czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Okęcie- Łomża

Witam!
Szukam informacji czy jak i kiedy jezdza busy z lomzy na okecie i z okecia do lomzy.Kiedys gdzies tam byla jakas reklama,4razy na okecie i z powrotem ale nie pamietam dokladnie,moze ktos z Was sie orientuje?Ile kosztuje taki przejazd , ile kosztuje bilet dla bobasa? Bede bardzo wdzieczna za kazda informacje:)
Pozdrawiam:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okęcie- Łomża

Poszukaj w internecie w rozkładzie jazdy albo idź do firmy ROBIN na ul.bema i się zorientuj jak sprawa ma się cenowo.Jeśli nie zechcą zawieźć to poszukaj jakiejś innej firmy.W tej branży są stosunkowo konkurencyjne ceny i przeważnie można się dogadać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okęcie- Łomża

Łomża Agencja Usług Turystycznych Baltic Travel Pl. Niepodległości 17 (86) 216- 54-86.
Oni maja kontakt z kierowcami busa ktory jedzie prawdopodobnie z grajewa, zreszta zadzwon wszystkiego sie dowiesz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okęcie- Łomża

Jasne tylko ze ja chce wrocic nie pojechac,:)A nie chce placic uczciwym taksowkarzom na okeciu zeby mnie zawiezli na dworzec z malym dzieckiem to i tak niemozliwe:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okęcie- Łomża

Ja kupowałem bilet z Łomży na Okęcie i z powtrotem w biurze podróży Tomi Tourist na Al. Legionów 7a. Jechałem busem firmy Trans - Avia z Ełku.
Z tego co wiem to oni jeżdżą codziennie 3 albo 4 razy na Okęcie z Łomży. Wsiada się do tego busa pod hotelem Gromada.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okęcie- Łomża

a uwazasz ze skoro te busy z grajewa jada na okecie to juz z tamtad nie wracają :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okęcie- Łomża

Oczywista oczywistość! Idź do biura podróży, tam sie wszystkigo dowiesz!!! Od razu kupisz bilet na konkretny dzień -ten który Cię interesuje. Nie ma znaczenia czy na lotnisko czy z lotniska!
Vivera trafna uwaga! Skoro jadą to i wracają!!! Chyba, że Okęcie to trójkąt bermudzki?!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okęcie- Łomża

ja ostatnio płaciłam 50 zł na okęcie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Okęcie- Łomża

http://www.trans-avia.pl/ -----> i wszystko jasne
pozdrawiam

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org