niedziela, 28 kwietnia 2024 napisz DONOS@
Forum ogólne

 Nowy temat  |  Spis tematów  |  Przejdź do wątku  |  Szukaj  |  Zaloguj   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 
Amnezja

reklamy OK. jednak wszystkim tym którzy mają ochote spróbować zdecydowanie odradzam. Ochrona stoi przy bramie(tylko i wyłącznie). Wewnątrz na ataki agresorów możecie odpowiedzieć sami. W razie konfliktu właściciel proponuje wyjście na zewnątrz, to co się dzieje na dziedzińcu właściciela nie interesuje, ochrony brak, bijcie się sami. Czy to jest lokal dla bokserów? Lubicie być bici polecam, normalnym cywilizowanym ludziom zdecydowanie odradzam. Bawili się też zawodnicy z pierwszej ligi bokserskiej, nie chcąc nikomu zrobić krzywdy stwierdzili pierwszy i ostatni raz.
PS. do szefostwa
pieniądze i wystrój to nie wszystko

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

no i to nie reklama,ludzie powinni wiedzieć gzie mozna sie bawic a do tego i bezpiecznie

azaxxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

No tak.... Milion nowych tematów dotyczących jednego clubu, który dopiero ie rozwija... Który coś zaczyna robić w tej Łomży. Ochrona i właściciele też muszą dojść do perfekcji. Do Andzia: Idz w Łomży do innych clubów masz to samo a one już działają kilkta lat. Żadna rewelacja, nie chcesz dostać w główkę, to trzymaj się z daleka od potencjalnych awantur. Jak ktoś się trzyma z daleka to napewno nie dostanie. Pozdrawiam serdecznie.

Nie słuchaj nikogo - sam lepiej sprawdź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

andzia911 nie pasuje ci amnezja?? znajdz lepszy klub w lomzy. albo poprostu zamien imprezy na kosciol tam jest bezpiecznie i w lomzy ich nie braknie ha i jeszcze jedno ten klub dopiero sie rozwija nie skreslajmy go na starcie bo to jedyny klub ktory ma szanse zrobic cos ciekawszego niz inne. pozdro

jp;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

szczerze to ja mysle ze w tym akurat lokalu nigdy nic nie wypali ... atom upadl ... pozniej te disco co tam bylo to upadlo szybciej niz powstalo ... teraz amnezja upadnie... te miejsce ma nad soba jakies fatum ... i tam zawsze bedzie sie cos zdzialo ... nie zawsze dobrego... przewaznie zlego...
jesli amnezja mialaby wypali to moim zdaniem napewno nie w tym lokum... lecz zycze powodzenia :)

pozdro

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

No ja nie wiem? Byłem wczoraj ze znajomymi i każdy stwierdził, że trzeba powtórzyć. Było spokojnie, nikt się nie awanturował, a już na pewno nikt na moich oczach, a damsko brzmiącemu nickowi "Andzia911" która ma 2 posty napisane, ale to akurat nie ważne, bo jak by było ważne, to znaczy że andźka zakładała konto po to żeby siać popeline na Amnesie, właściciel kazał jej, dziewczynie, iść się lać na zewnątrz. Weź bo skonam dziewczyno. Co Wam ludzie przeszkadza? Że jest gdzie wyjść w sobotę? Czy że Wasze lokale będą pustsze niż dotychczas? Piszcie otwarcie, bo kto kumaty i tak się domyśla! A polecać czy nie polecać Andźka i Andźkopodobne twory, to możecie jedzenie w jakimś lokalu,bo tam się można niestrawności nabawić i w szpitalu wylądować na płukaniu żołądka, a wpierdo...l to wszędzie można dostać, nawet w domu jak Cię ktoś, komu na "odcisk" się nadepło odwiedzi. Dyskoteki i kluby, to najlepiej jak każdy sam sprawdzi i sam oceni i na tej podstawie stwierdzi czy woli Yamę (w której jest przespokojnie;) ), Milano (w którym jest przespokojnie;) ), Rzymiankę(w której jest przespokojnie;) ) czy Amnesię która się rozkręca i będzie przespokojna ;)? ps. Ale mamy tych klubów,co? Pozdrowionka.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja


