czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
renowacje MPEC ?

Już chyba MPEC to zabytek i zaczynają renowacje zakładu, jak co rok muszą remont przeprowadzać i znów 2 dni wody nie będzie. Śmiech na sali, bulimy tyle kasy za wode, a tu lipa i 2 dni wody nie będzie. A ja się pytam, czy przewidziane są jakieś odszkodowania za brak ciepłej wody lub jakieś promocje na wode w z wiązku z uniemożliwieniem w ludcki sposób dbać o higiene w te 2 dni ?

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

kup boiler

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

tak, odszkodowanie w postaci podwyżki za wode hehe
to tak samo jak w nocy odkręcę cieplą wodę a leci zimna a oczywiście płacę jak za ciepłą. czyli co: mogę się poskarżyć do federacji konsumentów? no bo przecież nabywam produkt- czyli w tym przypadku ciepłą wodę, która cieplą wodą nie jest a liczą jak za ciepłą. oszustwo w biały dzień? ( nie no akurat to oszustwo w nocy ). taka jest sytuacja w spoldzielni Perspektywa. jeśli już nie podgrzewają wody po 23 to mogliby wogole ją zakręcić zeby jak ktos odkręci ciepłą wodę do zeby nic nie lecialo.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

Brak ciepłej wody w godzinach nocnych to tylko i wyłącznie wina spółdzielni. MPEC grzeje non stop, ale Pan Lipski najwidoczniej szuka oszczędności i robi nas wszystkich w przysłowiowego balona...

--------------------------------------------------------
Tylko Łomża ŁKS !!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

mistrz418, juz nie dramatyzuj, pare lat temu cieplej wody z tego samego powodu nie bylo przez miesiąc, a Ty ubolewasz nad 2 dniami....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

"Mistrz418" jest zwykłym dyletantem, dlatego pisze, co mu ślina na język przyniesie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

W kazdym cywilizowanym miescie to byloby nie do pomyslenia!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

No właśnie !

W cywilizowanym !



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

Heh.. nie wiem czy to kogoś pocieszy, ale w śledziewie wyłączyli ciepłą wodę na tydzień podobno ;) Więc może jakoś te dwa czy trzy dni przetrwamy :]

___________________________________________________________

Nie ma miłości, są ciężarówki ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

Ciekawe czy by wyłaczyli na tydzien satelity he i telefony komórkowe nie działały by przez 3 dni. to by dopiero było.

Wydaje mi się, że w obecnych czas wyłączanie ciepłej wody to tylko w krajach 3ciego świata.

Trzeba stad uciekać czym prędzej.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

hehe, dokładnie
przybędzie śmierdzących ludzi na ulicach

uffffff

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

Dobrze że jest zimna ;)) to ostudzi emocje u nie których ;))




Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

dzisiaj sie pluskalem w zimnawej ... jajca mje sie zmarszczyli i siura wciagnelo ze sama skora wisiala... a jak zemby mylem to jakby lasery strzelali w dziasla... ale placi sie jak za cieplawa bo sie taka odkreca bo noz widelec poleci ciut cieplejsza niz z zimnego kurka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

cha cha a ja mam solary i mam gdzieś MPEC i ich chore ceny, pozdrowionka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

a ja sie wogole nie komple bo poco ?od prawdziwego chlopa powino pachnac chlopem

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

i ju jest woda cieplutka mozna jaja umyc no nie ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: renowacje MPEC ?

no nie

jedyny prawdziwy jasio :}

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org