czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Casanova

Pomoszcie mi byc prawdziwym kasanova i jak sie mowi psem na babki mam potencjał ale w tym swiecie baby sa nie zdecydowane nie dogodzic jej co robic ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

ahahhaha xD, ciesze sie ze tu zagladam, mialem zjebany humor a teraz znowu swietnie sie bawie :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

POMOCY(Y) !!!!!!!!!!!!!!!!! LALKA MNIE NIE CHCE ;{

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

w czym jest problem Wiesiu?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

ale Wy macie pomysly :) podziwiam

i fakt faktem, niezla poprawa humoru :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

on to muwil to calkiem powaznie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

jesli chcesz nauczę Cie tej sztuki ,w brew pozorom jest bardzo łatwa a zarazem jak ze przyjemna :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

zeby byc kasanowo musisz mjec na pewno wyszukany wyglad.... buty - czarne szewrolety z dwoma szyszeczkami dyndajacymi sie ... piekne takie mokasynki mam nadzieje ze wiesz o jakie chodzi... nastepnie biale skarpety amerykanskie z trzema paskami roznokolorowymi zaciagniete koniecznie na polskie fioletowe ortaljony (na dole prawej nogawki konieczne sa wstawki z innego koloru ortaljonu [kwadraciki trojkaty itd])... nogawy gleboko wepchane w skarpety zeby na grubo napchane bylo w skarpetach... koszulka jesli jest cieplo koniecznie biala i koniecznie na ramiaczka na plecach typu boxer z wycieciami wsadzona w ortaljony... a jesli jest zimno koniecznie do fioletowych ortaljonow bronzowy sfeter rowniez w srodek spodni wepchany .... do tego okular jak nosil stalone we filmie kobra + wykalaczka we w zembach... w takim stroju udajesz sie do yam cafe i chodzisz na parkjecie jak sprezyna... wystkie twoje - gwarancja na pismie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

kloszard zapomniałes o klasycznym podciągnięciu garniturowych spodni po same jaja i szeleczki jakies czarne do tego :) mmmmm klasunia!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

haha a czemu nikt nie wspomina o włosach?jak masz łysy łeb to pomaluj farbą w sprayu żeby nie było widać łupieżu(koniecznie farba w kolorze włosów) a jak masz dłuższe to rozetrzyj w dłoniach pudełko żelu z biedronki,wymaż i zaczesz do tyłu

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

A zapach,perfumy?Wypij buteleczke wody brzozowej-najdluzej trzyma i pachnie z buzi!!!Laska bedzie zachwycona jak sie bedziesz z nia lizal:P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

i oczywiscie nikt nie wspomniał o obowiązkowej biżuterii osobiscie polecam jakis gruby kajdan na szyje najlepiej zblizony gruboscią do tego od krowy do tego ładna i równie gruba bransoletka i obowiązkowo fajęsiarskie ale jakże poprawiające wygląd sygnety najlepiej po 10 na jedną dłoń a co do włosów to sklaniał bym sie bardziej do fryzury al'a johnny bravo a no trzeba sie pokazywac na siłce przynajmniej raz w tygodniu zeby wszyscy wiedzieli ze chodzisz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

gejozy ja chce normalno dziewczyne poznaś a nie jakos blachare jak w jeziorku lub tam w szopie na poznanskiej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

kto tu gejoz?trochę szacunku.ja jestem tego zdania że tylko kulawy debil bez nogi albo z brzydkim ryjem szuka dziewczyny na forum albo na czacie(już nie wspominam o płaceniu za stosunki :p).ty prosisz o poradę więc jesteś tylko kretynem.no i pisz po polsku bo ci załatwię przekierowanie z tej strony na www.maillist.ru

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

kisiel właściwie co to znaczy " mam potencjał " ? Ale odpowiadając na Twoje pytanie: "co robic ?". Nie radzić się nikogo ... po prostu bądź sobą jeśli jej się spodobasz będzie Twoja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

kisiel wiadomosc z ostatniej chwili NIGDY NIE BEDZIESZ MIAŁ LASKI bo jestes zalosnyi pytasz sie na forum o to jak wyrwac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

I niech tylko ktoś powie że forum 4lomza nie jest nam potrzebne.
Niedługo żucisz posta nie mogę jej dogodzic kto pomoże.....???
...wtedy dopiero się zacznie....!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

nie mogje jej dogodzic kto pomoze ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Casanova

zaplac CZECZENCZOM oni robote wykonaja lol.

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org