No niestety ale każdy nowy lokal musi liczyć się z krytyką, (być może również konkurencji), ale konkurencja amnesi musi też liczyć się z tym, że co by kto nie napisał złego to wszyscy będą ją podejrzewać o działania "nieczyste". I to moim zdaniem działa bardziej na niekorzyść niż sama krytyka.

Takie jest życie.

Dla wszystkich lokali byłoby lepiej, żeby nikt nic nie pisał.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

A, jeszcze jedno. Do tych co głópoty wypisują - jeżeli nie jesteście właścicielami powyższych klubów ( w co wątpię ), to otwórzcie swój klub i zróbcie tak jak powinno być, to znaczy do ostatniego klienta, najtaniej w Łomży, uśmiech do klienta od ucha do ucha (choć niektórych by to wkórwi....ało), obsługę i ładną i brzydką, żeby każdy miał na co popatrzeć, sami też bądźcie i ładni i brzydcy zarazem:), taki klub, żeby nie było w nim tłoku, ani za mało ludzi, oczywiście spokuj, żeby się wszyscy kochali i wogóle, żeby cała Łomża tam przychodziła, żeby 60 tysięcy ludzi mówiło, że jest idealnie!

Powodzenia;)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

do czarna wdowa
jesli chodzi o inne kluby to w jam caffe nigdy, przez lat ? nie zdażyło się nic podobnego bo zawsze jest ochrona na miejscu, podobnie na rampie w Rzymiance itd. tu nie chodzi o lokal tylko o "odwagę" i profesjonalizm ochrony i właścicieli

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

a byliscie w starej amnezji?ostatnio bylismy ze znajomymi.dopoki wlasciciel;e byli nikt nam nie zwracal uwagi wrecz przeciwnie .potem zostalismy wyproszeni w chamski sposob przez tamtejsza ochrone dlatego poniewaz juz zamykali,ale gdy bralismy kolejke nie zostalismy poinformowani ze juz lokal zamykaja.W innych lokalach tak nie ma.jak w yamie zamykaja to jestesmy powiadomieni o tym.pozatym nie bylismy tylko my bylo jeszcze duzo osob ale mimo to zostalismy wszyscy wyproszeni w polowie imprezy.czy to jes ok?

stokrotka

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Jestem włascicielką dyskoteki na mazurach,nigdy nie mialam podobnych historii ,DLACZEGO?,mam dobrą ochronę na tych rzeczacch nie wolno oszczędzać

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

płacę i wymagam,tak jest w calym cywilizowanym świecie,nie mówie o łomży.A w łomzynskich kościołach nie ma sladu moich stóp,bo tez jest niebezpiecznie

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Do Andzia:
Twoja dyskoteka też napewno od razu nie była idealna, napewno też do tej pory ma swoje wady, ale mniejsze. Także moje zdanie jest takie żeby nie skreślać już na starcie tego clubu, właścicieli, managera, ochrony oraz obsługi. Damy tym samym szanse naszemu miastu na rozwinięcie się i zarazem podwyższenie jakości imprez w innych Łomżyńskich clubach. Ten nowy club może pociągnąć za sobą dużo korzyści.
P.S. W yamie widziałam jak chlopaka pobili do stanu nieprzytomności. Rzymianki wogóle nie komentuje bo tam to co chwila dym, a Rampa też nie daje dobrego przykładu. W każdym clubie były, są i będą dymy nie ważne jaka ochrona by stała, bo i tak wyjdą i przed clubem sprawy załatwią.

