sobota, 15 czerwca 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Milano w Jeziorku

Jak wam się podoba Milano ?.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

kolejny bezsensowny temat



bardzo

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

speechless...

oblej benzyną i podpal...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

potupaja

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

A mi sie podoba potupaja bo potupaja tak ja w każdym klubie tylko dziwna rzecz ze nikomu sie nie podoba a ciezko jest znalezc wolne miejsce na parkingu, tyle osób przyjeżdza.Jak masz zgraną grupe gotową do zabawy to w każdym miejscu bedziesz sie dorze bawił.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

O właśnie ania79 dobrze mówi wszyscy na forum piszą że wiocha itp. A co weekend dominują na parkiecie w Jeziorku.I nie brak tam na parkingu BL



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

W soboty jest fajnie :) Lubie tam jezdzić..Tylko sporo czubów tam przyjeżdza i dziewczynek 13-15 latek ale to jak wszędzie chyba :P



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

Milanko jest spoko. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

A czy nie uważacie że MAXX AMestia jest zajebistą konkurencją dla Jeziorka ??.Pomimo że dwa inne klimaty .

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

13 latki to juz przesada ze tam przychadzą ale 15 latki to juz nie :) .One rozkrecają to cało imprezee :)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

Z tym że przychodzą małolaty to się zgadzam, bo wiele takich młodych osób tam widziałam. Ogólnie to jeżdżę tam po to, żeby się wyszaleć. A w ostatki przyjechaliśmy o 22 i nie mieliśmy gdzie zaparkować (inni parkowali już za barmą:)), co świadczy o popularności tego miejsca. Pozdrawiam.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

Zależy co kto lubi. Chociaż młodzież w wieku 13 - 16 to już lekka przesada.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

a ja byłem tam raz późnym wieczorem z ciekawości, objechałem parking (racja, miejsc bardzo mało) ale na powiedzmy 100 samochodów BL policzyłem na palcach jednej ręki. Ja uważam, że tam jest straszna wiocha i tyle ;) co drugi zaczepki szuka a ja nie po to chodze po klubach ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

jacy bywalcy taka i impreza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

przemek20 ile ty masz lat? he jesli 20 to ja rozumiem jeszcze 17stki ale 15stki??? :D mysle ze od 16 powinni zaczac wpuszczac ale wpuszczanie małolatów to dla nich dodatkowy pieniądz .



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

tam robią lody

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

no robią robią :D koledze za browara zrobiła :D



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

VizeV pewnie żalujesz, że nie Tobie ;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

gut

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

Milano w Jeziorku jest spoko ale powinni wpuszczać młodzież z dowodem osobistym a 13i 15-to latki dobranocka i spać ,a nie po dyskotekach.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

Ja nie wiem wogole jak tam mozna sie bawic. Kim wogole trzeba byc zeby to miejsce odwiedzac. Nie pojmuje. Nie chcialbym tam sie bawic, i patrzac UWAGA cytuje wypowiedzi znajomego kolegi... "tanczylam z chlopakiem a za nami jakas 15 latka robi pale 25 latkowi, chamy przyjezdzaja swoimi polonezami nacpani" cos takiego slyszalem. Nie wiem czy to prawda. Ale od lat "Milano, Jeziorko" kojarzy mi sie z chamstwem ludzi. Tych ze wsi. Bo cham ze wsi wyjdzie, ale wies z chama nigdy.

...

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

http://www.youtube.com/results?search_query=czekaj%C4%85c+na+sobot%C4%99&aq=0&oq=czekaj%C4%85c+

Myślę,że jest podobnie ;)

[...] ty nie jesteś kobietą: ty jesteś wyzwaniem.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

Inteligenci z miasta;) Tak tu o "wsi i chamach" pisze torro, a ja do końca nie rozumiem, to opinia jest o Jeziorku czy o Milano? Proszę WSI JEZIORKO z KLUBEM MILANO nie mylić.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Milano w Jeziorku

JAK WE LBIE,TO TAKI PARKIET!
Chamskie wstrzasy i tyle!!!!!!!!!!11

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org