niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
DRZEWNA! :\\

Witam!
Jestem absolwentką tej szkoły (niestety). Widzę organizują zjazd, dali by se na spokój, wstyd przyznać się że człowiek uczęszczał tam do szkoły. Wiem, że nie powinnam pisać tego, ale nigdy nie lubiłam tej szkoły, uczniów (którzy reprezentowali niski poziom), słabo wyszkoloną kadrę (która uważała się za co najmniej doktorów). Ale muszę dodać, że byli nauczyciele, którzy potrafili docenić ucznia, jak i mieć dużą wiedzę (ale były to wyjątki). Z tego co wiem szkołę przenieśli, tak to jest gdy nie właściwa osoba znajdzie się na niewłaściwym stanowisku ( niektórzy nadają się tylko do szczotki). Żałuje tylko jednego, że w ogóle jej nie zamknęli :) Przecież tacy ludzie jak tam pracują nie powinni uczyć, oceniają po znajomości, albo po tym jak duże prezenty będziesz przynosił im na zakończenie roku (a takie przypadki zdarzały się u Mnie w klasie), ludzie potrafili się nie uczyć przez cały rok, a raptem przechodzili z klasy do klasy. Cud? Czy oświecenie? Nie chcę wymieniać po nazwiskach, bo pewnie miałabym przez to nie przyjemność, bo u nas w kraju nie występuje "wolność słowa, wolność jednostki" :). Co jeszcze mogłabym napisać? hmm... może, to że ludzie uczący się w tej szkole, ale wyglądający inaczej lub też zachowujący są dyskryminowani. Może zabrzmiało to zbyt mocno, ale tak się dzieje, nauczyciele szydzą z nich, wystawiają na pośmiewisko klasy. A tak na marginesie nie jestem spokrewniona z Panem Brzezińskim , żeby nikt nie dopisał sobie całej historii. Dodam na koniec, że cieszę się że trafiłam na dobre studia, dzięki swojej pracy, chodź wiele nauczycieli z tej szkoły we Mnie nie wierzyło, a teraz otwiera oczy ze zdumienia (zawsze stawiałam na swoim i mówiłam co myślę i zawsze źle na tym wychodziłam, ale po latach mam satysfakcję), że tak dobrze Mi się powodzi.
Życzę powodzenia nauczycielom tej szkoły, aby wasze dzieci miały jeszcze gorzej :)
Pozdrawiam!




Czy tak ma wyglądać szkoła w dzisiejszych czasach? Na to pytanie odpowiedzcie sobie sami.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

zamknij morde ;-|

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

Pan Szczyglewski POPROSTU... POPROSTU jest wspanialy... masz kapcie ? Ok masz piatke ... POPROSTU... ten sam zeszyt szedl do sprawdzenia 2 razy i za dokladnie ten sam zeszyt POPROSTU stawial 2 a za kilkanascie minut POPROSTU stawial 5... zalezalo od osoby ktora go przyniosla do sprawdzenia POPROSTU.... kto ma wiedziec ten wie o czym mowie POPROSTU :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

"duvall" widzę Ty z tych od prezentów :D
Widać i poziom!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

xxxBxxx

...niczego nie nauczyli Cie na tych "studiach" nie mowiac o szkole,ktora tak krytykujesz(razace bledy!).Nikt Cie chyba sila nie ciagnie na zjazd...wiec daruj sobie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

xxxBxxx a kto ci kazal isc do tej szkoly skoro tak narzekasz?? trzeba bylo isc do jakiegos "dobrego" ogolniaka w Łomży jak ci sie poziom nie podobal!! albo przeniesc sie po semestrze albo po roku. ja w drzewnej uczylam sie tylko rok i NIE zaluje bo to naprawde fajna szkola. wczesniej uczylam sie wlasnie w jednym z tych "dobrych" ogolniakow tylko ze tam czy jestes zdolna czy nie to jak sie jakis pajac na ciebie uwezmie to nie ma zmiluj sie. i wcale nie uważam ze po po takim I, II czy III ogolniaku niby z pozimem ma sie od razu lepszy start na studia. oczywiscie nie mam nic przeciwko tym szkolom ale moim zdaniem jak sie nie chcesz uczyc to ci nikt madrosci do łba nie nabije nawet tam. ja po drzewnej tez poszlam na studia. a co do "przekupnych" nauczycieli to kazdy dobrze wie ze w kazdej szkole sie tacy znajda :) a w tych bardziej "popularnych" to juz w ogole.... gratulacje ze ci sie "dobrze powodzi" ale znam nauczycieli w drzewnej i wiem ze jak ktos sie stara nawet slaby uczen (ale sie stara) to nauczyciele to widza wiec jakos mi sie nie chce wierzyc w te niedocenianie ciebie...

