piątek, 10 maja 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
koniec lodowiska?

dzisiaj rano widziałem spychacz na starym dworcu który równał teren na którym stało lodowisko. czyżby miasto wycofało się z prowadzenia tego "biznesu" ? a moze echo investment dało się na spokój ze swoim hipermarketem i tym samym nie użyczy lodowiska w przyszłą zimę?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

zawsze po zimie wysepka spod lodowiska jest usuwana, co nie oznacza że lodowiska za rok nie będzie:)

________________________________
Myślę, mówię i znikam, a ty będziesz wnikał w treść tego tekstu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

w tą zime o polowe mniej ludzi było na tym lodowisku, to o czymś świadczy...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

po pierwsze nie prawdą jest ze co roku nasyp ziemi jest usuwany bo w tamtym roku był przez cały rok , po drugie lodowisko jest przenoszone na dawną strzelnicę gdzie bedzie tworzyć spory kompleks rekraacyjny wspólnie z budowanymi tam obiektami , powodem przeniesienia jest zbyt mała frekfencja ostatniej zimy co skłoniło władze do przybliżnia lodowiska do wiekszego skupiska ludzi jakim jest całe oś. południe, po trzecie nasyp który powstanie w nowym miejscu w zimę bedzie służył pod lodowisko, a latem na nasypie stanie basen odkryty o wymiarach podobnych do lodowiska , przeznaczony dla najmłodszych czyli nie za głęboki !

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

No i tak ma być :D a stary rynek powinni przenieść na stary dworzec gdzie te lodowisko było tam powinien być plac czerwony a na starym rynku park z fontanną i jakimś bajecznym budyneczkiem w którym by była kawiarnia informacja itd .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

"w tą zime o polowe mniej ludzi było na tym lodowisku, to o czymś świadczy..."

Może o tym geniuszu, że masz problem z najprostszą matematyką?

Przeraża mnie tylko, że "władza" również:

powodem przeniesienia jest zbyt mała frekfencja ostatniej zimy co skłoniło władze do przybliżnia lodowiska do wiekszego skupiska ludzi jakim jest całe oś. południe"

Z danych publkowanych przez um wynika, że w sezonie 2007/2008 z lodowiska skorzystało 32tys osób, zaś w sezonie 2008/2009 28tys osób. Gdzie Ty tu widzisz spadek o połowę? Weź też pod uwagę, że w tym roku lodowisko funkcjonowało na innych zasadach (dwa razy dłuższe przerwy miedzy tercjami, dłuższe same tercje i same lodowisko było krócej otwarte).
Do starego dworca był też lepszy dojazd autobusami (w końcu nie cała Łomża mieszka na południu), był też duży parking (a i tak często miałem problemy ze znalezieniem wolnego miejsca).
A teraz pozostaję mnie się tylko zastanawiać, komu nie chciało się na stary dworzec na lodowisko jeździć i wolał je mieć pod domem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

Przy strzelnicy mieszka przewodniczący Rady Grzymała i chyba jeszcze Sychowicz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

nemo a ty weź pod uwagę ile działało lodowisko w 1 sezonie, polowe tego czasu co w 2 roku, a więc liczyc chyba troche umiem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

"nemo a ty weź pod uwagę ile działało lodowisko w 1 sezonie, polowe tego czasu co w 2 roku, a więc liczyc chyba troche umiem..."

Weź już się lepiej nie kompromituj.

W sezonie 2008/2009 lodowisko było czynne jedynie od ok. 10 grudnia do 10 lutego.
Natomiast rok wcześniej czyli w sezonie 2007/2009 było czynne od 16 grudnia do 16 marca.

I teraz skup się i policz na spokojnie w któym to sezonie lodowisko było czynne dwa razy dłużej?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

Zmyśla te dane jak najęty...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

"Zmyśla te dane jak najęty..."

Argumentów zabrakło? Wiesz, że sam nie potrafisz znaleźć najprostszych infomacji na stronie www UM Łomży to już nie moja wina. Jak będę miał więcej czasu to Ci jakiegoś tutoriala napiszę, jak takie podstawowe rzeczy znaleźć

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

I widzisz Donald...po co się wymądrzać? Pff

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

Lodowiska nie będzie nigdzie w Łomży. To nie prawda, że ma powstać na strzelnicy. Za mało funduszy wpływało z lodowiska to dla Łomży jego już nie będzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

lodowisko jest widać w Łomży nie potrzebne...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: koniec lodowiska?

I znowu będziemy jeździć do Śledziowa ... szkoda ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org