czwartek, 25 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Orlik !!!

Jeszcze nie otwarty, a juz popsuty..:) mowa tu o orliku przy zawadzkiej , pozatym boisko miało być dla wszystkich a tym czasem - w dzień szkoły , popołudniu zamknięte lub jakaś drużyna wynajeła, wsadzcie sobie w dupe takie boiska" dla wszystkich" !!!! otwarcie 1 czerwca , szkoda ze nie 31 pażdziernika !



takie rzeczy tylko w Łomży....

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

tak.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Popieram... Chciałem tam se z qmplami pójść to przez płotek trzeba przeskakiwać... I to jest "Dla Wszystkich"?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Chcesz grac to idziesz dzien wczesniej i rezerwujesz. Proste chyba? Ale dla Was to chyba zbyt skomplikowane wolelibyscie zeby na raz zeszlo sie tam po 50 osob i kazdy by chcial grac

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

boisko do "nogi" w porządku jak ktoś wyżej napisał umawiasz się i grasz a że szkoła ma do 14:30 no cóż to chyba też plus że młodzież ma gdzie ćwiczyć od 14:30 do 21 jest dużo czasu, ale boisko do "kosza" porażka totalna próbuje powstrzymywać się od dalszego pisania bo szkoda słów. podobno do 10 maja mają to poprawić, pożyjemy zobaczymy ja w to nie wierze ale czekam cierpliwie z nadzieją że będzie można tam sobie pograć.
pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

juz niedługo bedzie można i w kosza pograć nie srać żarem linie już namalowane poprawiają tylko miejsce w którym się zapadło. najlepiej tylko narzekać na wszystko przed komputerem!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

ej kolego żarem to może i srasz tego nie wiem. zobaczymy jak te niedługo się sprawdzi. a narzekać przed komputerem hmmmm tak sobie tłumacz ale nie wiem czy spędzasz więcej czasu na aktywne spędzanie czasu niż ja.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

sorry za ostatnie nie po polsku zdanie.:)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

1) może mi ktoś napisać gdzie to konkretnie jest? :>
2) Jaka nawierzchnia boiska do kosza?
3) Jest jakaś bierznia do biegania?
4) Przecież to Łomża jest...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

mieszkasz na południu, a niewiesz gdzie jest boisko.. Koleś wyjdź w końcu z chaty i ogarnij teren, bo nie długo nie będziesz znał swego miejsca zamieszkania ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

1. Niedaleko kosciola "Ambroziaka" - wjazd od zawadzkiej
2. tartan
3. Nie ma biezni, jest: boisko do pilki noznej, koszykowki, siatkowki, pilki recznej, tenisa ziemnego
4. Ja powiem tak: Jest bardzo duzo chetnych, ale ja absolutnie nie widze problemu poniewaz rezerwuje konkretny dzien i konkretna godzina
Pozdrawiam



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Boisko jest otwarte już od ponad miesiąca. Grałem już tam wielokrotnie, i rezerwując z kolegami boisko, i treningi z Perspektywą. Nie ma tam żadnego problemu z rezerwacją tylko trzeba kilka dni wstecz. Ale niektórym ciężko jest dupe ruszyć sprzed kompa.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Wychodzi na to że takich boisk w Łomży jest ZA MAŁO.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Może ktoś wie co budują na strzelnicy ???? To coś ogrodzonę siatką, czyżby kort tenisowy ????

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

To, o ile sie nie myle, bedzie orlik.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

"mieszkasz na południu, a niewiesz gdzie jest boisko.. Koleś wyjdź w końcu z chaty i ogarnij teren, bo nie długo nie będziesz znał swego miejsca zamieszkania ;)"

sorry, to już na studia nie można wyjechać i na "weekend" majowy odwiedzić miasto? :(

--=-=----

skoro rezerwować trzeba, szkoda sensu. mam dostepne inne boiska, o podobnym/nizszym standardzie. pograc sie da, a chciawszy w lepszych warunkach grac, to sale wynajac w warszawie moge, albo na treningi azsu sie udac...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Pod tym nr rezerwujemy boisko ORLIK przy Ambroziaku: 728998317
Codziennie w godz. 14-16, lub osobiście.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Może mi ktoś napisać czemu nie można rezerwować boiska w dni powszednie?? Tylko w weekendy.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

18 kwietnia rozpoczynają się rozgrywki MLPN na Orliku przy ulicy katyńskiej. Proponowałbym uczcić pamięć prezydenta i jego małżonki oraz wszystkich, którzy zgineli w katastrofie lotniczej w Rosji minutą ciszy. Pozdrawiam

AutoPokaz.pl

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Ja chciałem się Was zapytać jakie dziecięce korki na sztuczną trawę polecacie? Chcę kupić synowi na urodziny nowe buty piłkarskie, które sprawdzą się dobrze podczas gry na orliku. Czy waszym zdaniem warto dopłacać do markowych butów tego typu? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Te co pytasz zdecydowanie odradzam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Te Orliki to jest fajna sprawa. Uwielbiam tego typu fajne rzeczy!
______________________
rzetelneprace

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Orlik !!!

Mikebond jakie rzetelne prace tu polecasz? To oszuści

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org