sobota, 27 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
święto 4 czerwca. czyje ?

Wiem ze temat powinien znaleść sie w dziale polityka , ale postanowiłem napisać tu,a mianowicie , słuchając dziś wypowiedzi pana przewodniczącego solidarnsci , oraz jego przełożonych czyli braci K. odniosłem wrażenie iż tylko stoczniowcy i górnicy wywalczyli wolnosc w polsce tylko im należy sie chwała i poklask, tylko im należą sie podwyżki bo oni najciężej pracują ( kto im kazał tam pracować ) , rozumiem ,że to nie łatwa praca ale na siłe nikt nie kazłał im tam zarabiać , nikt inny w polsce nie walczył z komuną tylko oni , zastanawiam sie nad sensem takiego świeta dla wybranej grupy osób.
śmiać mi sie chciało jak to jeden z braci K. stał za przewodniczącym i strzelał głupie miny jak przewodniczący solidarności pan Śniadek próbował między słowami dogryść Wałęsie i obecnemu rządowi , totalna żenada ...


biedni stoczniowcy tracą prace i takie pruszenie, a co jak np. u nas na podlasiu zamykąją i tak nie liczne zakłady pracy? cisza .......

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto 4 czerwca. czyje ?

w sumie to o co Ci chodzi ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto 4 czerwca. czyje ?

no właśnie o co ci chodzi ? a ciebie tak boli podlasie ? to się wyprowadza na te podlasie bądz politykem lub wojewodą podlasia i nie zawracaj gitare ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto 4 czerwca. czyje ?

to nie ta pulka, nikt nie zrozumie cie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto 4 czerwca. czyje ?

tak samo jak i ciebie



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: święto 4 czerwca. czyje ?

Jakie Podlasie, ludzie! Geografia i historia z podstawówki się kłania! Sami nie wiecie, gdzie mieszkacie! Dla dzieci internetu link, bo to nie boli:
http://pl.wikipedia.org/wiki/%C5%81om%C5%BCa
Żeby było jeszcze prościej, cytat z w/w:
"Łomża – miasto w północno-wschodniej Polsce, w województwie podlaskim, nad rzeką Narew. Leży na historycznym Mazowszu, na jego największej ziemi – ziemi łomżyńskiej."
"Łomża jest położona w środkowym biegu Narwi na Nizinie Mazowieckiej na wysokości ok. 125 m n.p.m.[2] w północnej części Międzyrzecza Łomżyńskiego."



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org