czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
meteor..?

Witam dzis o godzinie 21:45 tak w tej okolicy widzialem z kolega na niebie ( patrzac z strony ostroleki na augustów) meteor albo cos podobnego ( lecialo przez jakis czas a potem jakby sie podzielolo na 2 czesci i zgaslo) czy tez ktos to widzial

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

Ja widziałam! :)) To chyba kometa była. Ogon miała. niesamowity widok :) Właśnie około 21:45 :)

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

a ja się zjarałem i widziałem pingwina u mnie na biurku

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

SD... Gratuluje...

_____________________________________________________


Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

Akurat dziś mnie coś naszło i nie patrzyłem w niebo... około 22:08 lata sobie ISS (stacja kosmiczna) i zawsze od około 9:45 sobie patrzę przez ostatnie dni a dziś jak na złość nie mogłem ;/ Szkoda...

Ale to nie kometa hehe komety okgny mają ale nie w taki sposób, no chyba że była małą kometą ale to pewnie jakiś meteor lub coś w tym stylu

gratuluję szczęśca!!



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

no ja myslalem ze to ten prom laduje ( tj wchodzi w atmosfere) ale on juz wszesniej wyladowal ;p wiec gdzie sprawdzis na jakiej website co to bylo..?

y

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

Dinozaury tez komete widzialy;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

Ja ostatnio widziałem coś lecącego w kierunku na Zambrów dość wysoko i bardzo szybko, 2 tyg. temu, sporo po północy. Migało co pewien czas ale nie tak jak samoloty tylko przez kilka sekund świeciło a potem gasło na kilka sekund. Może to UFO ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

raczej wojskowy samolot ;)

;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

tez to cos widziałem w białym ok 22, świeciło na zółto i znikło....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

Samoloty błyskają a to świeciło przez kilka sekund a potem gasło dość nieregularnie. W nocy trudno ocenić wysokość ale ten pojazd zasuwał dość szybko i na znacznej wysokości. Zobaczyłem go jak paliłem papierosa a zanim skończyłem już nie znikł 1-2 min

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

już znikł 1-2 min

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

i ja widzialem taki meteor zapierdalal i mrygal swiatelkami raz niebieskie raz czerwonkawe i coraz szybciej az w koncu zniknoł gdzies za gorko duzo dzwieku przy tym wydawał takie cos jak " iooo ioooo ioooiooooo" we srodku 2 panowie siedzieli jeden wąsaty marian drugi zupelnie nie znany

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: meteor..?

Często widać tzw. flary satelit - np. sieć telefonii Irydium, taką flarę można zauważyć nawet w dzień! Przy maksymalnym słońcu.



Latam, Skaczę i jeżdżę

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org