niedziela, 16 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Szarpiące Grande na nauce jazdy

Witam.
Czy wam też tak szarpie Grande Punto na nauce jazdy. Tymi samochodami nie da się jeździć. W każdym tak jest, czy tylko ja trafiłem na taki w firmie XXX :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

naucz sie jezdzic to nie bedzie szarpalo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

kiedy ci szarpie ? co masz za instruktora ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

Jak się nie umie jeździć do będzie szarpać to nie jest wina samochodów tylko twoja :P bez sensu ten temat



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

Przecież masz instruktora.... Naucz się obsługiwać sprzęgło to będzie płynie ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

Za szybko puszczasz sprzęgło, wciskasz gaz do oporu, samochód dostaje za dużą dawkę benzyny i "szarpie".Dzieje się tak zwłaszcza przy ruszaniu i niskich biegach. Pozdro.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

kiedy samochod rusza przytrzymaj chwile sprzeglo ,dodaj gazu i ognia ..
albo jak szarpie kiedy chcesz szybko ruszyc to musisz poczekac az obrotów nalapie i dopiero pusc sprzeglo ..zreszto niewiem w jakiej sytuacji ci szarpie..:D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

tzw. KANGUR , ale to wina samochodu przecież hahahah

Takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

granda żeby auto szarpało ;P

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

jak się nie umie jeździć to punto szarpie, jak się w końcu nauczysz to nie będzie szarpać, po za tym jakiego masz instruktora, co on nie zwraca ci uwagi?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

http://www.youtube.com/watch?v=Y4pA3U5kDxg


stare ale dobre :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

Nie chodzi o to że nie umiem ruszać tylko o to że Grande szarpie. Jeżdziłem innymi samochodami i takiego zjawiska nie ma. Podobno te modele grande punto tak mają. Dlatego pytam. I nie wyobrazajcie sobie ze chodzi o kangurki. Poprostu te auta szarpią. Firmy ani instruktora nie podam bo to nie o to chodzi ze by pisac o tej firmie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

moze nie podaje paliwa... lub jest brak napiecia

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

poprostu jezdziles mocniejszymi furami :) punto napewno jest dobre Mi np Zetor 7711 szarpie jak na wsi jestem a inne traktory nie...a bratu nawet zetor chodzi elegancko .. Trzeba wyczuć samochod.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

No jeździłem Grande 1.4 i nic nie szarpie jak prawidłowo puszczasz sprzęgło, itp. To zależy od techniki jazdy i przyzwyczajenia. Może jeździsz jakimś samochodem z większym motorkiem dlatego nie odczuwasz tego. Zapytaj instruktora, przecież po to on siedzi z tobą :D

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Szarpiące Grande na nauce jazdy

no wlasnie w 2.5 litrowej bestii mozesz puscic sprzeglo bez gazu a w punciaku 1.0 juz trzeba troche umiejetnosci aby sie nim zgrabnie poruszac :)



Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org