czwartek, 20 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
zmiany w egz. na prawko

czyli co? skoro teraz egzamin bedzie trwał 25 min , czyli w praktyce 15 min , to bedziemy mogli egzaminować wiecej kursantów co zapewne sprawi ze jeszcze wiecej " L "- ek spoza naszego miasta chetnie odwiedzi nasz WORD !! domyślam sie ze zmiany obowiązywać będą na terenie całego kraju , tylko jakoś u nas tak tych obcych duzo na miescie, patrzeć tylko jak z Krakowa zaczną przyjeżdzać , z Wrocławia , z Gdańska ...:) zrobią z Łomzy jeden wielki plac manewrowy !!


takie rzeczy tylko w Łomży...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

daj żródło tych info, nie wierze

-----*****-----*****-----*****------*****
Łomża, Łomża, Łomża . . .
-----*****-----*****-----*****------*****

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

www.4lomza.pl....:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

weidziałem elke z Warszawy na której pisało tak " Organizujemy wyjazdy na egzamin do Łomży"

Ze mną to jak z dzieckiem za rękę i do baru... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

nawet tak się reklamują w innych miastach i inne tego typu napisy "Egzamin w Łomży" Kusi ich prostę miasto nie uzbrojene w jakiesi dziwne skrzyżowania,ronda czy znaki

Ze mną to jak z dzieckiem za rękę i do baru... :-)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

Twoje obawy już dawno sie spełniły, przyjeżdżają już z Koszalina i Tych (informacja od kasjerki przyjmującej opłaty za egzaminy).
Szkoda że wywożą ze sobą jak najgorsze spostrzeżenia o naszym mieście i jak najgorszą opinię o rajcach naszych.
Lądują pod WORDEM gdzie jest największy śmietnik, bo nikomu nie przyszło do głowy że w oczekiwaniu na egzamin będą pić napoje i jeść kanapki lub słodycze i opakowania po nich z powodu braku kosza na śmieci pozostawią pod nogami. Nawierzchnia parkingu woła o pomstę jak i walące się mury do strony szosy.
Taki obraz tu zastają i wywożą ze sobą, bo nie mają potrzeby szukać jak wygląda ratusz czy też ul. Długa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

Obserwator11 mysle, ze oni przyjezdzaja tu bo latwiej zdac, a nie by podziwiac architekture miasta. Zreszta nie czarujmy sie kazdy przed egzaminem jest zestresowany i mysli raczej o jego wyniku a nie o jakosci parkingow. Zreszta przyjedni z duzych miast Lomze traktuje jedynie jako dziure - i chyba nawet slusznie. Choc gdyby to ladnie zagospodarowac i "upiekszyc" to nie tylko dla przyjezdnych ale i dla nas byloby lepiej i milej dla oka.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

Tyczy się to również egzaminu na kat. A ?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

Dziwię się że tak ciągną. Łomża coraz bardziej zapchana ,nawet zatkana. Brak obwodnicy, 2 przelotówki zapchane tak, że nawet doświadczeni kierowcy mają problem z wyjazdem z uliczek w lewo na Legionów czy WP na ustąp.
Zdawalność jest podobna jak w innych ośrodkach a prawdopodobieństwo oblania za wymuszenie jest bardzo duże biorąc pod uwagę ruchliwe ronda bez sygnalizacji i multum pieszych na przejściach bez świateł.

Rezydent - na A jest trasa wyznaczona stała.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

Marcinoo zdawałeś już na A ? Możesz podrzucić kilka wskazówek ?

Wie może ktoś gdzie są szkolenia na kat. A,ale bardziej chodzi mi tutaj gdzie znajdę taki ośrodek w którym będę robił plac,lecz po pewnym czasie wyjadę motorem z instruktorem na miasto....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

Napewno jazda po mieście motorem jest u Górskiego, Ferenca, Przestrzelskiego powodzenia!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

Czy to prawda, że te nowe zasady wejdą w życie w czerwcu??

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

No ja ostatnio jak rozmawiałam z instruktorem, to mają obowiązywać od 1.06 ;), a jak będzie, to za tydzień się okaże :), ale na 99% jestem pewna, że tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: zmiany w egz. na prawko

zdaje 2 czerwca...więc chyba mnie nie minie...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org