Nie słuchaj nikogo - sam lepiej sprawdź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

To ładnie masz w domu skoro można u Ciebie w domu w pierdo....ol dostać,a jeżeli chodzi o lokale to co ty wiesz o klubach?

AA

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Wypowiadam swoje zdanie Andzia911. Oczywiście może Ci się nie podobać, ale nie Tobie jest dane komentować moje zdanie w ten sposób. Właśnie okazałaś swój brak kultury - a przecież jesteś też właścicielką clubu. Pozdrawiam serdecznie.

Nie słuchaj nikogo - sam lepiej sprawdź.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Andzia jesteś przykra tak samo jak każdy kto negatywnie wypowiada sie o Amnesii Maxx nie mając do tego żadnych podstaw. byłem tam w zeszłym tygodniu.. wczoraj też byłem.. przyznaje że frekwencja kuleje ale myślę że z imprezy na impreze będzie tych ludzi coraz wiecej. Co do ochrony? jesteś pewna że stali tylko w jednym miejscu? byłaś tam wogóle? nie sądze. Wcześniej już wspominałem że ochrona budzi respekt. a zadnych 'dymów' też tam nie widziałem.

Patrze najwięcej wiedzą Ci co wogóle tam nie byli. A ja proponuje sie przejsc i na własne oczy zobaczyc jak tam jest. Mi osobiście ten lokal (i barmanki) przypadł do gustu.

Pozdrawiam całą zaloge Amnesii Maxx

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Widzę się jaja zaczynają dziać. Śmieszne są dla mnie te zagrywki. Sporo razy byłem w Amnesi i nic takiego tam NIGDY nie zauważyłem. Ale myślę, że jeżeli ktoś ma jakieś pretensje to może napisać na maila, który się znajduje na stronie. Moje osobiste zdanie jest takie, że Amnesia na Sienkiewicza jak dotąd to najbezpieczniejszy lokal w Łomży. A na forum niektóre osoby się wypowiadają o nim jak o "Kufelku" ;-) Każdy kto był myślę ma swoją własną opinię i wie jak jest.

Konkurencja zamiast tracić czas na forum robiłaby coś, żeby ich klub był lepszy, a nie poprzez forum wpychają do głowy ludzi swoje chore racje.
Jak dzieci w piaskownicy ;-)



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Coś mi się wydaje, że cały ten temat to jedna wielka prowokacja.

Kiedyś współwłaściciel Rampy mówił, że to nawet lepiej jak źle piszą to

wtedy wszystko idzie na konkurencję i można odgrywać rolę wielce

pokrzywdzonego. Pracownnice najpierw pisały, że jest coś tam źle,
a potem
odpisywały, że to konkurencja tak pisze i że jest fantastycznie.

Tutaj mamy doczynienia z czymś podobnym tylko, że oprócz odgrywania roli

uciśnionych dochodzi rola patriotów, dla których najważniejsze jest dobro

naszego miasta (jaki to ma wpływ na rozwój miasta?). Do tych wszystkich

spelun nikt normalny z poza Łomży nie przyjedzie.


Niewierzę, żeby właściciele rzymianki, yamy, 7kier, Pub9 niewiedzieli, że

pisząc cokolwiek o konkurencji strzelają sobie samobuja, bo najpierw

siłą rzeczy ich się o te wypisywanie będzie podejrzewało. Chba, że wszyscy

są debilami

Jedna wielka ściema

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Amnesia stara jak i nowa jeden z najlepszych klubów w Łomży ;)

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

popieram przedmówce. jedyny lokal chyba gdzie nie wpuszczaja małolatów którzy aby sie upic i obić komuś twarz

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Ja również popieram mojego przedmówce. Lubię to miejsce.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

a gdzie się ten klub mieści?

