czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
drzwi na wymiar

Potrzebuję namiaru na dobrego stolarza, który zrobiłby drzwi wewnętrzne na wymiar (nie chce wymieniać ościeżnic jedynie skrzydła). Najlepiej byłoby gdyby to były drzwi lekkie (np. z drzewa sosnowego) i w dodatku w przystępnej cenie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

Ja bym proponował kupić gotowca,jeżeli szukasz tańszych drzwi to na przeciw jednostki mają duży wybór drzwi i ceny dostępne dla kieszeni.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

jacobs30 ma racje !! Ale : "Stoldrew" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Zakład Stolarski
Kontakt
Łomża, ul. Kazańska 1, tel. 086 2180653 za standardowe "70" z bajeranckimi szybkami rok temu 700 z groszami ;-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

Niestety "gotowce" nie pasują, skrzydło drzwi ma szer. 81,7cm a ościeżnica 81cm. Muszą to być drzwi robione na wymiar, dlatego prośba moja o namiary dobrego stolarza.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

Na małej krasce przy domu weselnym Wenecja jest stolarnia i tam robią drzwi na wymiar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

Proszę podać maila mogę wysłać wzory drzwi każde można zrobić w dowolnym wymiarze i kolorze . Pozdrawiam Przemysław



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

Dziękuję bardzo za odpowiedzi. Podaję e-mail: barbra@lom.vectranet.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

Kolerznko w miejscowości Kownaty jest zakład stolarski produkjący właśnie drzwi sosnowe, w różnych wzorach i wielkościach, sam tam właśnie robiłem i jestem od 7 lat bardzo z nich zadowolony, nie mam z nimi żadnych kłopotów. Mogę je polecić w 100%. Jeśli się będziesz chciała tam przejechać to w miejscowości Kownaty skręcasz w lewo i po 200m masz zakład po prawej, jest to 2 zakład bo jakiś pierwszy jest wcześniej ale niewiem co oni robią

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

robrob-w Kownatach za przystankiem w prawo,a potem w lewo. :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

www.rustoall.pl

moonka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

Tak za przystankim w prawo i jakieś 200m po lewej

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

Ja polecam DANOMAT w Kisielnicy oni również produkują dzwi drewniane na każdy wymiar

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

a ja polecam Tikmar na Piłsudskiego 113

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: drzwi na wymiar

DANOMAT: mała firma ale chłopaki z doświadczeniem nie robią lipy 20 pożadnych lepiej niż 40 H****ych polecam Kisielnica 10 km od łomży na augustów:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org