czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

Jak ktoś cos wiem to niech pisze???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

Ja wiem,ale nie powiem,bo sie pół Łomży zjedzie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

sobota , niedziela dni Zambrowa , a 13 czerwca festyn browaru Łomza w Łomży oczywiscie, ale wystarczy ma mieście oczy otworzyć i moża zobaczyć gdzie i co sie dzieje...

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

w internecie mozna wszystko znaleźć:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

katrina ale Z CIEBIE JEST EGOISTKA !!.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

Już za tydzień, 1 czerwca 2009 roku, na terenach sportowo – rekreacyjnych na os. Konstytucji 3-go Maja (dawna strzelnica wojskowa), z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka odbędzie się „Słoneczna Estrada”. Na scenie pomiędzy skate parkiem i boiskiem do piłki plażowej odbędą się prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży z łomżyńskich szkół i przedszkoli, koncert galowy finalistów II Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT, Studia Piosenki POP ART oraz koncert laureatów telewizyjnego programu „Fabryka Gwiazd”. Przewidziano również gry, zabawy i konkursy z nagrodami oraz wiele innych atrakcji dla najmłodszych, m.in. zjeżdżalnia „Samuraj” czy eurobungee.
Gośćmi specjalnymi „Słonecznej Estrady” będą bajkowi bohaterowie, ulubieńcy wielu dzieci: Królik Bugs i Ptaszek Tweety.

Program:
11:00 – 15:00 – prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży z łomżyńskich szkół i przedszkoli
15:00 – koncert galowy finalistów II Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej BIG BIT
16:00 – występ Studia Piosenki POP ART
17:00 – Martyna Melosik i Piotr Dymała – koncert laureatów telewizyjnego programu „Fabryka Gwiazd”
Ponadto od godziny 11:00 do 18:00: ścianka wspinaczkowa, zjeżdżalnia Samuraj, eurobungee, basen z piłeczkami, batut, maty do nauki tańca, malowanie twarzy, konkurs malowania na styropianie, konkurs „skatersów” w jeździe na rowerach BMX i rolkach, pokazy siatkówki plażowej oraz wiele innych konkursów, gier i zabaw dla najmłodszych.

BONUS DLA MILUSIŃSKICH: wszystkie zorganizowane grupy udające się na imprezę (wraz z opiekunami), korzystają z przejazdów autobusami MPK gratis!!!




źródło: http://www.lomza.pl/index.php?wiad=1548

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

nie wiem czy Juwenalia traktuje sie jako festyn, ale zamieszczam linka do planu Juwenalii... czyli coś, co bedzie sie działo w Łomży :)

3,4,5 czerwca

źródło: http://www.juwenalia.lomza.pl/index.php?kategoria=Plan%20imprezy

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

w Zambrowie w niedziele o godz.19 .koncert zespołu Sumptuastic a o 20.30 koncert Blue Cafe

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

Oo poźno temat zobaczyłem ale festyn wczoraj w Czarnocine był :D

kOZacko bYło

ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS ŁKS

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Gdzie teraz jakis festyn bedzie??

w Borkowie tez był fajny festyn

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org