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Tak naprawdę to nie właściciele Amnesii czy Yamy są odpowiedzialni za to co się tam dzieje, to poprostu nasza kochana młodzież, która tylko zobaczy jakies niewielkie % na stoliku, to szaleje na sam widok tychże. Kultura drodzy Panowie i drogie Panie nie tylko w domu obowiązuje, ale przede wszystkim w miejscach publicznych. A jeżeli dla kogoś szczytem marzeń jest rozkręcić awanturę na zabawie czy innej potupajce (że o clubach nie wspomnę), to świadczy tylko o tym, że do cywilizacji jeszcze daleka droga.



Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

fg

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Powiedzcie mi w którym lokalu w obecnych czasach każe się sprzątać po sobie klientom którzy zostawili w kasie klubu jednego wieczoru ponad 500 zł ?????!!!!!!
Dobrze by to przeczytał właściciel klubu i odpowiedział tu na tym forum gdzie takie zwyczaje jeszcze panują .
Druga sprawa to nabijanie klientów na kasę przynosząc nie zamawiane wcześniej o wiele droższe dania. Tani chwyt niestety jak na tak renomowany klub. Tylko można się niestety przejechać gdy ktoś z towarzystwa jest trzeźwy i świadomy co zamawiał.

Ostatnie pytanie i fakt to: czy rezerwując stolik i płacąc 50zł, czy płaci się dodatkowo za wstęp po 10 zł od rezerwujących osób czy to ochrona chce sobie dorobić ???!!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

te wszystkie cluby czy tam potupaje to hamstwo jak nic ostatnio byłem w amnesi czy jakos tak na Sienkiewicza sala do tanca na 15 osób miejsc mało wcale labirynt jakis to powinien byc a nie amnesia.
a tam na poznańskiej to wiadomo nazwa nowa właściciel ten sam i reszta taka sama tak wiec gówno sie zmieniło i tyle.
I nie wiem o co tu kaman jak i tak wszystko jest bo bani i wcale żadnej nowości klubowej w Łomży to nie widać

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

do Andzia911

bylam w tej dyskotece i to co mowisz to chyba sie pomylilo ci z jakas wiejska dyskoteka, ochrona tam jest i nikt tam sie nie bije, najbardziej denerwuje mnie to ze zawsze na forach pisza sie osoby co nie maja pojecia jak jest a sie wypowiadaja, pewnie ktos plotke puscil a ktos powtarza

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Ryba22 nie byłeś w duzej Amnesii to nie komentuj...Chipoterycznie moge założyć ze jestes "ciotą" tak samo jak i Ty sie wypowiadasz o klubie jak nigdy w nim nie byłeś "wiadomo nazwa nowa właściciel ten sam i reszta taka sama tak wiec gówno sie zmieniło i tyle." A Ci powiem ze duzo sie zmieniło i to na lepsze!!

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Podobno mała amnezja zmienia właściciela i będzie teraz zamknięte przez jakiś czas ???

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Nowym właścicielem bedzie ten menadzer co miał maxa, odkupił ja i teraz dziaać bedzie na wlasna reke a bardziej kieszen.

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

spoko

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Duza amnezja to nic innego jak atom z większymi cenami i starszym towarzystwem - łęe ;]

Odpowiedz na tę wiadomość
 
Re: Amnezja

Tommeknet porównaj sobie ceny miedzy małą a dużą Amnesia...duza jest tańsza...

Odpowiedz na tę wiadomość
 Wyświetlaj drzewo   Nowszy wątek  |  Starszy wątek 


 Logowanie użytkownika
 Imię (nazwa) użytkownika:
 Hasło:
 Pamiętaj mnie:
   
Nie masz konta? - Zarejestruj się
 Nie pamiętasz hasła?
Podaj Twój e-mail albo nazwę użytkownika poniżej a nowe hasło zostanie wysłane na e-mail skojarzony z Twoim profilem.


Posty, których jedynym celem jest kopiowanie artykułów prasowych lub reklama - będą kasowane

Ogłoszenia płatne


Formatowanie tekstu
Za treść wpisów odpowiedzialność ponoszą ich autorzy.
phorum.org