Karo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

xxxBxxx piszesz "..., ale nigdy nie lubiłam tej szkoły, uczniów (którzy reprezentowali niski poziom)..." współczuję Tobie. Uważam że, z takim podejściem do "ludzi", to jednak przyjaciół nadal nie masz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

tez kończylam tą szkołe i po czesci tak jest jak napisałas,mysle ze z kazdym rokiem ta szkoła bedzie podupadac,zawsze brakowało odpowiedniej osoby ktora w koncu by sie za nią wziela i cos zrobila zeby szkoła ta zaczeła jakos sie liczyc wsrod innych,nauczyciele to byli rozni chyba najwiecej przykladali sie ci nowi po studiach bo reszta to juz sie nie wysilała za bardzo jakby zatrzymali sie w czasie i czekali na emeryture tylko,jedyne co fajne bylo to ekipa z ktora sie bylo w klasie to wspominam najbardziej bo ona pozwalal jakos przetrwac w tej szkole i sie nie zanudzic na smierc,pozdrawiam wszystkich absolwentow z 2000 r

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

xxxBxxx jest dużo ludzi, których Drzewna nauczyła zawodu i umiejętności wykorzystywanych w pracy zawodowej. Nie mówię, że w ostatnich latach ale ogólnie na przestrzeni lat a Drzewna to nie ostatnie kilka lat tylko dużo,dużo więcej...Ja kończyłem Drzewną i nigdy się tego nie będę wstydził, to były wspaniałe lata w moim życiu i nigdy złego słowa nie powiem na ludzi stamtąd.Jak to się ładnie mówi : nie sra się w swoje gniazdo:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

xxxBxxx Pewnie chodziłaś w swetrze do samej ziemi, no i rzadko się myłaś...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

W latach 70-tych, 80-tych ukończenie PST było sprawą prestiżową. To była Szkoła o profilu drzewnym i pedagogicznym jedyna w kraju i takich ma absolwentów. Nadchodzący zjazd będzie dla nich wielką uroczystością i chwilą wzruszeń, bo będą mogli spotkać się po latach - dziś starsi Panowie, niegdyś młode sztubaki. Uszanujmy to.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

xxxBxxx - troche samokrytyki , fakt , że dostałaś się na "dobre" studia (cokolwiek to oznacza w Twoim mniemaniu) nie oznacza jeszcze, że je ukończysz

Pamiętaj: nie kala się swojego gniazda

/ popracuj nad gramatyką, ortografią itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

"Absolwenci są sercem każdej szkoły. To oni świadczą o jej dokonaniach i pozycji w środowisku lokalnym, są wzorem dla młodych, łączą przeszłość z teraźniejszością i przyszłością."
- a taki cytat przed południem...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

Tu nie chodziło o krytykę. Tylko o Moje zdanie, a osoby które nie ukończyły tej szkoły nie powinny się wypowiadać.
A dla ciekawskich mam już 3 literki przed nazwiskiem.
Bo z tego co widzę najwięcej mają do powiedzenia te osoby, które nie mają pojęcia o temacie.
A co do błędów, piszemy posty, czy licytujemy ilość błędów ( liczy się treść )?
Powodzenia!

