niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Co się wydarzyło,czy Amnessia jest lepsiejsza pod tym wzglendem?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

w końcu zamkneli jame chama...

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

sarc na yame i reszte tych łomzyńskich potupaji

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

haha Amnesia Maxx rządzi teraz;-) jutro Juwenalia w Amnesii ale będzie imprezkaa;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Nie wiem dlaczego Yam`a jest zamknięta - ale obok był pożar. Nie otworzyli (być może) bo dbają o porządek. Zaraz ktoś by napisał - w "Yam`ie śmierdziało, nie dbają o klientów. Natomiast..." itd

Nie wiem, czy taki był powód "nieotwarcia" lokalu, ale jeśli był właśnie taki wcale się nie zdziwię.

Ktoś tu wspomniał na tym forum że to Yama najeżdża na konkurencję. To niech mi ktoś zarzuci że jestem z Yam`y ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Dementując plotkę zapraszamy do klubu na czwartkowe, cotygodniowe Karaoke. Tak, jak miało to miejsce przez ostatnie 10 lat, tak i dziś klub będzie otwarty (ewidentnie dla niektórych jest to przykra wiadomość, niestety muszą z tym jakoś żyć). Szczegółowy rozkład imprez na MYSPACE

Zapraszamy
Ekipa Yam Caffe

Jeden lubi jak mu cyganie grają, drugi jak mu z butów smierdzi

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

mozna prosic o menu w tej restauracji? pieczona piers kurczaka z frytkami dostane lub smarzonego pstrąga? do tego jakies dobre wino. najlepiej w cichej, spokojnej atmosfeze a nie tak jak w wielu innych miejscah gdzie same bydlo i nie morzna sobie sobie spokojnie posiedziec

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Pomimo falszywych postow pisanych przez upadajaca amnesiemaxxx karoke w yamie sie odbylo i bylo pelno ludzi chyba w amnesii przez caly miesiac sie tyle ludzi nie uzbiera co yamie 1 dnia:))). A wlasnie a jak tam wczoraj juwenalia w amnesi? Miala byc muzyka klubowa jak wrazenia z imprezy? Czy jak zwykle smrod ciagal sie po sali i wokol lokalu:))))))))))))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Ciekawi mnie która dyska sprzedała więcej alkoholu, może by tak porównać wyciągi z kasy fiskalnej...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Anesiamini zanim zaczniesz reklamowac i wypowiadac sie na forum to naucz sie gamoniu ortografii chyba ze w amnesi masz wzglendy:))) to juz wiadomo co to za lokal bo w normalnych lokalach ludzie maja względy i pod tym względem nic w pisowni polskiej sie nie zmienilo:))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Wczoraj full lokal. Muza *********. Chcę więcej.!!!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

gdzie ten full lokal? Chyba w Yamie Ha!Szczerze się rozczarowałam wchodząc do Amnesii max... Przede wszystkim było zimno! Po drugie było pusto! Oczywiście nie powiem..ludzie tańczyli ..ale na sali były tzw "prześwity" a w Yamie jak zwykle ciepło ,przytulnie .. Może nie jestem obiektywna gdyż w Łomży odpowiada mi tylko klimat Yamy :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Ja słyszałem coś zupełnie innego. Ma ktoś jakąś fotkę? To zobaczymy jak było :-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

hahahah było duzo osob i było całkiem fajnie...............i tyle koniec i kropka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

na juwenaliach w Amnesii Maxx był komplet. nie było gdzie sie ruszyć. najwięcej znów wypowiadają sie Ci których tam nie było. ehh ta konkurencja. do amnesii przynajmniej nie wpuszczaja małoletnich panienek dających dupy za drinka. czy w yamie sprawdza ktos dowody? nie sądze

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

w Yamie sprawdzaja dowody.sam widziałem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

w Yamie sprawdzają dowody tym co mają dowody. Reszta wchodzi bez sprawdzania ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

Reasumujac te wszystkie watki na forum to jednak nie amnesia jest dla yamy konkurencja tylko odwrotnie;) wystarczy spojrzec i poczytac troche tych postow wlacznie z tym kto je zaklada i kogo atakuje ale na nic to sie jednak zdaje bo do yamy i tak ile ludzi przychodzilo tyle przychodzi a amnesia niestety nie wiadomo czy te lato nie zabierze jej i zadluzonego wlasciciela ze soba:))) Pozostanie jedynie tylko ten smrod;))))))

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Czwartek i Yama zamknięta - czemu?

brawo Kola:D

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org