci zamawiają i zaraz są. Polecam

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: serwis samochodowy przy zajeździe ryś

A ja polecam warsztat przy pizzerii Diavolo naprawdę warto.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: serwis samochodowy przy zajeździe ryś

Widocznie każdy ma swój warsztat. Ja swojego nie będę reklamował bo pracy im i tak nie brakuje, lecz z tego wynika że najlepsze są mniejsze warsztaty, więc zostawie serwisy w spokoju, zatrudniają nieudaczników i biorą ile się da, znam to z życia, a przy zajeździe Ryś nie robiłem i myślę że tam nie będę robił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org