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

trzy literki przed nazwiskiem...
z kropką czy bez? :) - przepraszam, nie mogłem się powstrzymać, ach ta ciekawość...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

wolnosc słowa i jednostki to wlasnie fakt ze nie mozna wymieniac nazwisk ludzi na np takim forum a nie jak ty twierdzisz ze jak nie mozna wymieniac nazwisk na forum to jest juz ograniczenie wolnosci tampa dzido
PS i jakie to świetne studia odnalazłas po tej "szkole" buahahaha bo jak mi raz kolega powiedział ze na prawo idzie po drzewnej to go wyśmiałem po drzewnej nie ma perspektyw na powazne studia chyba ze jakies tam typu "kajakizm modernistyczny"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

Każdy ma prawo do własnej opinii i krytyki. Ja osobiscie w tym roku skończyłem Zstio nr 4 i powiem szczerze na swej drodze spotkałem kilku prawdziwych nauczycieli z powołania i pasji. Prawdziwych majstrów w swoim fachu sprawiedliwych i potrafiących pomóc i dobrze ocenić . Spotkałem też kretynki bo tak nazwe niektórych którzy po prostu poprzez fakt że mają mgr. przed nazwiskiem ogłupieli . uważaja że nalezy im sie pokłon ale niestety nie nauczyciel powinien uczyć życia a nie tego że ocena jest dobra wtedy gdy bedzie kwiatek im lepszy kiwatek tym lepsza ocena. Na szczęście lub na nieszczęscie ocena szybko jest weryfikowana przez mature . Niestety przez jej 30% na które kazdy idiota sie prześlizgnie i ten który chodził do szkoły i starał sie jak i ten co spedzał dzien szkolny na murku . :)

...Zaufanie to potega....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

xxxBxxxma racje w 100%, ja jestem w trakcie kończenia Drzewnej

Wy tu piszecie o szkołach zawodowych, wiadomo, jakbyście na warsztatach tyle przesiedzieli i dobijali je jak nowoczesne maszyny, to nawet najgorszy "cielak" nauczy się zawodu.

Inaczej sytuacja wygląda w technikach i LO.

Dyskryminacja to przesada, ale trochę te zjawisko występuje.
Przerażające jest, że ludzie patrzą, żeby tylko dostać dwóje i przejść do następnej klasy.


xxxBxxx - skończyliśmy tak samo, heh
ps. ciekawe, kiedy teraz pewna pani mgr. pójdzie na lekcji do apteki, według wyliczeń w tym tygodniu szansa na to już wynosi 90%

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

z strony szkoły drzewnej:
Smaczne co nie co w szkolnej kawiarence sprzedawały dziewczyny (czyt. ławka na holu i jedzenie na stojąco, heh)

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

dziwne ze po tak niskim poziomie jaki oferuje szkola drzewna jak również niedouczonej kadrze z którą miałas zajęcia dostałas sie na dobre studja i je ukonczylas?skoro nie odpowiadaly ci tam warunki nauczania jak tez poziom jaki tam panuje to po co tam poszłas do szkoly.Mialas do wyboru tyle szkół było złozyc papiery do 1 ogólniaka albo 2,a nie isc na łatwizne skoro uważasz sie za az tak ambitna.uCZYŁAM SIE TAM 5 LAT I NIKT NIKOGO NIE dyskryminowanowano za to jak wyglada lub z jakiego domu pochodzi.Bez sensu jest to co piszesz.Uzywasz słów których nawet nie znasz znaczenia.smieszne jest to dla mnie,ze ktos marnuje [w Twoim przypadku]najlepsze lata w szkole której nie lubi.Mamy wolnosc wyboru dlaczego z tego nie skorzystalas?byc moze dlatego ze wlasnie nigdzie indziej Cie nie przyjeli tylko do drzewnej.Zamiast byc wdzieczna wypisujesz jakies glupoty na temat tej szkoly.nikt nie kazal Ci tam chodzic!!!!!Takze teraz nie oczerniaj ani tej szkoly ani ludzi tam pracujacych.To ze wypisujesz jakies glupoty pod ich adresem swiadczy tylko zle o Tobie.Spotykalam sie z wieloma osobami którzy tam chodzili i nikt zlego slowa nie powiedzial na temat tej szkoly.Jesli wstyd Ci ze tam chodzisz to po co wogóle poruszasz ten temat na forum i mówisz ze jestes absolwentka tej szkoly?bez sensu.zastanów sie na drugi raz zanim wejdziesz na ten profil i zaczniesz wyrazac swoja opinie!!!!!!!!!!!!

stokrotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: DRZEWNA! :\\

edzia4085 a kto ma jechać dziewczyny ? Spójrz na relacje niektórych chłopaków między sobą. Pzdr.

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org