piątek, 21 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
przepisywanie tekstu

Potrzebne mi informacje kto i za ile w łomży przepisuje tekst. dokładnie chodzi mi o przepisanie tekstu z zeszytu.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

myśle że każdy komu zapłacisz.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

ile tego jest i ile płacisz??



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

Ile jest stron tego tekstu? Na kiedy potrzebujesz? Chodzi Ci o przepisanie odręczne czy komputerowe? Z oryginalnymi błędami (tak jak leci), czy trzeba poprawić ortografię, gramatykę, interpunkcję i składnię?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

Nie ma nikogo takiego, kto zawodowa zajmował by się przepisywaniem tekstu, czy to z matematyki, czy z języka polskiego, czy z innego przedmiotu.

Tak jak wyżej było napisane, każdy komu zapłacisz wystarczającą sumę pieniędzy przepisze Ci ten zeszyt. Poszukaj wsród swoich kolegów.

Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

przepisze:)

i jest fajnie

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

ja również z chęcią to zrobię ;p

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

madziuska w sumie ty cale zycie przed komputerem siedzisz wiec mozesz przepisywaniem sie zajac na stale :]]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

I jeszcze jedno pytanie. Chodzi ci, tak jak napisałeś o przepisanie jedynie [TEKSTU] z zeszytu, czy może [CAŁEGO] zeszytu?

Napisz jakieś dokładniejsze informacje, bo jak sam widzisz jest trochę chętnych na pieniądze. Napisz ile stron, za ile, na kiedy itp.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

łykacie jak pelikan, każdy farmazon :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

Są pytania i trzeba na nie odpowiedzieć. wszystko prawie jest zaznaczone w zszycie tylko trzeba przepisać.ok 70 pytań. a przepisać jak najszybciej. na środę najpóźniej już żeby było przepisane.
pytań wyszło półtorej strony. jak przepisałem na kompie. chodzi oczywiście o przepisanie tego wszystkiego w wordzie. trochę do nauki a reszta na ściągi.
a cena?? hmm...?? nie oriętuje się ile to by mogło wynieść łącznie. ile za stronę można dać.
jakieś propozycje???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

wez nie rób jaj półtorej strony cięzko przepisac

Łomża leży na Mazowszu !

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

sory ale czytaj dobrze: że pytań półtorej strony jest, a nie odpowiedzi.
Odpowiedzi na niektóre pytania po stronie , dwie, czasem po zdaniu tylko zależy jakie pytanie.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: przepisywanie tekstu

http://www.przepisywanie.com.pl/przepisywanie-cennik.html - takie są ceny i tyle samo biorą osoby w Łomży

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org