piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

...ostatnio pojawił sie podobny temat wiec postanowilem do niego nawiązać. W piątek wskoczyłem do rzymianki a tam co... pełny parkiet i impreza pełną parą gdzie jeżdząc od lokalu do lokalu spotykaliśmy sie z pustką... Czyżby szefosto zainwestowało wkońcu w klub? No i dj... żaden przereklamowany z jamy ;)... ale muzyka pierwsza klasa no i zna sie na tym co robi... Czyżby klub przechodził zmiane na lepsze? Jak tak to gratuluje i oby tak dalej bo w naszej "dziurze" ostatnio kluby spadają na psy...

000-9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

a ilu bylo rzymianinow ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

300 jech bylo

Dzeyson

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

To ze w piatki w Łomży sa kiepskie imprezy to prawda, tez bylem w piatek w rzymiance, ale nie powiedzialbym zeby tam byla rewelacja, duzo ludzi tak naprawde nie bylo (ale wiecej niz w innych klubach) w tym sporo malolatow - takze nie wiem czy od razu klub sie zmienia na lepsze (o ile w ogole sie zmienia)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

Rzymianka to klub osiedlowy albo dla osob ktore przyjezdzaja z wioski i nie moga sie zaklimatyzowac w innych klubach. Rzymianka przyciaga wies i chamstwo, co tu ukrywac. Ten klub chodzby mial zlote klamki nie stanie na nogi


Przyjdzie czas ...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

...hmm to fakt może i tak małolatów sie troche zbiera, no ale naprawde impreza była przednia bo widziałem że ludzie nie tylko młodzi sie bawili... Przynajmniej dj nie zabawia sie w dj-a z górnej półki i jak to w piątek dało sie zauważyc że pogra wszystko co ruszy ludzi. Bo ostatnio w łomżyńskich klubach porobili sie sami ponowie didżejowie ;) i graja sama muzyke ktora oczywiscie jest muzyką ale znaną tylko im samym ;) No ale moim zdaniem coś sie tak ruszyło :D

000-9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

...hmm to fakt może i tak małolatów sie troche zbiera, no ale naprawde impreza była przednia bo widziałem że ludzie nie tylko młodzi sie bawili... Przynajmniej dj nie zabawia sie w dj-a z górnej półki i jak to w piątek dało sie zauważyc że pogra wszystko co ruszy ludzi. Bo ostatnio w łomżyńskich klubach porobili sie sami ponowie didżejowie ;) i graja sama muzyke ktora oczywiscie jest muzyką ale znaną tylko im samym ;) No ale moim zdaniem coś sie tak ruszyło :D No i podziw dla ochrony... Jedyni chyba w łomży ktorzy nie lecą za rekoma w "5" tylko dlatego ze sie krzywo na nich spojrzal...

000-9

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

ja was nie rozumiem z tymi malolatami, w miejscach o ktorych mowa sa ludzie wylacznie pelnoletni :) no chyba ze wy jestescie az 2,3 lata starsi(...) , to faktycznie slusznie macie poczucie zescie tacy wytrawni klubowicze, moze was bolec obecnosc 20-latkow :P dam sobie reke uciac ze jestescie za klubami od 21, tylko ja bym chcial uslyszec wasze zdanie kiedy mieliscie 20 i ktos was nazywal dzieciarnia :) szczerze mowiac to po kilku pobytach w tej calej rzymiance zauwazylem, ze gdyby nie te wasza dzieciarnia, to za kazdym razem parkiet swiecilby prawie pustkami :P sorry, ale ani razu nie widzialem zeby tacy "dojrzali klubowicze" jak wy zapelniali parkiet ;) powiem tak, moim zdaniem to wy mieliscie jakies przykre przezycia kiedys z tym wiekiem i teraz chodzicie i sie irytujecie wszystkimi mlodszymi osobami, gdybyscie takich przezyc nie mieli, to nie byloby tych idiotycznych tekstow : )

! co?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

koc!o po czesci masz racje - jak dla mnie to kwestia gustu - jedni wola sie bawic w starszym towarzystwie a inni w mlodszym, ale wiadomo ze nie kazdemu sie dogodzi ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

:D święte słowa... hehe... Praktycznie wszędzie sprawdzają dowody wiec "małolaci" raczej wejscia do rzymianki nie mają, ale szczerze powiedziawszy to czasami ten "małolat" potrafi zachować sie lepiej i kulturalniej niz niejeden dojrzalszy "git" hehe :D A tak apropos to ostatnio duzo sie mowi widze na temat rzymianki... No ale przyznam że od pewnego czasu naprawde sie tam zmieniło także moim zdaniem... Co niektorzy dostali zakaz wstępu i jest spokój... A co do klubów, to każdy idzie tam, gdzie mu odpowiada...

...czesuaw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

...a nawiązując do Ciebie prezes504, z własnych doświadczeń (chociaż sie może powtórze) niektory gosc ze wsi blyszczy wiekszą kulturą i obyciem niż typowo miastowy cwaniaczek dajmy na to z y... c... bawiący sie za pieniązki rodziców ;) A tak wogole to co? Ze wsi to już nie człowiek? Czym sie różni od pana z "miasta" Łomża ;) heheeh....

...czesuaw...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

Autor: prezes504 (---.elomza.pl)
Data: 24-05-09 23:30

Rzymianka to klub osiedlowy albo dla osob ktore przyjezdzaja z wioski i nie moga sie zaklimatyzowac w innych klubach. Rzymianka przyciaga wies i chamstwo, co tu ukrywac. Ten klub chodzby mial zlote klamki nie stanie na nogi

prezes

<PREZES A JA MYSLE ZE TO TY SAM JESTES Z WIOCHY I NIKT CIE NIE TRAWI LASKI CIE OLEWAJĄ I TAK SIE SAM OPISUJESZ ,TAM TOWARZYSTWO JEST SPOKO JAK I MUZYKA MI SIE WIDZI,,,, A CZLOWIEK CZY Z MIASTA CZY WIOSKI JEST TAKI SAM ,,,,A ŁOMZA TO JEST NA OGÓL JEDNA WIELKA WIOSKA A KLUB NIE MA SIE PO CZYM PODNOSIC ,ON JESZCZE NIE UPADŁ ,,,,,......POZDROWIONKA DLA KLUBOWICZÓW



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

A co się stało z VIPEM?? HEHEH


Jak dla mnie to rzymianka jest spoko I nie ważne czy tam przychodzą "starzy" czy "młodzi" - ważne żeby umieli się bawić

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

"prezes504" hehe potomek roztrząsaczy gnoju z pod łomzyńskiej wsi którego rodzinie stopa zyciowa podskoczyla i kupili sobie mieszkanie w bloku ale co z tego skoro dalej jest "wies i chamstwo, co tu ukrywac"

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

dla mnie rzymiana jak na razie wygrywa w porownaniu z innymi klubami, wezmy np. 7 kier- zeszlo na psy przez duze P, bo az roi sie tam od 16-stek i nizej, co do VIP-a to samo, nawet yama jest juz do dupy, niby taki super klub,a prawda jest taka, ze tam tez pelno gowniarstwa, w rzymiance tez czasem trafia sie goscie bez dowodow ale tam mimo wszystko, przynajmniej jak dla mnie jest mila atmosfera.O alibi juz nie wspomne...
To tylko moje zdanie,wiec kazdy moze to odczuc inaczej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: klub rzymianka... Zmiana na lepsze?

a gdzie się bawi teraz trochę starsza,bardziej kulturalna młodzież (ok. 25-latkowie lub starsi)?

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org